Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glosrozsadku

Zastanawia mnie jedno w życiu. Czemu kobiety nie wszystkie w obecnych czasach

Polecane posty

Gość glosrozsadku

Zastanawia mnie jedno w życiu. Czemu kobiety (nie wszystkie) w obecnych czasach patrzą na pieniądz - u mężczyzny. Nie zaprzeczam, że pieniądz odgrywa ważną rolę w życiu i z tym się zgadzam, ale przynajmniej z mojego doświadczenia zwróciłem uwagę, jak kobiety patrzyły/patrzą na mężczyzn sugerująć się tym: co ma w portfelu etc. Ja pamiętam swego czasu (jeszcze na studiach) nie miałem zbyt rewalacyjnej pracy, wynagrodzenie również nie było zadawalające. W tym czasie byłem w związku z dziewczyną (byliśmy 3 lata), pod koniec zaczeło się psuć. Pamietam jak zabiegałem, starałem się ale moje wysiłki prysneły. Po pewnym czasie dowiedziałem się, że spotkała innego mężczyznę. Mężczyzne, który miał zdecydowanie więcej "kasy". Strasznie mnie to bolało, przestałem trenować, chodzić na basen, zaczełem więcej pić alkocholu, w każdy weekend nie obeszło bym się nie zalał. Ale pamietam taki dzień, kiedy wstałem z takim kace, głowa mi pękała, powiedziałem dość tego, poszedłem na basen. Ponownie postawiłem na nauke, skończyłem studia z wysoką średnią. Później znalazłem jedna pracę, po jakimś czasie zmieniłem, obecnie pracuje w branży IT. Obecnie jestem zadowolony z pracy, to co robię (na wynagrodzenie nie narzekam). Ale do sedna, ostatnio spotkałem moja byłą dziewczynę po 3 latach. Stanelismy pogadaliśmy, zaproponowała abyśmy weszli do pubu i pogadali przy piwie, zgodziłem sie. N apoczątku temat się nie kleił, rozmawialiśmy o wszystkim i niczym, dopiero później mi powiedziała, że obecnie jest nieszczęśliwa w zwiążku i że żałuje decyzji, którą kiedyś podjeła. Ja nie chciałem drążyć dalej tego tematu, uśmiechnełem się i powiedziałem: Życie czasami plata nam figle. Obecnie odżyłe: duzo pływam, chodzę na ściankę, spotykam się z przyjaciółmi, wolny czas staram się spędzać czynnie. I najważniejsze pamiętajcie realizujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz koles
wiele patrzy na to kim jestes a jak masz kase to czesto znaczy ze jestes zaradny ze dałes sobie rade a moze ta dziewczyna uswiadomiła sobie ze wiele straciła jak sie z toba rozeszła moze po czasie to do niej dotarło ale teraz pewno jest tak ze ona by chciała od nowa zaczą a ty juz nie pewno? skad ja cos takiego znam no skad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
A co studiowales ? Lopatologie ? Psychologie wszy ? Z wysoka srednia skonczyles studia i piszesz " alkocholu " ?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz koles
poprostu dla mnie liczy sie to ze facet jest zaradny pracowity a to czesto wiaze sie z posiadaniem pieniedzy wiec o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj glosierozsadku! jak to milo ze poruszyles ten temat.Ja mam ten sam problem,z tym ze jestem kobieta.faceci patrza na moj status materialny i na to jak sobie radze w zyciu.Mysla sobie hmmm.... bedzie mi z nia latwiej i jeszcze na dokladke fajna dziewczyna i wogole co ja bede dalej szukal to jakas paranoja a gdzie jakiekolwiek juz nie mowie o milosci uczucie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tez tak
jestem niezbyt ładna ale dobrze zarabiam, mam swoje mieszkanie i samochod i mam tez faceta przystojnego ale co z tego jak niezarada zyciowa i to ja sie nim opiekuje. Ale przynajmniej inne laski zazdrosza mi bo on jest naprawe ładny był kiedys modelem ale teraz nie ma pracy za to ... jest dobry w .. i ja nim rzadze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zastanawia jednooo
dlaczego skoro kobieta zostawia faceta dla innego, i ten inny ma wiecej kasy to porzucony odrazu zakłada ze zostawiła go dla tej kasy?????? czy to wam podbudowuje jakies meskie EGO czy co?? lepiej założyc ze kobieta była materialiskta i zostawiła bo nie było kasy niz poszukac przyczyn jej odejscia gdzie inndziej! oczywiscie duzo jest materialistek z tym sie zgodze, ale wkurza mnie odrazu zakładanie ze odeszła bo tamtem miał wiecej kasy! skad wiesz jak było, co czuła, co myslała???? nie bronie jej, ale moze sie zakochała na prawde, moze nie było jej dobrze z toba, skad wiesz ze akurat jego pieniadze sie dla niej liczyły? byłes 3 lata w zwiazku z nia to chyba poznałes ja na tyle ze szybciej bys wykrył ze leci tylko na kase? tak ciezko ci sie pogodzic z mysla ze on był w czyms tam lepszy od ciebie i dlatego cie zostawiła? czasem mam wrazenie ze faceci wola wierzyc w to ze kobieta zostawia ich bo nie maja kasy niz dlatego ze maja jakies cechy charakteru badz postepuja tak ze kobieta nie chce byc z nimi. nie potrafia przyznac ze tez byli winni tylko odrazu zrzucaja to na karb tego ze odeszła bo bylem biedny! to żałosne. rozumiem ze jakby twoja była poznała faceta któremu by sie nie przelewało to sadze ze nie założyłbys tego topiku...no ale musiałes sobie ulżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zastanawia jednooo - masz 100% rację, tez tak myślę tylko mi się pisać nie chciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze cie w zyciu
zastanawia tylko JEDNO.Raczej wąski krąg zainteresowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
że jakąś racje masz bo jak prowadziłem małą firme miałem pieniądze, żone , niestety zbankrutowałem i mam tylko długi żony już nie ale i tak uważam że kobiety są wspaniałe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia*
bo prawda jest taka, ze na fajna dziewczyne trzeba sobie zasluzyc. po co mam byc z kims kto jest biedny jak moge byc z kims kto zapewni mi komfort... fajne dziewczyny moga byc tylko z zaradnymi mezczyznami - taka prawda. to jest jak prawo dzunglii - wygrywa silniejszy ( taki co moze zapewnic przyszlosc dziewczynie ) bez pieniedzy powoli bedzie sie wszystko psulo... taka prawda kolego nie masz kasy - nie bierz sie za dziewczyny chyba ze za jakies desperatki. przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak bylo między wami ale nie sadzę ze zostawiła cię dla kasy... ja gdybym miała wybierać milośc czy kasa wybrałabym miłośc a razem można się zawsze czegoś dorobić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia*
serwatka - oj nie z kazdym mozna sie dorobic... jest wielu nieudacznikow zadowolonych z siebie zarabaijacych marne 1000 zl... zero ambicji... ale oczywiscie oni sa fajni ( wg ich ) romantycy, uczuciowi... ja chce faceta z jajami a nie leszcza zarabiajacego byle 1000 zl przeciez to na waciki nie wystarcza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie romantyków, lubie silnych facetów,mających nowe cele w zyciu. hihi..i facet musi być facetem a nie lalusiem lub zdesperowanym romantykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
kamcia gdzieś o tym 1000 czytałem czy tam niew było opini że jesteś pusta jak bęben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
serwatka - dokladnie !!!! takie lalusie czy mameje inne romantyki dobre sa dla grubasek, zaniedbanych brzydkich dziewczyn a nie dla normalnych ... niech znaja swoje miejsce w szeregu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
oczywiście że nie zostawiła mnie dla kasy to był czysty przypadek że ośmioletni związek rozpadł się w ciągu miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rozpadał się od kilku miesięcy tylko tego nie widziałeś , albo widzialeś to co chcesz widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma piernik...
kamcia* - KOCHAM CIĘ !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
masz racje rozpadał się od paru miesięcy ponieważ problemy finansowe nie przychodzą z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×