Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

:) balerinka---dla mnie przez ten program jest wygodnie po prostu..wiadomo ze sama wiem kiedy mam owu..zawsze mam wtedy skok..ale chodzi o to ze nie musze sama prowadzic tych wykresow,po prostu wpisuje a pozniej w razie potrzeby drukuje:) mozecie mi powiedziec co to jest ta chlamydia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPolicja
Kosona 🖐️ pewnie, że sie przyłączaj!! Ja na regulacje łykam Bromergon. Podlamka- wylecz chlamydie i zaczynaj starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki PPolicja za przyjęcie;) ja mam zespól policystycznych jajników i dlatego nieregularne miesiączki a nawet czesty ich brak, leczylam sie zwyklymi tabletkami antykoncepcyjnymi jestem 3 miesiące po odstawieniu i dopiero jedna @ wiec mam duphaston na wywołanie @ a potem USC co 2 dzień czyli monitorowanie cyklu. W poniedziałek mam iśc na jakies dziwne badania nie znam nazwy a skierowanie i tak zostało u lekarza;) w poniedziałe opisze co mi zrobili;) BUŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlamka
PPolicja dzieki oczywiscie, ze chce ja wyleczyc. Mam nadzieje, ze pozbedziemy sie jej odrazu razemz mezem, bo mamy silny antybiotyk. Boje sie troche jednak powiklan, ze nie bede mogla zajsc w ciaze. Bardzo sie boje, ze cos bedzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pewnie, że się przyłączajcie. chlamydia- # Chlamydia trachomatis jest jednym z najczęstszych zakażeń przenoszonych drogą płciową. Może powodować podrażnienie szyjki macicy, cewki moczowej, odbytnicy i oczu. Kiedy infekcja rozprzestrzenia się do macicy i jajowodów, mówimy o zapaleniu narządów miednicy mniejszej. # Mimo że wiele kobiet nie odczuwa żadnych dolegliwości, możesz zauważyć upławy z pochwy, ból przy oddawaniu moczu, ból w podbrzuszu czy ból podczas stosunku płciowego. Twoje krwawienia miesięczne mogą być nieregularne, a oczy - opuchnięte i zaczerwienione. # Chlamydia przenoszona jest zwykle drogą płciową, ale zakażona matka może podczas porodu przekazać dziecku infekcję, która objawia się zakażeniem oczu. # Rozpoznanie ustala się na podstawie wymazu pobranego z zakażonej okolicy. Zabieg ten może być nieprzyjemny. Dostępne są również testy do badania moczu, ale na wynik trzeba czekać 3-5 dni. # Zakażenie Chlamydia leczy się antybiotykami. Niektóre z nich nie powinny być przyjmowane jeśli jesteś lub możesz być w ciąży. Jeśli istnieje takie prawdopodobieństwo, niezwłocznie powiedz o tym swojemu lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🌻 Ale sie rozpisalyscie. Dopiero skonczylam czytac od 15 strony, uffffffffffff;)Wpisuje sie do tabelki,ale dochodze do wniosku ,ze jestem najstarsza z druzyny;) NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! No to i ja chciałabym się do Was przyłączyć :) Własnie mam @ a po nim zaczynamy staranka :) Moja pierwsza ciąża obumarła w 6 - 7 tydzień (wg usg), wg ostatniej @ 11. Było to w marcu. Lekarz kazał odczekac pól roku. Przez ten czas porobiłam badania, które nic nie wykazały. Wszystko jest w jak najlepszym porządku :) Łykam prenatal (tak zalecił lekarz) i mam nadzieję, że szybko sie nam uda :) No to próbujemy, chociaż mam starcha jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam leczona na chlamydie prawie pół roku różnymi antybiotykami. Dopiero terapia antybiotykiem SUMAMED poprawiła mój stan i wyleczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mogę się przyłączyć to wpisuję się do tabelki :) Mam nadzieję, że nic nie pokręcę :) NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie tez opisuje;) NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 Kosona..........Agnieszka.......29........Kraków...........2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak spóżniłam sie;) poprawka NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam na zakupy:) Zajrzę wieczorkiem. PS. Dzieki za przyjęcie :) Ciężko się wchodzi na topiki, które już istnieją i jest juz na nich zgrana paczka, ale Wy jesteście fajowe :) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju a ja sie chyba wykrwawie:P dawno juz nie mialam takiej obfitej miesiaczki tofikowa hehe wlasnie juz na poczatku mialam pytac czy twoj nick to odnosnik do tofika z ani mru mru hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zawyze wam srednia wiekowa...:-) ale co tam, w dobre towarzystwo warto sie wepchac🌼 gawiNICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 assaamm........Agata.............37.......malopolska.......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke. NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 bella36....... ..Agata............37........malopolska......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×