Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Ja od tego cyklu zaczynam łykać tabletki z wiesiołka. Jestem ciekawa. A, że mój śluz jest kiepskiej jakości i czasem trudno i wyliczyć i zaobserwować to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja tez starczaczka ;-) @ mialam dostac wczoraj.... od dwoch tygodni bole brzucha jak na @, piersi, czeste siusianie... a dzis poraz pierwszy zaczelo mne mdlic! no ale nie wiem czy to nie zasluga mojej psychiki i ogromnego pragnienia dzidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczam sie do Was babeczki! :-D NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam, ze z testem lepiej poczekac do tygodnia po terminie @, oczywiscie nie wiem czy wytrzymam...he he .... mam nadzieje, ze tak i ze w miedzyczasie @ nie nadejdzie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybee
witam:) moge sie dolaczyc??? nie dwna dowiedzialam sie ze jestem w ciazy...ale cieszylam sie ta nowina tylko przez 8 dni...bo...poronilam.... ciezko bylo mi sie pozbierac...zamknelam sie w domu i tyle mnie widziano...jednak maz i moi bliscy nie pozwolili mi tak gnic..pozatym juz sama momentami mialam dosc... ruszylam sie...wyszlam z domu.... zapisalam sie na wizyte do ginekologa i biore sie za siebie... oczywiscie nie zawsze jest tak pieknie...czesto dopadaja mnie smutne mysli... ale staram sie... mialam bardzo rozregulowane cykle wiec to byl wogole cud ze zaszlam w ciaze..teraz musze nad tym popracowac.. ale wiem ze niemozna sie za bardzo nakrecac...choc ciezko jest.. ale wlasnie to bylo najpiekniejsze ze zaszlam w ciaze jak przestalam o tym ciagle myslec... no a ze skonczylo sie to tak a nie inaczej to juz inna sprawa.. lekarze podejrzewali jeszcze u mnie zespol fosfolipidowy..wiec pod tym katem tez musze sie zbadac mam juz natomiast za soba badanie moczu,krwi,tokso,tarczyceHbs,OWA,grupe krwi i glukoze-wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybee
ja robilam test z moczu i wyszedl negatywny.. zrobilam z krwi i wyszedl 1-2 tydzien ciazy na usg jeszcze nie bylo nic widac i mialam sie zjawic za 2 tygodnie...jednak juz nie dotarlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee strasznie mi przykro, ale jak mówili Twoi bliscy nie możesz się załamywać. Zobaz tofikowa,Uruszlaxxx one też poroniły, ale poddawać się nie można. Wyregulować cykle też się da. Na wszystko jest sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusia - fajnie, że się dolączyłaś. Będziemy się wszystkie razem wspierać :) Maybee - bardzo mi przykro ... Też przeżyłam podobną historię, tylko że ja cieszyłam się ciążą 12 tygodni. Zapraszamy Cię do nas :) Czy zaczynasz od teraz starania, czy czekasz jeszcze na zielone światełko od ginekologa ? I znowu nie wytrzymałam i tu zajrzałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tofikowa! bedziemy tak! :-D i mam nadzieje ze kazdej sie uda slicznej, zdrowej dzidzi doczekac! jak nie w tym cyklu to w nastepnym! :-D damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaa---:) tofikowa--- o kurcze ...ty mialas jeszcze gorzej....12 tygodni... wspolczuje🌻 czy zaczynamy starania...w sumie tak...ale zobacze co gin powie...w poniedzialek mam wizyte narazie sie nie napalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee:)Ja myślę, że gin nafaszeruje Cię ochronnie jakimiś lekami na m.innymi właśnie regulację cykli i zezwoli starań. No chyba, że Twoja przykra historia miała miejsce niedawno to wtedy będzie raczej kazał czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee - bądź silna ❤️ Nie daj się przeciwnościom losu i choć życie czasem tak bardzo boli i rani, trzeba jak czołg iść do przodu (może głupawe porównanie, ale tak trzeba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanusiu - jeszcze sobie nie mierzę temperatury. Dopiero mam 2 dzień @ i szczerze mówiąc nie znam się na naturalnym planowaniu :) Ale jak wcześniej wspomniałam wieczorem chwytam za broszurę o metodzie termiczno-objawowej i może zacznę ;) Chyba Balerinka jest najbardziej uświadomiona w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zgapilam i nigdy tego nie robilam, a szkoda.... no nic, jak @ przyjdzie to od nowego cyklu bede to robic, ALE mam przeczucie ze @ nie zawita do mnie i ze mam w brzusiu mala fasolke :-D tak bbbb bym chciala !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×