Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

co do facetów w kuchni to muj ugotowac ugotuje ale później ja to musze wszystko sprzatac bo nie lubi myc naczyń a dla mnie to jest najgorsze bo zawsze mam taki sajgon w kuchni ze szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja jestem bardzo nowoczesna , choc nie powiem niektore obyczje dzentelmenskie chetniue bym zachowala :P a nie bede lepiej konczyc bo zalacza mi sie jakis chory feminizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do...... i jeszcze ja..... może maz racje ale wież to tak samo jak ja od podstaw bym sama zrobila bo wiecej czasu zajmuje mi sprzątanie po jego gotowaniu niz samo jego gotowanie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kurde chyba mojego dzis pochwale bo normalnie jak on gotuje to i posprzata po sobie:) Kosona---a twoj maz po prostu jest the best;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ogólnie nie mam nic przeciwko zeby gotował czasmi nawet mi sie to podoba macie racje dobze ze facet sobie radzi w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusiu - u nie też wciąż @. A co do objawów, naprawdę radzę się nie nakręcać, tylko spokojnie (ale z optymizmem ;) ) czekać na brak @. Bo jak się kobieta nakręci, to wszystko bierze za objawy, najmniejsze zakłucie, pobolewanie, a potem jest wielkie rozczarowanie. A zawsze jest lepsze jest radosne zaskoczenie niż rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa swieta racja jak mnie gina naprowadzila na to ze moge byc w ciazy kurcze mialam schizy, zjadlam frytki zaszkodzil mi chyba stary olej w fast f. a ja juz to baralam za dobra monete, lezalam na brzuchu i wydawalo mi sie ze czuje ze mam wiekszy brzuch i bardziej czuje opor jak na nim leze itp itp itp takze teraz zmieniam nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee - Ty chyba masz najnowocześniejszy model męża (full service) - i ugotuje i posprząta po sobie :D Mój to chyba stary model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra...dobra.... nie nakrecam sie, masz racje tofikowa....psychika ludzka to potega, takie rzeczy mozna sobie wmowic i uwierzyc...ok, @ brak ale z kazdym dniem moze nadejsc...a jak nie nadejdzie bede PRZEszczesliwa!!!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam do 20 a później nie wiem zobaczymu myśle że zrobie sobie test jak @ nie przyjdzie i wiecie co wam powiem nie wiem czy mi sie wydaje czy cos ze mną nie tak zawsze juz bolały mnie piersi a teraz nic nie nie boli może mam jakies urojenia ale tak miałam tydzień przed @już mnie bolały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdradźcie mi tajemnice czy łykacie jakieś witaminy, mi lekarz tylko powiedzial ze kwas foliowy to podstawa wiec lykam go juz tyle miesiecy ze mi zbrzydł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko kwas foliowy jestem przeciwniczka sztucznych witamin chyba ze to juz koniecznosc jak np brak zelaza ale nie martw sie mnie tez zbrzydl i to do takiego stopnia ze mam odruch wymiotny gdy go czuje w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenko, a ja odwrotnie.... nigdy mnie piersi nie bolaly...a teraz...uhuhu...juz od dwoch tygodni....tak ze w domu bez stanika chodzic nie moge...nie wspominajac o spaniu na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez folik...od przeszlo roku... moja gin mowila zeby absolutnie zadnych innych lekow nie przyjmowac....zadnych witamin 0 !! wszystkie witaminy maja przez pokarm sie dostawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez łykam Folik powiedział lekarz że to wystrczy jak narazie a jak sie uda i zajde w ciąze bo przeciez musi sie udać to zaczne brać witaminy .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×