Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osti

łożysko - ściana przednia ?

Polecane posty

Gość osti

Witam Jestem w 27 tyg. ciąży. Nie dawno miałam robione USG i w opisie badania mam napisane "Łożysko - ściana przednia". Czy któraś z Was może mi powiedzieć czy to dobrze czy źle i co to w ogóle znaczy? Pozdrawiam wszystkei brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łożysko może znajdować się na przedniej lub tylnej ściance. U Ciebie jest na przedniej (ja też tak miałam przez co późno poczulam pierwsze ruchy ) no i tyle. Nie jest dobrze jak jest łożysko przodujące ale u Ciebie to nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnAaAaAaAaAaAa
to norma, też tak mam i nie oznacza to niczego złego jak np. łożysko przodujące. Tak, że spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedzi, bo juz zaczynałam sie niepokoić ale mnie pocieszyłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnAaAaAaAaAaAa
dzięki koralik, ja też późni pocczułam ruchy dziecka - ale lekarz mi nie powiedział, że to może być przez łożysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położenie łożyska na przedniej ściance może być powodem , że póżno poczuje się ruchy dziecka. U mnie właśnie tak było, pierwsze ruchy poczułam ok.22-23 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnAaAaAaAaAaAa
to tak jak ja, a ten mi nic nie powiedział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też lekarz stwierdził łożysko na przedniej ścianie a ruchy maluszka czuję już od 6 października czyli od ok.19 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja jestem w 19,5 tygodniu. Też mam łożysko na przedniej ścianie i nie czuję jeszcze ruchów. Czasaaaami zdaje mi się, że coś się przekręci, puknie czy zabulgocze... ale to tak bardzo, bardzo w środku... jakby bardzo odlegle.. No nic, będę czekała na moje słodkie kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam łożysko na przedniej
scianie a ruchy poczułam w 15tc teraz jestem w 29 tc im czuje je bardzo wyraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×