Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takatamsobie

Czy serce może boleć?

Polecane posty

Tak fizycznie, czy to ktoś wie? Bo mnie boli, tak ćmi raczej, już od kilku tygodni, ale szlag mnie jeszcze nie trafia. Wolałabym albo-albo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurt
Może, mnie boli od tygodnia.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie zamiar iść z tym do lekarza? Bo ja nie, właściwie tobym chciała, żeby mnie szlag wreszcie trafił. Chociaż z drugiej strony jest jeszcze parę osób, które chcą mnie wykorzystać i dla nich jeszcze trochę muszę tu być. Jakieś leki bierzecie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurt
Ja biorę tabletki uspokajające. Nie mam zamiaru iść do lekarza, bo u mnie to raczej fizyczno - psychiczny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie raczej też. EKG miałam dobre, bo robiłam niedawno w związku z czymś zupełnie innym. Ale depresja i stres mi się dają we znaki. Czy psychika może aż tak wpłynąć na serce, że ono FIZYCZNIE boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurt
Może. Czytałam w necie, że jednym z objawów depresji może być właśnie ból serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak może
gdy za dużo spadnie Ci na głowę serce boli. To się nazywa nerwica. Ja ją mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Tolkmicko
Oczywiście, że może boleć. To jest tak ukrwiony i unerwiony organ jak cała reszta. Jeśli cię tak ćmi jak wspominasz to koniecznie trzeba porównać to do symptomów opisanych na http://na-serce.pl poczytaj sobie ich artykuły i popatrz na suplementy, które sprzedają to na pewno znajdziesz coś, co ci pomoże. Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×