Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

DZIEKUJE PEGGI ZA POCIESZENIE-prosze na drugi raz nie pisac do mnie w ten sposób, bo skutecznie mozesz kogos niechcacy zranic. to jest moj wybór co do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie staraczki i te co sa juz postaraczkami:P:D Folik łykam juz ok. 5 miesiecy:)Tak w razie czego;)Kurcze, jaka jest fajna pogoda;)Czy zbliza sie juz wiosna?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.maybee...........Ula.........23...............................lipiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
querilla nie przejmuj sie. To ze u peggy sie nie sprawdzily, nie znaczy ze u ciebie bedzie tak samo ;) Przeciez po cos one sa w koncu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM ALE PO CO TAK DOSŁOWNIE I LAPIDARNIE WYGŁASZAC SWOJE OPINIE I ODBIERAC NADZIEJE INNYM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, niezbyt delikatne to bylo. Ale nie ma sensu sie denerwowac (i kto to mowi, ja to dopiero nerwus jestem ;) ) 🌻 kwiatek na poprawe nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zazdroszcze Wam dziewczyny tej pewnosci co do dziecka... Mi maz juz nawet czasem zarzuca, ze chyba zawsze bede sie migac od tego... A ja bym chciala, ale... no wlasnie \"ale\"... Chyba jeszcze pare miesiecy musi to we mnie \"dojrzec\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Musisz dojrzec do tego...bedzie dobrze musisz to czuc i pewnego dnia z czasem to sie stanie. a najgorsze jest to ze ja juz dojrzałam i od 6 cykli próbuje i nicccc bebebebebe.... w styczniu zgłaszam si z Męzem do kliniki leczenia niepłodności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta klinika to jeszcze nie wiadomo, przeciez jeszcze przed styczniem mamy grudzien ;) Wiem o Waszych planach, bo od poczatku czytam ten topic (juz sie kiedys odzywalam i sie dotego przyznalam hehe) ale niewiele mam na razie do powiedzenia, wiec siedze cicho hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a i jeszcze listopadowe staranka wiec w sumie 2!!! hi,hi,hi. a podczytujesz Nas? to fajnie, byle by nie dostac kręćka od tych naszych wymyślań czasami :D a włąsnie ide zadzownic do tej kliniki czy zapisy juz robia na styczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie sie szanse podwajaja :) podczytuje regularnie, na razie krecka nie dostalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzowniłam do kliniki, fajnie bo raczej nie naciagaja-spodziewałam sie wyższych kosztów za samą wizyte. ale i tak czeka troche wydatków- badanie hormonów 280 zł, badanie nasienia 60 zł i wizyta 60 zł=400zł :(:(:(:( niestety badanie hormonów robi sie miedzi 1-3 dniem cyklu -dzis mam 2 ale jutro nam nie pasuje, wiec w nastepnym cyklu jedziemy. MAZ SIE ZGDOZIŁ NA WIZYTE GRUDNIOWA!!!!!!!! ODETCHNĘŁAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............4 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.maybee...........Ula.........23...............................lipiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Querrilla, ale poszlas do przodu !!!🌼 Wedlug mnie, czego bardzo Ci zycze, nie bedzie potrzebna wam wizyta w klinice nieplodnosci....ale nie nakrecam Cie. Dobrze dla Ciebie, ze zmienilas podejscie do staran. Dobrze tez, ze masz takiego faceta przy sobie :-) Tijka twarda z Ciebie babka 🌼, ze wytrzymujesz nasze ble,ble :-D Selenka32 widac,ze zakupy poprawily Twoj nastroj! Tak trzymaj 🌼 Jejku, a gdzie reszta naszych staraczek??? Co tak zamilklyscie? Odezwijcie sie raz na jakis czas, co u Was slychac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bello- no wydaje mi sie, że to niemal krok milowy w moim przypadku... DZIĘKUJĘ za wsparcie i za poparcie 🌼 no moze nie bedzie potrzebna klinika w grudniu :D HI,HI,HI-ale nigdy nic niew wiadomo. Masz racje, że zmieniłam zdanie co do starań -na wszytsko potrzeba czasu-niestety moze oklepane to powiedzenie ale to prawda. Troszkę sie niepokoję co z Tofikową- długo Jej nie ma-pewnie w domku siedzi??? POZDRAWIAM WAS BEDĄC SPOKOJNĄ O PRZYSZŁOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) QUERRILLA - chyba nie do końca zamiera mozę po prostu dziewczynki pracuja nad ideą topiku!!;) a to ❤️ dla Ciebie Ja dziś mam wolne od oficjalnej pracy....ale czeka mnie mały spacerak na korki :) - ciekawe jak pójdzie.... Co tam u Was??? 🌻 życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny co od wczorajszego dnia sie zmieniło u was ?? bo u mnie nic pozatym że czekam na @ bo napewno przyjdzie bo jestem rozdrażniona i płakac mi sie chce ,czasami mam wątpliwości czy kiedykolwiek będę mamusią Kurcze tak sie boje o przyszłość . wczoraj sie dowiedziałam że znajoma po dwóch latach leczenia jest w ciazy ucieszyłam sie bardzo ale zarazem plkałam ze to nie ja ale sie rozgadałam przepraszam ale tak mnie własnie coś nachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ledwo sie zwloklam z lozka... wczoraj sie stresowalam bo brzusio mnie dosc dlugo bolal...ale przeszlo... 🌻dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenko------ glowa do gory skarbie 🌻 czym Ty sie tak zamartwiasz????? widze w tabelce ze dopiero drugie staranka za Toba..... dlaczego sie denerwujesz ze cos jest nie w porzadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarenko, jak widze DOPIERO próbujesz 2 cykle. ja tez wariowałam po 3 cyklu nieudanym. wczoraj zdzwoniłam do KLN i dowiedziałam się ile kosztuja badania ile wizyta=400ZŁ Jeszcze w tym roku (jednak) udaję sie z Mężem na konsultacje i podstawowe badania. i wiesz co żałuje że tego nie zrobiłam wczesniej, bo byc moze jest coś niewielkiego jakas mała dysfunkcja która nie pozwalała mi przez te 6 prb zajsc i sie okaze ze szybko zajde po zastosowaniu medykamentów-mam nadzieje. cZASMI warto sobie pomóc. a moje gin która każe nam czekac i dac sobie czas moze tez ma rację-ale ja nie mam siły by czekać. a próbowałas testów ow? ja teraz bede w lis i gr korzystac z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za pocieszenia ale jak któras z was mówiła czas ucieka i mnie to właśnie przeraża nio zobaczymy jeżeli w tym roku nie zajde to od nowego roku zamierzam ostro sie brac do roboty może nawet zmienie lekarza bo wydaje mi sie ze cos kulawo mu to idzie może rzeczywiście jest coś nie tak ale to powinie nas skierować na jakieś badania a nie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarenko--- BRON MNIE PANIE BOŻE-nie chcę Cie nakręcać, każdy ma swoją drogę , tak jak w zyciu. Moja lekarka jest okej miałam cytologie, i badanie dowcipne -wszytsko okej i @regularne iwszytsko generalnie jest ok i ona twierdzi że nie widzi nic niepokojącego u mnie, ALE PIERWSZ CO TO JAK NAM NIE BEDZIE WYCHODZIŁO-WYŚLE MOJEGO MĘZA NA BADANIA zanim mnie zacznie badać.i ja się obawiam że z Moim Mezem jest coś nie tak-niestety :( i tak zmieniam lekarza i trudno zapłace to 60zł, wole być pewna dlaczego Nam nie wychodzi chociaz wszytsko poprawnie robimy. Moj Mąz mnie pozałował ze beda dwa razy ze mnie krew ciągnąć-dla mnie to pestka bo sie nie boje krwi itd, ale zasanawiam sie jak on sobie poradzi ze swoim badaniem-nie wiem czy moge byz z Nim razem wtedy..:D bo w naszym przypadku nie jest mozliwe dostarczenie nasienia w ciagu 40min do labolatorium, wogole jak wyglada taki pokoj i czy jest bardzo odosobniony czy blisko jakiejs poczekalni-chyba ja mam wiecej pytan niz moj Mąż. No i BOJE SIE bo ten LEKARZ TO FACET a ja nigdy nie byłam u Faceta ginekologa i to był mój błąd;starsznie bede sie krępować....TO DOPIERO TRUDNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×