Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

dziewzcyny mam najglupszy nick z was wszystkich zmienie sobie na jakis inny, kurcze nie mam pomyslu niech bedzie kasienka84, mam nadzieje ze takowego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny powiedzcie mi co z tym wiesiołkiem na co on pomaga bo nie jestem na bieżąco a chciałabym wiedzieć i sok z dyni na co bo gdzies czytałam ale nie jestem pewna co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja - Kasienka84 - a mi się Twój stary nick podobał :) Ale jak zmieniłaś, to chyba w tabelce też powinnaś zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ja - o fajnie, że zostałaś pod starym nickiem Kawiarenko - wiesołek działa dobrze na płodny śluz u kobiety. Jest go więcej, więc plemniczki mają lepszy poślizg.(jeśli się mylę, ro mnie poprawcie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja o tak jakoś ten mi się bardziej podoba niż kasieńka:D kawiarenka to trzeba czekać na Urszulaxxx bo ona też się tym interesowała. wiesiołek pomaga na obfitość i gęstość śluzu podczas owu. Łykając tabletki z wiesiołka możesz bez problemowo (chyba) określić kiedy masz owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenka ja nestety ci nie pomoge az tak sie tym nie interesuje, a i watroby juz tak wychwalonej :) nie chce sobie psuc, choc swoja droga nie wiem nawet jak smakuje sok z dyni:P aha dziewczyny powiedzcie mi dlaczego ta tabelka jest taka wazna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja jeżeli chodzi ci o wiesiołek to wcale nie jest taka ważna. Ja od następnego cyklu będę brała i zobaczę czy jest poprawa z tym śluzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja przeczytałam tabletkę eehehhehhe:D a tabelkę, to w sumie nie wiem. Chyba taka wizualizacja naszych poczynań w postaci tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zrozumiałam, że chodzi o tabletkę ;) cha cha cha Pewnie, że nie ważna. Jak nie chcesz, to się nie wpisuj. Po prostu ściągłyśmy pomysł z innych topików, a tam dziewczyny odznaczają, kiedy zaciążyły, ile się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez , tzn wszystko w porzo nie mam oporow przed wpisaniem sie ale kiedys widzialam caly topik usiany tymi wpisami i na poczatku nie wiedzialam o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja :D heh Ja też na początku nie wiedziałam o co chodzi. Nie będziemy przesadzać z nadmiarem tabelek, ale jak ktoś nowy to zapraszamy do wpisania się no i późniejszej edycji poczynań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak jak ja kiedyś na pewnym topiku było pełno taki tabelek ale zabardzo nie wiedziała o co chodzi ale jestem za tabelka tylko zabardzo nie wiem jak mam się wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz coć na poprawę humoru: Dwóm przyjaciółkom po długich namowach, udało się wreszcie przekonać mężów, żeby zostali w domu, a one same wychodzą na kolacje do knajpy, żeby przypomnieć sobie dawne czasy. Po zabawnie spędzonym wieczorze, dwóch butelkach białego wina, szampanie i buteleczce wódki opuszczają restaurację całkowicie pijane! W drodze powrotnej obie nachodzi nagła potrzeba, może dlatego ze dużo wypiły. Nie wiedząc gdzie iść się wysikać, jedna mówi do drugiej: - Wejdźmy na ten cmentarz, tutaj napewno nikogo nie będzie. Wchodzą na cmentarz, najpierw jedna ściąga majtki, sika, wyciera się tymi majtkami i oczywiście je wyrzuca... Widząc to, druga od razu sobie przypomina, ze ma na sobie drogą markową bieliznę od męża i szkoda by ją tak wyrzucić. Ściąga więc majtki, wkłada je do kieszeni, sika i zrywa kokardę z pierwszego lepszego wieńca, żeby się podetrzeć. Na drugi dzień mąż pierwszej, dzwoni do męża drugiej: - Jurek, nawet sobie nie wyobrażasz co się stało! To koniec mojego małżeństwa! - Dlaczego? - Moja żona wróciła o 5 rano kompletnie pijana i na dodatek bez majtek! Od razu wywaliłem ją z domu. Na to drugi: - Marek, to jeszcze nic, wiesz co wykombinowała moja! Nie tylko przyszła pijana i bez majtek, ale miała włożoną w tyłek czerwoną kokardę z napisem: \"NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY, ŁUKASZ, IGNAŚ, STASIEK I POZOSTALI PRZYJACIELE Z SIŁOWNI\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa hahahahahaha:D kawiarenka na stronie 15 jest tabelka kopiujesz ja i wklejasz w pole Treść. Później tylko dopisujesz swój nick imię wiek miasto i cykl starań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×