Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Gość staraczkaaa

Tak przeglądałam sobie topici staraczek i stwierdziłam, że przyłączać się nie będę, bo już tak odległe tematy są poruszane, że to nie ma sensu. Ja zaczęłam dopiero starania o dzidziusia. Tzn. 1 cykl mam z głowy teraz czekam, na @, która powinna pojawić się 12-13.10. Mam jednak nadzieję, że się nie pojawi. Mam również z głowy zalecane przez mojego gin wszystkie badania: >analiza laboratoryjna moczu i krwi. >Badanie poziomów hormonów tarczycy >Badanie na obecność antygenu Hbs >badanie na posiadanie przeciw cia łcytomegalii,toksoplazmozy. >USG narządów rodnych i piersi. >szczepionkę na różyczkę. >cytologia. >podstawowe badania hormonalne określające poziomy hormonów kobiecych. Dodatkowo raczę się : Folik 1x po 1 tabl. 5 mg Wit.E 1x1 tabl. magnez 2x1 oraz wit .C 1x1 tabl. A jak to jest u was? Zapraszam wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaa
Coś mi się wydaję jednak, że @ przyjdzie. Piersi mnie bolą i mam śluz, który zawsze pojawia się przed @. Ach i ból podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 07.07 staramy się o dzieciątko - letnie zapraszam cie jest tam nas wiecej kochana i wszytkie mamy 1 cel :) zapraszam do nas koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Staraczkaa. Ja właśnie czekam na @ - chyba dzisiaj dostanę ;) A po niej zaczynam działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaa
Ach i mam pytanie do mamuś już posiadających fasolki w brzuszkach. Jakie witaminy brałyście? Może jakieś szczególne, które pomogły szybciej zajść w ciąże. Ach i jakie witaminki razem z wami łykali wasi mężowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale heh
mamy o6 rok :) a nie 07:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale heh
Zycze powodzenia:) nawet jesli walnelas byka ale spoks nie czepiam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaa
tofikowa- a badania wszystkie porobione? Jakie robiłaś? Może Ja w swoich coś pominęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaa
ale heh rzeczywiście walnęłam byka. Da się to jakoś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale heh
chyba nie... ale co tam ne przejmuj sie pewnie chodzilo Ci o to ze chcesz miec dzieciaczka w 2007 :) Powodzenia Wszystkim PRZYSZLYM MAmusiom :):):):):):)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocz, morfologia, toksoplazmoza, cytomegalia, tarczyca, cytologia Wydaje mi się, że wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaa
tofikowa no też tak mi się wydaję. Jeszcze jest na chlamydię, ale mój gin nie dawał skierowania na te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaa
ale heh dzięki za słowa wsparcia przydadzą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie daruję chlamydię. Tyle dziewczyn zalicza wpadki, nie badają się przed i jest OK. Wiem, że gdyby coś się stało, miałabym wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony zrobiłam podstawowe badania i wyniki były prawidłowe. Zapomniałam dodać, że z moim oblubieńcem ;) zbadaliśmy grupy krwi. Mam 0 Rh (-), a on 0 Rh(+) , więc jesteśmy zagrożeni konfliktem serologicznym Dziewczyny, które myślicie teraz o staraniach przyłączajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
Można się przyłączyć. To mój 2 cykl starń. @ Powinnam dostać w przyszłym tygodniu, więc czekam i mam nadzieję, że nie przyjdzie. łykam Folik i komplet witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
tofikowa zgadzam się z Tobą. Nie ma sensu robić tak rozległych badań, które swoją drogą sporo kosztują jak dobrze wychodzą podstawowe i najważniejsze. Ja robiłam tylko OB i morfologię, cytologię oraz USG no i szczepienie na różyczkę, ale to dlatego, że nie przechodziłam jej w dzieciństwiea wiadomo różyczka jest groźna dla kobiet w ciąży,więc zapobiegawczo zrobiłam. Ach no i na toksoplazmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Balerinko :) fajnie, że jesteś. A masz już jakieś przeczucie ? Może już jesteś w ciąży , czego Ci życzę z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
toksoplazmozę*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
W sumie to narazie nic nie odczuwam. Pustka nawet brzuch mnie nie boli tak jak przed @ zawsze. Nie wiem czy to moja obsesja czy to normalne. Ale piersi z tego co wiem powinny boleć a u mnie nic. Chyba jednak @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaa
Ja zawsze wyczulona jestem na wszelakie choroby, więc jak miałam możliwość to porobiłam wszystkie badania. balerina pewnie, że sie przyłaczaj. Mnie np. piersi bolą, ale to wcale nie musi by oznaka ciąży już. Zresztą mam tę wydzielinę przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balerinka mnie piersi nie bolaly , zawsze bolaly mnie na pare dni przed @ i to dosyc mocno, a jak zaszlam w ciaze to prawie wogole, okolo 35 dnia cyklu zaczely pobolewac mnie brodawki przy dotyku a z tych pierwszych objawow to gesty bialy jak snieg sluz-to jeszcze przed terminem spodziewanej @, ktora nie nadeszla trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaa
Evi_20 no właśnie mnie piersi zawsze bolą przed @. A czy łykałaś jakieś szczególne witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam @. To ostatni raz, kiedy się cieszę z tego powodu ;) toksoplazma :D hi, hi, hi dobre !!!! Staraczkaaa - dlaczego bierzesz folik o tak dużej dawce ? Sorki, że jestem taka ciekawska, ale normalnie wystarczy ten 0.4 mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaa
tofikowa, bo Ja za młodu miałam jajniki dość poważnie chore i w ogóle było podejrzenie, że nie będę mogła mieć w ogóle dzieci.Wszystko jakoś się ułożyło, ale leki muszę łykać o większych dawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
staraczkaa to przykro mi, ale dobrze, że tak się skończyło. tofikowa- cieszysz się z @? To mój koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ułożyło się z czego naturalnie się cieszę. Teraz moim jedynym celem jest zajście w ciąże:) Chyba zresztą każdej z nas. a właśnie tofikowa czemu teraz cieszysz się z nadejścia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo byłam ostatnio chora - ach te jesienne wirusy ;) i musiałam się leczyć. Wiadomo, że niektóre leki szkodzą dziecku, tak samo jak i infekcje. Przynajmniej nie będę się stresować, czy nie zaszkodziłam przypadkiem dziecku. Staraczkaa - dobrze, że wszystko Ci się ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka
tofikowa a to pewnie, że wykurować się najpierw a póxniej zacząć starania. A kiedy wychodzi ci teraz owu? i dziewczyny czy macie cykle w miarę regulane? Bo Ja to mam takrozregulowany przez odstawienie tabletek, że czasem nie umiem wyliczyć kolejnego owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiłuję w profilu w stopce wpisać termin @, ale nie mogę nic zmienić. Wyskakuje mi komunikat: \"Nastapil blad w czasie wykonywania zadania. Nie okre¶lono identyfikatora użytkownika.\" Skoro mogę wejść do swojego profilu, to czemu nie mogę nic dodać i zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×