Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Bo tak planowaliśmy, że ja dostanę pracę (może), może znaleźlibyśmy jakieś mieszkanko i dopiero. Ale co tam raz kozie śmierć ;) Życie z rodzicami w jednym mieszkanku nie jest łatwe ale my będziemy twardzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:)Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do swojego grona.Ja jestem wlasnie w trakcie owulacji i staranek.Mam nadzieje,ze sie uda:)Ciekawe, z którymi z was zaloze topik RODZIMY W LIPCU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu aaa to rozumiem już. Ja własnie z małżonkiem zadłużyliśmy się w banku i kredyt na mieszkanko mamy. Tylko teraz mieszkanka nie ma. Ja mam wymogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co zakładać nowy topik?? Przecież wszystko może się tu odbywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,ale nie kazda bedzie rodzic np. w lipcu;)Zreszta niewazne, fajnie,ze jestescie.To jest moj pierwszy cykl staran:)Mam nadzieje,ze bedzie owocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam, że olejek z wiesiołka w tabletkach pozwala bez mierzenia temp. stwierdzić kiedy ma się owu po intensywności śluzu. Hmm ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenka32 o 1 cykl to większość dziewczyn tutaj dopiero zaczyna. Ja mam 2 cykle za sobbą i czekam na @ zobaczymy czy przylezie. życzę ci aby się udało i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ciekawa, ale planuję od następnego cyklu łykać. Ach madalena napisała, że tabletki z wiesiołka nie są na receptę, więc można wypytać bezpośrednio w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja Ty lepiej przed zajściem w ciąże wypal te nadżerkę, bo ona może być powodem nie donoszenia ciąży bądź może blokować kompletnie zajście w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 papa właśnie ta nadżerka to chyba poważnie brzmi. Czy twój gin w ogóle nie zlecał ci żadnych metod leczenia jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie przez chwilkę. Miałam trochę pracy i musiałam sobie pogadać. Teraz tak sobie myślę, że to może od tej jesiennej pogody te zawroty głowy, ale wymioty (?) to znaczy nie wymioty tylko mdłości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu mnie też dzisiaj mdłości nawiedziły, ale to nie pokrywa się z moim kalendarzem:) a Ty test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanko do was co ze śluzem jak zajdzie się w ciążę????? Bo ja go nie mieć!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam za tydzień mam dostać @@@@@@@@@. Niby wcześniej nie mam co robić. Ale może powinnam zwłaszcza, że przed weselem zrobiłam rewolkę w organiźmie tabletkami hormonalnymi żeby przesunąć @@@@@@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temp powinna być powiększona i śluz dość obfity, ale to nie jest koniecznością.Wiele kobiet bez objawowo przeżywa swoje pierwsze tygodnie ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu jak masz tydzień do @ możesz zrobić test i zobaczyć jaki jest wynik, ale w czasie planowanej @ zrób powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie do końca tak bez objawowe. Wiele kobiet nie zdaję sobie sprawy, że taki śluz czy podwyższona temp. może być objawem ciąży i dlatego to bagatelizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×