Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Gość j jeszcze ja
witajcie laseczki 🖐️ dzisiaj czuje sie fatalnie jakas taka opuchnieta, nie spala dobrzez w nocy raz bylo mi zimno raz goraco...i teraz tez pije kawke. mama nadzieje ze tym obojaniem klawiatury nie obudze meza :P tak ze strony 13 rowniez sie usmialam staraczkaa pisze sie przede wszystkim :P ktos wsponial ze ma II gr w cytologii, podobno nawet zakonnice nie maja I :P hehe a dla mnie zaczyn sie blogie lnistwo i nowu nuda :( staraczka i co dostalas??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nad czy sie zastanawiam a nad ty :D z ilu nalogow bedziecie musialy zrezygnowac, bo o kawce juz wiemy ale to zabrzmialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja 🖐️ Nie na razie. Dzisiaj wieczorem to i Ja wyjątkowo zmarzłam. Już coraz zimniej się robi nawet w dzień. Będę mmusiała zaopatrzy się w jakiś płaszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Ja z fajek:( już się ograniczam i palę mniej. A małżonek jak widzi, że sięgam po papierosy to od razu do kosza:( będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja🌼 a Ja z obiadowej lampki wina. Podobno nawet najmniejsza ilość alkoholu wpływa źle na późniejszy rozwój dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć I jeszcze ja Ale Cię wzięła refleksja z tymi nałogami ;) Na pewno ograniczę kawę (1 słaba kawa co 1-2 dni nie zaszkodzi, zwłaszcza przy moim niskim ciśnieniu). Ale niestety będę musiała się pożegnać z gorącymi kąpielami - niestety ciężarnym nie wolno :( Nie palę i raczej nie piję alkoholu. Więc przynajmniej z tym nie będę miała problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z tym winem tez slyszalam , ze jednak badania potwierdzaja to o czym mowisz a ja bede musiala z papieroskow choc juz sie ograniczam i z pifka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja chciałabym, ale hmm po głębszym zastanowieniu chyba jakoś czarno to widzę, ale siedze ciiicho, może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja a Ja piwko wieczorem lubie do chipsów też zresztą z moim małżonkiem. Ciężko to widzę, ale trzeba się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja - zgadzam się, paskudny widok. A widziałam ostatnio taką gwiazdę, na oko 7-8 miesiąc i papieros w ustach. A fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fujj tymbardziej chodzi o dziecko nie przeciez jak ktos urodzi to niech wraca do palenia albo te kobiety co pala jak karmia tez nie moge tego zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tragedia. Pamiętam moją kumpelkę Ona pali od 14 roku życia a zaszła w ciąże jak miała 25. Jednak nawet tak długi czas i tak straszny nałóg pozwolił jej przez 9 miesięcy zaprzestać. Oczywiście wsparcie bliskich było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa Ja kiedyś nie znosiłam. Smak piwa odrzucał mnie. A teraz popijam sobie z tym, że musi być soczek malinowy. Znowusz Ja wódki nie nawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szampana też nie znoszę. I jakiegoś śmiesznego musującego wina, który smakuje jak siki 😭 A tak sobie reasumuje ten nasz topic i kurcze tempo to my mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z alkoholu lubię drinki np. żubrówka i sok jabłkowy, albo rum z colą lub koniak z colą. Zmuszam się też czasem do produktów \"piwopodobnych\" - Gingers, Reds malinowy. Ale i tak nie lubię piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej właśnie! Wino musujące jest straszne. Jako smakoszka win jestem przeiwniczką takim udziwnienią. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×