Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Wiecie co - jeteśmy niemożliwe :) W sumie to topik o ciązy i o staraniach, a my jak stare bryny tylko o alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ja - szampan to nazwa zarezerwowana dla pewnego gatunku wina musującego z Francji z rejonu Champagne (po ludzkiemu z Szampanii ;) ) Są to drogie wina. Cała reszta win dostępnych na rynku to wina musujące, które nie mają prawa używać nazwy \"szampan\", ale konsumentom to nie przeszkadza i co ma bąbelknazywają szampanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj 24h na dobę nie da gadać się cały czas na ten sam temat.Trzeba rozerwać się troszkę:) Urszulaxxx temp osiąga mniej więcej 36.9-37.2 to jest taki delikatny stan podgorączkowy. Chociaż Ja ostatnio miałam 37.9-38.0 i taka temp utrzymywała mi się 3/4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi się przypomniało - 2 lata temu przed ślubem musiałam odbyć nauki w poradni życia rodzinnego. Wtedy w ogóle nie interesowalam się planowianiem dziecka, a unikaniem ciąży (brałam tabletki), więc nie słuchałam. Ale dali nam broszurki informacyjne z przykładowymi wykresami cyklu. Wiem, że jeszcze mam gdzieś tą książeczkę. Wieczorem poczytam i jutro zdam relację. Będę ekspertkę owulacyjną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sie dowiedzialam ze moge byc w ciazy mierzylam sobie temp caly czas utrzymywala sie przez kilka dni przed okresem 37.1-37.2 a dzien przed miesiaczka 36.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam w poprzedniej ciąży, to miałam cały czas 37,0 st. C -37,4 st. C. Z tym że mierzyłam temperaturę pod pachą, bo czułam się dziwnie i myślałam, że jestem przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja no bo prawidłowo właśnie taki stan powinno się osiągnąć i utrzymywać przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ja - święta prawda. Mimo, że bardzo chciałabym być już mamusią, to nie chciałabym aby moje życie stało się monotematyczne - tylko dziecko, jaką kupkę zrobiło, co zjadło, co powiedziało, gdzie poszło ... Nie wiem, czy uniknę tego, ale bardzo będę się starała pielęgnować moje obecne zainteresowania i nie zaniedbywać kontaktów z rodziną i znajomymi. Znowu uciekam w wir obowiązków biurowych. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety kilka miesięcy straciłam ciążę. Ale nie chcę tu pisać o tym, bo to ma być radosny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja zgadzam się w 100%. Nie ma co zamykać się w 4 ścianach i nie mysleć/rozmawiać o nizym innym jak o dziecku i o problemach z nim czy też nie bo to zakrawa na paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×