Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Sss1982 - głowa do góry - hashimoto utrudnia zajście w ciążę, ale nie wyklucza macierzyństwa. Jeśli będziesz przyjmowała odpowiednie leki i będziesz pod stałą opieką lekarza (endokrynologa - ginekologa) będzie dobrze i niedługo ujrzysz 2 kreseczki na teście :) Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sss1982 - będzie dobrze 🌻 Już wkroczyłam w II trymestr, na razie wszystko jest OK. Przytyłam już 4 kg, a czuję się jakby przybyło mi 10 kg ;) taka jestem ociężała hi hi hi Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn. Co u Was słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa 🖐️ ale super!!!!!! w ktorym tc jestes dokladnie?? wszystkiego dobrego zycze! rosnijcie zdrowo! :-D a to dla WAS 🌻 🌻 a ja.... czekam na SYNKA! :-D tak!!! od 3 tygodni wiemy ze czekamy na syncia! pozdrawiam wszystkie starczaki!!!! i trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tantusiu :D Będziesz miała syneczka !!!! Super :D Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Czujesz już ruchy Maleństwa ? Dzisiaj u mnie jest dokładnie 13 tc i 6 dni - jutro skończę14 tc ! Wczoraj kupiłam pierwsze spodnie ciążowe, bo wszystkie ubrania są już na mnie za małe ;) Pozdrowienia dla wszystkich staraczek i zaciążonych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusiu, ale się popisałam ;) przecież jesteś już chyba na przełomie 6 i 7 miesiąca ciąży, więc na pewno czujesz ruchy dzieciątka ! Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa, ale super!!!! niebawem Ty zaczniesz czuc ruchy Malenstwa :-) ja je poczulam w 17tc, a teraz jestem w 27...wiec juz jakis czas :-) tak, VII miesiac juz.....jak z bicza strzelil! na kiedy masz termin porodu?? jak samopoczucie? wymiotowalas mocno czy wcale? piszesz na jakms forum np \'dla rodzacych we wrzesniu\' ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin porodu mam na 12 września (a 11 września mamy 3 rocznicę ślubu ;) ) Wydaje mi się, że do września jest bardzo daleko. Na razie czuję się dobrze. Na szczęscie nie wymiotowałam, ale mdliło mnie okrutnie i miałam potworne zawroty głowy. Niestety nie obyło się bez plamień. Teraz dla odmiany czasami boli mnie głowa, co przed ciążą prawie wcale mi się nie zdarzało. Ale nie narzekam - byle dzieciątko było zdrowe :) Czasem piszę na topiku wrześniówek 2007, ale staram się nie przesiadywać za długo przed komputerem - w pracy pilnuję tych 4 dozwolonych godzin przed monitorem, więc nie zawsze mam czas udzielać się na forum. Tantusiu, a Ty jak się czujesz ? Kompletujesz już powoli wyprawkę dla synka ? Macie już wybrane imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. jak pisałam wcześniej mam hashimto. Biorę teraz hormonki.Mam nadzieję ,że szybko poprawia mój organizm. No a co za tym idzie,że wkońcu się doczekam.........!!!!! Teraz już dużo wiem o tej chorobie, Dlatego pomyślałam o maybee. Nie wiem czy sprawdzałaś hormony tarczycy i przeciwciała. Warto sprawdzić. One szczególnie powodują ,że nie można donosić dzidziusia.Jeśli posiada się przeciwciała przeciwtarczycowe to jest duże przwdopodobieństwo posiadania innych przeciwciał np. łożyskowych, przeciwplemnikowych itp. Na zbicie przeciwciał ma wpływ selen+E. Podobno skutkuje. konczę już i uciekam do domu. Pozdrawiam wszystki dziewczyny. Piszcie co u was?!!!! Maybee Querrilla Tantusiu❤️ Tofikowa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny odezwijcie sie co u Was. U mnie bez zmian. Starania w toku. Coraz więcej łez, coraz więcej zwątpienia i rozczarowania 😭. Buszując po kafe dowiedziałam sie ,że pepetti jest w ciąży oraz anastazja123. :-) GRATULUJĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze razzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssss1982 - witaj Przykro mi, że u Ciebie bez zmian. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale musisz być silna, musisz wierzyć, że się uda. Aż głupio mi napisać, ale mi zostało kilka dni do rozwiązania. Już w poniedziałek spotkam się ze swoim synkiem. :) Ciekawa jestem jak toczą się losy innych dziewczyn z tego topiku??? Ciekawe co z querillą???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabelka123
Querilla napisz co u ciebie czytalam ten topik od początku i jetem ciekawa co u was dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Tofikowa, Tantusiu ss1982. Pepetti, Selenka Maybee, BELLO36!!! nie wiem czy mnie pamietacie - ale widze ze tak pozdrawiacie mnie - ale to miłe i serdeczne!!!!!w lutym ostatni raz pisałam. Poszłam do kliniki Leczenia Niepłodności.... Miałam skierowanie na HSG umówiony termin kupiona koszule i kapcie...i odpusciłam sobie psychicznie starania...Lekarz stwierdził ze mojej jajowody sa pokrecone i ze nic nie widac na usg, stwierdził Torbiel wskazujaca na niedrożność jajowodów i poparł moje podjerzenia ze długo sie staramy- 9 mcy. 23 kwietnia na tesicie 2 kreski i zaskoczenie duze. i wiecie jestem teraz w 6 miesiacu ciazy :) TERMIN uwaga na 23 grudnia!!!!!!płci na razie nie chcemy z Męzem znac. Mały Ludek kopie mnie równo a szczególnie wiczorem lub w pracy jak siedze sobie. Dziewczyny NIGDY NIE WOLNO TRACIC NADZIEI!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie ciążowe kupiłam juz w 2 mcu- bo sie nie miesciłam z brzuchem w stare ciuchy.. Duzo schudłam na poczatku;( bo brałam luteine- bo lekarz z K.L.N stwiedził ze chyba mam za mało progesteronu- i do dzis nie wiem czy to była profilaktyka czy nie- bo akurat to badanie wypadło jak byłam ciezko przeziebiona z wysoka temepratura bolem gardła i katarem. Mam imie dla Syna bo czuje ze to bedzie syn- Mateusz. SS1982 nie wolno Cis ie poddawac- Nam sie udało w 12 cyklu staran- czyli ROK!!!!! POZDRAWIAM WSZYSKIE INNE DZIEWCZYNKI- NAPISZE DZIS JAK WRÓCE Z PRACY:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bello Moja- dopiero teraz cofam sie czytajac w tył. Ja nie wchodziłam na to forum od lutego dzis jest1 dzien. Dziekuje za Twoje Ciepłe słowa;):):):):):) do napisania wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querilla - fantastyczne wieści!!!!! Niesamowite. Pamiętam Twoje ostatnie wpisy, pełne beznadziei i rezygnacji. Totalny dół!!! A tu takie wieści!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się bardzo i mocno gratuluję!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - moje gratulacje !!!!!! Tak się cieszę, że udało Ci się i nosisz pod sercem dzieciątko 🌻 Ja tak jak Peppetti czekam na rozwiązanie - termin mam na 12 września, ale już tak mnie wszystko boli, że mam nadzieję, że urodzę wcześniej. Będę miała córcię :D Tantusiu - a co u Ciebie ? Pamiętam, że termin miałaś na czerwiec. Jak się synek sprawuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Laseczki 🌻 napiszczcie co u Was słychać. Sss1982 🌻 Będziniankaaa 🌻 Tantusia 🌻 I jeszcze ja 🌻 Bella36 🌻 Maybee 🌻 Nicolla 🌻 Muszelka1 🌻 Kawiarenka 🌻 Ja tez chce dzieciatko 🌻 Kosona 🌻 Balerinka 🌻 A_guu 🌻 Pati35 🌻 Staraczka 🌻 Przepraszam, jeśli którąś pominąłam ;) Peppetti, uprzedziłaś mnie ;) bo ostatnio też myślałam o tym topiku i byłam ciekawa, co słychać u dziewczyn. W poniedziałek masz cc, zatem będę mocno trzymała kciuki za Ciebie i za Twojego synka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa- dużo szczęscia i radośći z Małego Dzidziusia życzę. ja co prawda 6 miesciac, ale problemy z przewracaniem na bok juz mam, hi ;). Bello -wiem ze nie czytasz tego forum juz, ale mam nadzieje ze odczytasz to kiedyś- MIAŁAS RACJĘ W TYM CO PISAŁAŚ DO MNIE!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati35
hej dziewczyny:) ja często wchodziłam na forum ale jakoś nikt tutaj nie pisał.Querrilla moje gratulacje ciesze się bardzo z Twojego szczęścia.U mnie po staremu o rok starsza i nic poza tym a na dodatek zrobił mi się na jajniku torbiel leczę go tabletkami. pozdrawiam wszystkie kobietki życzę szczęśliwego rozwiązania papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak dawno nie zaglądałam na to forum a tu proszę!!!!!! Cudowne wieści Teraz pewnie tofikowa i peppetti siedza sobie w domu i dzidziusie bawia :-) Dziewczyy jak poród? Ciężki? Querrilla ja to już chyba będę weteranką tego forum. Teraz czekam na @ i jak zwykle sie doczekam. Wiem o tym . nie mam zludzeń, bo niby czemu miało sie tym razem udać skoro nie udawało sie przez poprzednie 14 miesięcy!!!!!Przyzwyczaiłam sie do porazek. No , przynajmniej może mniej rozpaczam. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mile panie! pamietacie mnie? ;-) zagladacie tu? przeczytalam caly topik...swoje pierwsze objawy..niepokoje...oczekiwanie na wynik testu...nasze wzajemna wspieranie sie :-) wzruszylam sie! dzis moj synek ma prawie 3 lata :-D a my z mezem robimy podchody do drugiego dziecka :-) pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×