Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

witam nowe kolezanki 🖐️ doczyatalm tam o mojej nadzerce jak rozmawialayscie:) moj ginekolog pewnie radzi mi zebym wczesniej wyleczyla, ale mowi takze ze mozemy leczyc ja jak juz urodze a i owszem slyszalam o tym ze sa trudnosci w zajsciu w ciaze przy nadzerce, ale na nic nie ma reguly, moja kolezanka zaszla przy nadzerce :) chcialabym ja wylezyc ale nie chce czekac ze staraniami, za tydzien odbieram wynik z cytologii i wtedy gina ustali jaka metoda bede leczona na pewno nie bedzie to wypalanka a zamrazanie jest tu kto w ogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh to ide spać, bo i tak czuje ze naprodukowalabym sie, ze i wy mialybyscie co czytac jak tu jutro przyjdziecie hehe :) dobranoc dziewojki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać !!!!!!!!!! Pobudka !!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto to widział spać o godz. 7.00 :D Żartuję - spijcie sobie, póki możecie. Ja teraz przysypiam przy klawiaturze ;) Ale naprodukowałyście wpisów - najbardziej podoba mi się strona 13 - taka treściwa :D :D :D szczególnie te dolne wpisy ;) Witam nowe koleżanki Urszulaxxx A_guu Madzia28 Anastazja123 Selenka32 . Fajnie, że jesteście. Jak to się mówi, w \"kupie\" raźniej ;) Widzę, że mamy już tabelkę. Wpisuję się NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ło matko co tu się działo i ile nowych🖐️ tofikowaka:D kawusi trzeba się napić a Ja zabieram się za czytanie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja masz rację czekaj na wyniki cytologi i opinia lekarza co do metody leczenia jest najważniejsza. A nóż nie będzie potrzeba żadnego skomplikowanego zabiegu i nie przeszkodzi to również w donoszeniu ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A Ja już myślałam, że to z moim kompem coś się dzieje i nie widzę strony numer 13 a tu proszę:D heheh śmieszne. Ja też śmigam po kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam mnóstwo pracy, ale przełożony ma urlop i mogę się obijać. Ale w poniedziałek wraca i skończy się słodkie lenistwo. Też mam nadżerkę, kilka lat temu miałam ją leczoną jakimś płynem (nie pamiętam nazwy), ale po 6 miesiącach odnowiła się. Jeśli chodzi o cytologię, to cały czas mam II grupę. Nadżerkę oglądało trzech ginekologów i zgodnie stwierdzili, że jest za mała na leczenie. Twierdzą nawet, że jest duża szansa, że po porodzie sama zniknie. Cóż, muszę ufać lekarzom :) Poza tym nie wiem czy wiecie, ale wypalanie nadżerki czasem powoduje skrócenie szyjki macicy, dlatego lekarze nie chcą przed pierwszym porodem wypalać (chyba że nadżerka jest duża). Tak miała moja kumpela - nadżerka gigant, więc usunęła ją, a po jakimś czasie urodziła ślicznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszulaxxx ja chyba Wam zawyżam średnią wieku, więc jak pozwolicie, to wpiszę sobie 18 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa Twój wiek jest wspaniały:) Ja też już do młodziezy się nie zaliczam:D No zobazymy standardowy cykl mam 27-29 dni więc czekam jeszcze juto a później z każdym dniem spóxnienia większe nadzieje a później pewnie zawód:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo myślałam, że i jeszcze ja nie konsultowała tej swojej nadżerki jeszcze z gin i dlatego tak zapytałam/poradziła, ale jak konsultowane i na wyniki czekasz to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna82. \"za wsze\" hi hi hi fajne Z bratem też mamy ulubioną literówkę. Jak mówię mu \"Na razie\" on zawsze odpowiada \"Na zrazie i na kotleciku\" - bo uwielbia zrazy zawijane (inaczej rolady mięsne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa ojej wspaniała sprawa też uwielbiam oo i może na sobotę upichce zraziki w sosie grzybowym może. Coś muszę pomyśleć bo rodzina mi się na sobotę do domciu wbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja och zerkałam jeszcze wieczorkiem czy ktoś aby nie buszuje na naszym topicu, ale zwątpiłam i znikłam. Ech muszę jechać dzisiaj do szkoły i wyciągnąć zaświadczenie, że się ucze. Głupio nie chce mi sie z domu ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×