Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość emerytowana nauczycielka
Witajcie miłośniczki produktów Tuperrware .Po raz pierwszy jestem na tej stronie,przeczytałam komentarze.Przepisałam sobie przepisy na pyszne dania i desery.Używam tych naczyń od 15 lat.Nikt od nich nie umarł,nie miauczy ani ni szczeka.Mój wnuczek korzystał z butelek,miseczek niekapka itd..Dziwię się ,że zabolał Was w/w tekst.To tak jakby właściciel starego malucha krytykował nowego mercedesa!!! Żyjemy w wolnym kraju,każdy ma prawo kupować sobie co chce ,ile chce, za ile chce.To ,że niektórzy z nas lubią miski sprawdzone ,dobrej jakości nie upoważnia innych do obelg czy wyzwisk.Żałosne są w/w wywody,świadczy to o kulturze komentującego.Krytyka wspomaga reklamę.Pozdrawiam wszystkie miłośniczki i nie miłośniczki Tuperrware.PS.Używam również pięknej zastawy z Ćmielowa-porcelanowej i ....nie tylko od święta lecz na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerytowana nauczycielka
Podam Wam przepis do liliany:1 galaretka truskawkowa rozpuszczona w 300 ml wrzątku .Wlewam ją do liliany/zainteresowani wiedzą o co chodzi/,dodaję pół szklanki mrożonych jagód-odstawiam do wystudzenia.W tym czasie rozpuszczam 1 galaretkę cytrynową w 1 szklance wrzątku ,czekam aż zacznie gęstnieć,dodaję 3 serki Danio,waniliowe.Wylewam na zagęszczoną galaretkę truskawkową i zamykam lilianę .Wstawiam na 3 godz do lodówki.Smacznego.Pozdro dla mojej konsultantki z Cedzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerytowana nauczycielka
Podam Wam przepis na farsz do pierogów ew.do pasztecików:ok 300-500 g ziemniaków/ugotowanych poprzedniego dnia/,1 kostka białego sera,1 puszka tuńczyka w sosie własnym/należy sok odcisnąć/składniki wymieszałam w termomixie.Pycha.jeśli nie macie TM to można zmielić przez maszynkę do mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam dwa pytania - 1) Czy w kubki Nowa Fala (takie z pokrywką) można wlewać wrzątek? Przeczytałam na stronie, że służą do zimnych i ciepłych napojów, ale ciepły to ciepły, a nie gorący :) ktoś wie? 2) Czy jest nadal w ofercie i jak się nazywa dokładnie dzbanek do kompotu? Z góry dziękuję :) Nabyłam shaker Mix-Max (jak nie pomyliłam nazwy :)) i muszę przekopać wątek, bo podobno jest tu o nim. Choć czytanie 43 stron jest przerażające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi 1. kubki są tylko do ciepłych i zimnych napoi , gorące możesz wlewać nic się nie stanie ale nie przykrywaj pokrywką ( wystrzeli ) 2. dzbanek 2l do kompotu to DZBANEK NOWA FALA 3. MIX MAX służy do robienia ciasta naleśnikowego , pysznej kawy itp. poszukaj jest tu mnóstwo przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renka18
Do wszystkoazjete;) Musisz poszukać kilka stron wstecz ponieważ kiedyś ta strona była bardzo ciekawa wymieniałyśmy się przepisami i doświadczeniami w używaniu naczyń tupperware a ostatnie strony są jak sama nazwałaś ....porażające.... i dziwię się bardzo tym osobom które piszą takie wulgaryzmy a może nawet im współczuję z powodu braku zainteresowań; pasji; inteligencji.... i dlatego właśnie tracą czas na wypisywanie wulgaryzmów z błędami jeszcze;) POZDRAWIAM SERDECZNIE.... Ps. Mam dużo naczyń tej firmy i jestem bardzo zadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubin-zielony
Produkty tupperware są znakomite w przechowalnictwie, w podróży i do sprawnego przygotowywania niektórych potraw. Załóżmy że studentka mieszkająca samodzielnie potrzebuje coś rozdrobnić i nie ma maszynki do mięsa? Ideanym rozwiązaniem jest niewiele ważący rozdrabniacz. Pod tym kontem zrobiłam kilka zakupów. Oczywiście w czasie świąt lub przy innych poważniejszych okazjach powinniśmy korzystać z porcelanowych serwisów, bo są eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zielony nie tylko
co do koloru kamieni szlachetnych, ale spoko! nie mam zamiaru odzwyczajać Cię od jedzenia z plastikowych misek, masz prawo! Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie Ci powiem
że jak zaprosisz konsultantkę do domu, to poznasz markę dokładnie, już jej się z domu nie pozbędziesz z każdym badziewiem do Ciebie przyleci a może to prowokacja i sama jesteś konsultantką :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia66
kochane kobietki te naczynka są dla tych co cenią sobie swój czas ja posiadam je od miesiąca i codziennie używam a mam już sporo jestem bardzo zadowolona szkoda ze wczesniej nie słyszałam o tupperware :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ter
Co jest w ulotce promocyjnej od28.02 .11r. dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ter
w ofercie : impresja 5,5 l oraz 2,5 l chlebak szklarnia 8 l ob - olejnik ATT - Neo szczypce a TG : duże sito turkusowe miseczkowe niezbędniki 3 szt. bazyle 1,3 + 2,1 świeży ogród 6 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do w/w
Turkusowe - bo nowa ulotka jest pod hasłem "Morskie opowieści" - i wszystkie podziękowania mają coś w kolorze morskim - a sito FANTAZJA ( poj. - 4l ) ma spód morski, górę białą - i jest wielkie - świetne na parowańce na dużym garnku Bardzo mi się podoba ze względu na funkcjonalność - choć osobiście koloru morskiego nie lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o!
o widzę, że i "ferment" dalej tu zagląda ! Czyżby ferie się skończyły? a ostatnio już taka cisza była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo
tak, jak w 100 krajach na świecie od 64 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkb xdscgbxd
Jak to nie problem proszę o przesłanie ulotki promocyjnej na @ tej co bedzie obowiązywała monikaoliwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tylko w 4 krajach
i to tylko europejskich, ale rzeczywiście odchodzą od jedzenia z plastików może masz szersze rozeznanie :D skoro ze 100 krajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona_1000
Można prosić o skany ulotki od 28.02.11r. Proszę wysłać na ten adres email: iwona_1000@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tup
Hejka wszystkim:) Ja od dosyc dawna posiadam naczynia i musze przyznac ze są rewelacyjne zwłaszcza szef kuchni i cud kuchenny:) zupy wychodza rewelacyjne trzeba tylko odrobine pogrzebac za ciekawymi przepisami. Jedyny minus ze sa bardzo drogie no ale cos za cos.. Ja w kazdym razie gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tup
nie konsultantka tylko fanka:) i nie zgłosze do usuniecia.. wyraziłam tylko swoja opinie to wszystko. U mnie w domu była prezentacja (kolezanka mnie namówiła ze dostane prezent...) później byłam tylko troszke zła bo pani konsultantka wcisneła mi tych naczyn za ponad 1000 zł a w prezencie dostałam pojemnik na olej:( i kupe naczyn do mycia:( Ale fakt faktem z produktów jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tup
no to raczej nie ja:) pozdrawiam! Aha ciekawa jestem dlaczego jestes taka przeciwniczką tup....? posiadasz jakies naczynka i jestes niezadowolona? Ja moge smiało napisac ze noze są do d.... a dzbanek na kompot był urzyty raz i nigdy wiecej go nie dotkne!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tup
Tutaj masz w zupełności racje! Ja po zakupie byłam nieco zniesmaczona bo wode z mózgu potrafią zrobić> Ja przez prawie dwa lata nie dotykałam tych naczyc bo byłam zła na siebie ze dałam sie omamic! Ale ostatnio odkopałam szefa kuchni, cud kuchenny i mix maxa no i uzywam. Stad moje zaineresowanie w tym temacie(poszukuje przepisów). Zupy są naprawde pyszne i nie ma przy nich roboty... a tak jak napisałam wczesnie reszta prodóktów które zakupiłam jest do bani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tup
produktów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tup
nio:) Pozdrawiam i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_bb
Również proszę o skany ulotki obowiązującej od 28.02. :) abbi174@o2.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka
Tupperware mam w swoim domu od 5 lat. Jestem zadowolona ze wszystkiego w 99%. Ten jeden % to produkty,których kolor mi nie odpowiada hihihi Ostatnio kupuję garnki Tupperware- REWELACJA! Nie dość,że pięknie wyglądają to jak ugotuję raniutko zupę to po 14h jest jeszcze ciepła i nie muszę podgrzewać. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISI
Witam , czy ktoś wie czy w tym roku będzie akcja tupperware i hochland wymieniaj kody na nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też już czekam
by wymienić plastikową miseczkę na serek z ziołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×