Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

czesc to ja,..forumowy smutas :( byla przed chwila u mnie kumpela i pogadalysmy sobie,zamowilysmy pizze i tak toszke sie oderwalam od moich smetnych mysli kurcze mam jednak nadzieje ze bedzie dobrze... milego dzionka zycze wszystkim 👄 tantusia-----juz mialas usg? cos mi sie musialo pokielbasic bo myslalam ze jeszcze troche czasu kurcze to musi byc niesamowite uczucie🌻:) a dlaczego wczesniej nie chcialas miec usg dopochwowego jesli moge spytac? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee 🖐️ dobrze pamietalas ze mialam miec pozniej usg... przy wtorkowej wizycie u gina dostalam skierowanie na badania z krwi, dzis odebralam wyniki i mialam watpliwosci co do toksoplazmozy, nie chcialam sie zastanawiac czy jest ok przez kolejne 3 tyg, dlatego juz dzis poszlam do gina po interpretacje wynikow, a ze mial u siebie w gabinecie usg ...zaprosil na kozetke i pokazal na monitorku mojego kurczaka!!!! wiec to byl czysty przypadek ze to usg dzis :-) a dowcipnego nie chcialam bo to zawsze stres dla macicy... niech sie spokojnie rozpulchnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusiu super że juz mogłas swoje dzieciątko zobaczyć troszke ci zazdroszcze tego szczęscia ale bądzmy dobrej myśli moze ja tez za jakiś czas tak sie bede cieszyć Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JESTEM SZCZĘSLIWA 😘-co prawda NIE jestem w ciąży...ale....................................................................................................... dzis DOSTAŁAM AWANS w mojej firmie w której pracuje 2 lata na jednym stanowisku, usłyszałam tyle miłych i pochlebnych słów. Awans oczywiście przyjmuje!!! UWIELBIAM MOJEGO SZEFA I MOJA PANIĄ DYREKTOR!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla zaczela sie Twoja dobra passa!!!!!!!!!!!!!!!! Uwierz w to dziewczyno!!!!!!! Teraz upragniona ciaza jest kwestia czasu ❤️ Gratuluje i ciesze sie z Toba. Nie ma to jak docenia czlowieka!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELLO dziękuje Ci bardzo....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziś FRUWAM W CHMURACH! NIESAMOWITE UCZUCIE LEKKO nie spodziewaego awansu! wierze ze wszytsko MOZE MI SIE UDAĆ a z Fasolką tez się uda! POKONAM WSZYTSKO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TANTUSIU, wiwesz moja kolezanka jest w 4 mcy ciązy i robiła USG i mówiła ze juz jest USG 3 wymiarowe.wiec za jakis czas pewnie bedziesz sobie takie robiła i bedziesz widziała małe rączki, nóżki-ALE FAJENT O MUSI BYC ZDJĘCIE...NIE moge sie doczekać kiedy ta kolezanka przyniesie i mi pokarze! a jak tam masz mdłośći? a powiedz mi jak to było zbliżał sie czas Twojej @@ a czułas sie jako ś inaczej? czy tak samo jak przed kazdą @@@??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.maybee...........Ula.........23......................................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) A co tutaj taka cisza?Czyzby dziewcznki swietowały Odzyskanie Niepodległośći?;) Ja juz posprzatalam,wyprałam a teraz sobie troszke poczytam w necie.Przed chwila czytalam o Mariah Carey. Bylam jej wielka fanka, jak byla normalna i niebywale dziewczeca. Teraz zrobila sie z niej matrona. Mysle,ze niebawem podzieli los naszej Violetty Villas.A szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querilla-----:DGRATULUJE!!!🌻 ja sie chcialam tez czyms \"pochwalic\";)...moze sie wam wyda to glupie ale dla mnie to wazne bo daje mi nadzieje...otoz... pierwszego pawika mam za soba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczescie w domu sie wydostal;) dzis bylam przygotowywac lokal wyborczy a jutro na wybory...na 5 rano:O ale do 12.30 co prawda pozniej o 20 bede musila jechac jeszcze na liczenie glosow no ale coz:) milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee dziekuję za gratulacje. Hm to Tobie tez gratuluję hi,hi,hi- pierwszego pawika. ale CISZA NA tym topiku sie zrobiła, normalnie cisza jak makiem zasiał. czekam na @@ chyba cycki mi wybuchną zaraz-przepraszam za dosłownośc i prostotę wypowiedzi. Maybee- powodezenia jutro Ci zyczę. Fajnie chyba byc w komisji i widziec wszytsko od kuchni? BELLO🌼 TOFIKOWA 🌼 Tantusia Muszelka 🌼 a GDZIE RESZTA DZIEWCZYN???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SELENKO------ a szkoda ze z tej CAREY taka matrona sie zrobiła, kiedys jej piosenki podobała mi sie a terz nic tylkoa jacys raperzy w tel a na przedzie wszędzie Jej Cycki. a co tam słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querilla----🌻:) fajnie byc w takiej komisji ale to jest jednak troche pracy dzis wstalam o 4 bo musialam tam byc o 5 wyszlam o 12.30,pojechalam z mezem do nas zaglosowac a pozniej obiadek i ....zasnelam...co normalnie mi sie nie zdarzalo nawet jak wczesnie wstawalam..nigdy nie spalam w dzien no ale teraz jestem zmeczona i zasypiam przed mezem tak wiec nie wiem jak ja tam wytrzymam...o 20 spotykamy sie i bedziemy liczyc glosy....mam nadzieje ze wyjdziemy przed polnoca jutr sie wszystko wyjasni...trzymajcie kciuki milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maybee, zdaje sobie sprawe ze to nie takie proste, Ja z Meżem bylismy zagłosowac a tyle ludzi było-chyba wyskoa frekfencja bedzie-no i dobrze. @-CZEKAM na Ciebie ale Ty nie chcesz przyjść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Querrilla----> gratuluję awansu. A jak z @ u ciebie? Przyszła dzisiaj? Dlaczego napisałaś ze czekasz na @ a ona nie chce przyjść? Myślałam ,że chcesz żeby nie przyszła :-) A ja ostatnio zabawiłam się z wróżką sms-ową! No i załamka 😭 - napisała ,że zajdę w ciąże w przeciągu 2 lat 😭 😭 😭. Wiem ,że nie powinnam tego traktować poważnie,bo to tylko zabawa, ale jakoś mi się strasznie zrobiło :-( Pozdrawiam wszystkie kobitki Maybee 🌼 Querrilla 🌼 Selenka32 🌼 Bella36 🌼 Kawiarenka 🌼 Tantusia 🌼 Tofikowa 🌼!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczęta w ten pochmurny listopadowy poranek, jak spędzałyscie wekend. mnie coś złapała gorączka i żołądek mnie boli od soboty. buziaki wszystkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️ Jak po weekendzie? Maybee jedziesz dzisiaj oznaczyc bete? Nie denerwuj sie , bedzie bardzo wysoka, az sie zdziwisz! Daj znac jak juz bedziesz wiedziec 🌼 Querrilla co z @? Kiedy mialas dostac? A mooze tak jak napisalam, zaczela sie Twoja dobra passa....Trzymam kciuki za powodzenie🌼 SSS1982 nie traktuj powaznie takich wrozb.Jako zabawe, a zreszta powiedziala do 2 lat....wiec dlaczego nie mialobyby w tym, badz w przyszlym miesiacu :-D Tantusia jak sie czujesz mateczko?🌼 Ciekawe co u Staraczki, rzadko nas odwiedza matka-zalozycielka 🌼 Tofikowa co z Toba? Martwimy sie o Ciebie!Daj znac.Czekamy. 🌼 Selenka jak dzisiaj Twoj nastroj?Przeszla Ci chandra?🌼 Kosona jakie masz wiesci po usg? 🌼 Kawiarenko, jak Twoja temp?Rozchorowalas sie? 🌼 Inne dziewczyny z tabelki- napiszcie co u Was slychac, bo dawno Was tu nie bylo-Joanna82,Urszulaxxx, i jeszcze ja,madzia28, Gawit27, a-guu, peppetti, Mea29,Anastazja123, Muszelka1, Meggi, Nicolla, Ja tez chce dzieciatko, Balerinki tez dawno nie bylo....czekamy na wiesci od Was 🌼 Mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam :-) Milego dnia dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss 1982 nie przejmuj się do konca tymi wrózbami, no włąsnie w przeciagu 2 lat czyli dlaczego nie w kolejnym miesiącu? głowa do góry ja tez ostatnio skorzystałam z wróżenia z kart tarota-bede sie smarzyć w piekle za te wszystkie ostatnio wysłane smsy do Wróżek ;) BELLA- witaj moja Pocieszycielko, no dzis jest 31 dc ale sądze ze na pewno bedzie @@ po prostu spoznia mi sie bo przez OSTATNIE DWA CYKLE MIAŁAm CO 29d, ale gerenrelanie mam co 31 dni. TOFIKOWA \\gdzie jesteś? KOSONA -pozdrawiam SELNKA-pozdrawiam i inne Dziewczyni tez pozdrawiam serdecznie i uciekam do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Querilla - gratuluję awansu!!!! Szczęścia tak samo jak nieszczęścia chodzą parami - wszystko zacznie się układać po Twojej myśli i zanim się obejrzysz już będziesz w ciąży. maybee- zazdroszczę Ci pierwszego pawika!! hihihi - Gdy zajdę w ciażę, będę się chyba modlić o to by ich było jak najmniej. W poprzednich ciążach doprowadzało mnie to skrajnego wyczerpania. Były dni, kiedy wymiotowałam po kilkadziesiąt razy dziennie. Pamiętam nawet jak mówiłam do męża, że za żadne pieniądze nie mamówi mnie na kolejną ciążę... niestety życie zweryfikowało moje poglądy :( W piątek byłam u gina. Wszystko jest w porządku. czekam jeszcze tylko na wyniki cytologii. Na pożegnanie lekarz powiedział mi, że następnym razem widzimy się gdy nie dostanę miesiączki :):) Ale niestety staranka mogę rozpocząć dopiero w lutym. Nie mogę już się doczekać. Zmykam bo muszę iść do przychodni zrobić badanie ekg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki 🖐️ wtajcie po weekendzie! Querrilla---- GRATULACJE!!! a to ze szczescie tez chodzi parami zobaczysz niebawem ;-) 🌻 jestem pewna!!! ja czuje sie raczej dobrze....oprocz tego ze jestem mocno zmeczona i senna w ciagu dnia...ale ALE rozpoczelam w piatek 9 tydzien :-) ostatni miesiac pierwszego trymestru...i potem to juz moze byc tylko lepiej :-) na szczescie NIE WYMIOTUJE...miewam mdlosci rano i wieczorem ale wymiotow brak :-D ufff! nie cierpie wymiotowac fuuujjj :-p i mam nadzieje ze nie zaczne... querrilla---pytasz czy sie jakos inaczej czulam na @@ ---- inaczej inaczej...juz na dwa tyg przed @ pobolewal mnie brzuch jak na @ a zwykle to bylo na jakies 2-3 dni przed, no i ogromna tkliwosc piersi i czeste wizyty w wc :-p a co do usg to slyszalam ze i 4D juz jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982----nie mozesz barc tych wrozb az tak do siebie...pozatym zgadzam sie z dziewczynami..w przeciagu dwoch lat moze rownie dobrze oznaczac ze za miesiac:) bella----tak dzis ide mierzyc bete po raz koljeny i mam ogromna nadzieje ze tak jak twierdzisz bedzie wyzsza...i to sporo Pepetti---o rany az taj wymiotowalas?? szok! ja narazie tylko raz ale mdlosci mam 2-3 razy dziennie. chociaz wtedy co zwymiotowalam to juz do konca dnia mialam spokoj...zero mdlosci... nie dawno wstalam...z lokalu wyborczego wyszlam o w pol do pierwszej w nocy. ide sie teraz szykowac pomalu zeby jechac na ta bete 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten kolejny listopadowy tydzień...... Moja @ czaiła sie i czaiła w końcu przylazła w niedziele .....no i jest:( Piątkowe popołudnie spędziłam z mężem w jego pracy pomagałam mu uporac sie z pocztą ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo potem skoczylisy kupic mi nowy telefonik...:D po 5 czy 6 latach kozystania z komórki wreszcie mam NOWY a nie po kimś albo kupiony używany!! A sobte mój ślubny sie rozłożył - przeziębienie go powaliło więc weeknd spędzony na zajmowaniu się kchającym mężem ...... A co u Was po weekndzie?? :) 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszelko---- ja tez czekam na @@@ dzis 31 dzien i cisza....hm moze to dlatego ze przytyłam 2 kg ostatnio. zaraz jak przytyje dziwnie reaguje opoxnieniem @@@@@............ DAMY RADE MUSZELKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA mam nadzieje, ze ta wstretna @ juz do Ciebie nie przyjdzie, tak mi cie szkoda jak tak sie martwisz i stresujesz Ja juz po starankach w tym miesiacu teraz musze grzecznie czekac i kciuki trzymac jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANASTAZJO... hm w tym miesiącu własnie- oto chodzi ze sie nie staraliśmy. nie lubie jak mi sie spoźnia.teraz zyje swoim awansem...lepiej by była jak bym zaszła za pare miesięcy tzn w grudniu a nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pewnie mnie nikt nie pamięta, bo za rzadko tu zaglądam. W każdym bądź razie, pozdrawiam i zyczę wszystkim owocnych staranek. Chorobcia, miała być w tabelce następna 27 latka, ale się nie udało. HIHI, oczywiście to dobrze że ktoś przybył. Maybee, bo ja tam myślę, że wszystko jest ok z tą betą!!! Nie dasz się tak łatwe pozbyć z tabelki, chyba że za 9 m-cy:)!!! Głowa do góry i trzymajmy dzieczyny mocno kciuki za Maybee. A Ty kochana odezwij sie po wynikach, bo koleżanki czekają i się stresują.....! Pozdrawiam raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×