Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koBIeta32

2 kobiety plus mężczyzna

Polecane posty

Witam,czy zdecydowali byście się na taki układ????? Ja mam ciągłą ochotę ,żeby do maszej sypialni dołączyła kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stefan brzeszczot
jasne, ja też mam ochotędo was dołączyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stefan brzeszczot
a w czym problem ? mam nawet więcej jak kobieta, a jak wciągnę brzuch to i cycuszki mam :D :p :p ładniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zino
Ja zdecydowałbym się jeżeli moja Pani by tego chciała. Musi to być super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też bym bardzo chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to przeżyłam
i było super.... niesamowite doświadczenie... facet w niebowzięty... olbrzymie podniecenie gdy patrzałam na nich gdy to robili... gdy widziałam, że robi się jej dobrze to mi również zrobiło się prawie dobrze od samego patrzenia... a gdy oboje mnie pieścili.. równocześnie.... to wtedy był megaorgazm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz,czy nie byłaś zazdrosna o swojego faceta?????????? bo ja teraz niby chciała bym,ale boję się późniejszych relacji z mężem boję się żeby nie robił sam skoków w bok po moim przyzwoleniu na trójkącik ale nie wyobrażam sobie zeby to robić tylko z inną dziewczyną,chcę,żeby on brał w tym czynny udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd jesteś założycielko ..
bo ja z Poznania i chętnie bym się do ciebie i twojej muszelki dobrała,czy dossała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetdream
też tak chce jużjestem wilgotna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to przeżyłam
nie byłam zazdrosna, bo ... mój facet zachował się super.... zanim do tego doszło dużo rozmawialiśmy o tym, mówiłam mu czego nie chcę, czego się boję. Ustaliliśmy, że jeśli coś mi się nie będzie podobało to robimy stop. Jesteśmy razem od 13 lat nigdy mnie nie zawiódł i nie wzbudził wątpliwości co do jego uczciwości... podczas seksiku 2+1 widziałam, gdy dobierał się do niej, jak zerka na mnie z niepokojem, kilka razy nawet pytał się czy wszystko ok. po tym doświadczeniu on jeszcze bardziej okazuje mi miłość i pożądanie.... a tamto często wspominamy jako fantastyczną przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an23
A skąd więliście ta kobietę do trójkącika?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Myślę że to musi by super sprawa.Chętnie bym spróbował,tylko jak żonę namówić i skąd wziąć partnerkę do zabawy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to przeżyłam
to była i jest moja dobra koleżanka!!! umówiliśmy się na taką zabawę - zrobiliśmy to dwa razy i na razie nam to wystarczy... umówiliśmy się że kiedyś to jeszcze zrobimy, ale z ostrożności (aby się nie najeść za szybko) odłożyliśmy to na za kilka miesięcy... chyba że nas coś najdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego dwie kobiety
a nie dwóch facetów i jedna kobieta???? czy to nie jest lepsza konfiguracja??? to jest jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde________
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc moi drodzy my też już jesteśmy po:D zaprosiliśmy do siebie wczoraj wieczorem naszą wspólną koleżankę przyszła,wypiliśmy, i powiedziałam otwarcie o swoich marzeniach ona mi na to,że to musi być super,więc spytałam ją czy spróbuje z nami............i wszystko potoczyło się błyskawicznie jeszcze dzisiaj mi się nogi trzęsą jak wspominam lizanie mojej muszelki przez nią ..........ja patrzyłam na to jak mój facet ją bierze od tyłu(analnie,bo tylko to wchodziło w grę z jej strony,ale to dobrze,bo ja tak nigdy nie chciałam,więc były dwa nowe doświadczenia)BYŁO PO PROSTU SUPER!!!!!!!!!!! koniecznie musimy to powtórzyć a co do dwóch facetów to nie mogę się jakoś na to zdecydować,chociaż mój mąż mówi,że on się zgodził na dwie babki to teraz moja kolej na zgodę kto wie,może kiedyś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyyy
ja też jestem ze szczecina,a właściwie z okolic szczecina tak jak większość mam ochotę na dodatkową kobietę mieliśmy nie dawno taka sytuację,lecz mój mąż powiedział,że nigdy więcej z żadną naszą wspólną znajomą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się to zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się to zdarzyło
z moja przyjaciółką i jej chłopakiem, nic nie planowalismy, po prostu tak się zakończyła impreza zakrapiana alkoholem. Ale dzieki temu wiem, że mnie to nie bawi serio, bo jakoś za bardzo nie interesowałam się nią tylko jej facetem :) A jak musiałam coś zrobić dla niej to odwalałam pańszczyznę:), samo całowienie było ok, ale za więcej dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to przeżyłam
koBIeta32 - gratulacje!! Pisz więcej!! Napisz jakie wrażenia, jak zachował się twój mąż Czy podobało Ci się jak ona robiła mu dobrze?? bo mnie to bardzo rajcowało, jak widziałam że on przeżywa rozkosz.. i to że tą rozkosz dawała mu inna kobieta.... a jakie odczucia miałaś gdy ją dotykałas??? Ja też chcę to powtórzyć... tylko musimy razem zgrać się i zrobić sobie np całonocny maratonik!!! A co do dwóch facetów to ja nie mam przekonania. Jakoś brutalnie to wygląda. Może kiedys spróbuję, ale na razie chcę się nasycić 2k+1m xxxxxyyyy - opowiedz dlaczego nie chcecie powtórki??? mi się to zdarzyło - właśnie dlatego nie wolno robić takich trójkątów z wolną dziewczyną,, bo ona może mieć większą chrapkę na mojego faceta niż na mnie i na zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniak ktoś..
no czekamy na dalszy ciąg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściary z Was i tyle! Mam nadzieję że i mi się coś takiego w życiu trafi...choć raz! Dla faceta to naprawdę niezła gratka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyX
ja bardzo lubie taki sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radio Maryja
MAtko boska!!! Sodoma i Gomora!!!!! Do czego to doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poździro600
Tyle gadacie mało robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ryju
dzowni kumpel do drugiego: - Sluchaj, wpadnijcie wieczorem do mnie na orgietke! - ok, a kto bedzie? - nooo.. ja, ty i twoja zona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszukajacywiedzy
Witam, czy jest jeszcze ktoś z takim doświadczeniem i chciałby się podzielić wrażeniami? Szukam sposobu jak pobudzić wyobraźnię mojej kobiety żeby na taką wspólną zabawę się kiedyś zgodziła wysokibrat@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×