Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość justysj1
Myślę, że najlepiej podpowie Tobie osoba, która będzie robiła w/w prezentację. Wszyscy, mający jakiekolwiek powiązania z firmą tupperware mają naprawdę świetne pomysły na super dania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cipciok21
To co chcesz podać na spotkaniu zależne jest od gości jakich zapraszasz. ogólnie ja mam takie tematy spotkań: 1. szybki obiad (dla zapracowanych) tutaj to głównie cud kuchenny, lub potrawy w mikrofali 2. słodkości domowe ciasta, ciasteczka,pianki, koktajle, liliana, drożdzówki 3. dzieci zdrowe potrawy dla dzieci, jak i zadania dla małego "pomocnika" 4. niespodziewani goście babka 5minutowa, kawy różnie podane 5. obiady jedno garnkowe tu już w użycie idzie ultra plus na wiele kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a jak dostałam dziś
od przyjaciółki w prezencie własnie "świeży balon" ale kurcze miska jest półprzezroczysta a pokrywa fioletowa...ale ma wytłoczone logo TUPPERWARE i małą karteczkę z nr tel konsultanta .Koleżanka była na pokazie i cos tam kupowała a balon odkupiła od kogos .Mam nadzieje ze to co mi dała to nie podróba co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cipciok21
a jak dokładnie wygląda ta miska? Mój "świeży balon" jest koloru jasno zielonego, pojemność 2l, na dole można włożyć dodatkowo taką kratkę, aby przechowywany produkt miał cyrkulacje powietrza, pokrywka wypukła też zielona. Może masz jakąś inną wersję, bo tupperware często zmienia kolory swoich produktów. Przepraszam że promuje czyjąś aukcję, ale nie znalazłam innego zdjęcia tego produktu: http://allegro.pl/tupperware-swiezy-balon-2-l-i1839442391.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a jak dostałam dziś
tak dokładnie taki sam ale półprzezroczysty z biała kratka w środku i taka właśnie pokrywa ale fioletowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cipciok21
może był on z wyprzedaży magazynu dystrybucji, albo jest to jakaś nowa promocja. Nie wiem sama, bynajmniej znalazłam balona niebieskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a jak dostałam dziś
podejrzewam ze juz jakis stary wzór bo odkupiłam od kolezanki -ona ponoc korzysta z miniszklarenki i szklarni i nie chce sobie zagracac zobaczymy ...teraz wsadziłam po tego połowe sałaty lodowej i przekrojona na pół paprykę .Jestem baaardzo ciekawa co z tego będzie Bo z sałata zawsze mam problem jak w 2 dni nie zjemy to potem wywalam az żal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a jak dostałam dziś
a i jeszcze czekam na maselniczke i dzbanek ... Juz mi sie porąbało ...co i komu mam zapłacic .:OO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa54
cebulak ciasto 3szkl maki 1 jajo,4-5 lyzek oleju,4-5 dkg drozdzy,0,5 szkl mleka ,1 plaska lyzeczka soli farsz cebulowy 1 kg cebuli,25 dkg sera zoltego,2 jaja,250 ml smietany,15 dkg boczku wedzonego. wyrobic ciasto drozdzowemetoda tupper.Boczek pokroic wkostke,wysmazyc,dodac cebule pokrojona w talarki dusic do miekkosci,przyprawic sola,pieprzem,galka muszkatalowa.FARSZ PRZELOZYC NA CIASTO ZALAC SMIETANA POLACZONA Z JAJKIEM ,SEREM ORAZ PRZYPRAWAMI.piec 40 min w tem 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a jak dostałam dziś
he :D wlazłam tu aby wam powiedziec ze moja sałata i paprykA W TYM SWIEŻYM BALONIE ŻYJĄ i mają sie bardzo dobrze ...troche sałaty już po drodze sie pożarło i dosypałam jeszcze rzodkiewek -też mają sie ok!🖐️ zamówiłam sobie na jednym z pokazów rozdrabniacz plus tylko koorde ta cena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!105 zł :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totanio
za jakość się płaci no i masz 30lat gwarancji. Pozatym bez promocji 166,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna.gl
A teraz kupiłaś ten rozdrabniacz za 105zł? Ja czekam aż będzie w promocji własnie ten malutki bo też na niego choruję :) No i mojej córci się podoba, ma 3 latka a już cebulkę "kosiła" nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a jak dostałam dziś
mówicie ,że to nie drogo? Jak byłam na pokazie jakoś koniec września czy cos ... to cena była chyba 79 a teraz 105 dziś ma mi własnie babka przywieść Na allegro wziełabym za 87 ale boje sie -ta gwarancja itd Chociaż balon mam i jest ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa53
Jesteś może konsultantką? Czy teraz w promocji jest ten mały rozdrabniacz? Bo na stronie widziałam tylko duży... Ja jestem spod Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a jak dostałam dziś
a opowiedzcie mi cos o niejakim yyy nazywa sie to chyba SZEF KUCHNI....bede sobie "zbierac" kase na to cos ...ale musze to to lepiej poznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Dostałam na urodziny ultra plusa 3,5 l razem z książeczką z przepisami. Przepisów tam jednak niewiele. Czy jest jeszcze jakieś źródło do dodatkowych przepisów? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIS123
Dziewczyny tu jest tylko 49 str. i są przepisy dużo do ultra plusa , wiele wiadomości o szefie kuchni , nie ma sensu pisać ciągle to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIS123
ultra plus przepisy str. 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba95
ciekawe te przepisy potrzebuje przepisy z ziemniakami w cudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za informacje o przepisach. Wczoraj robiłam w uiltra plusie zapienkę z mięsem mielonym według przepisu Winiar. Niestety, po 50 min zapiekania, ziemniaki były zupełnie twarde i surowe. Oni zalecają zapiekanie surowych ziemniaków. W Waszych przepisach widzę, że ziemniaki lepiej wcześniej trochę pogotować. Tak też myślałam ale zasugerowałam się opisem na torebce Winiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cipciok21
Ja też piekłam ziemniaki w ultra, ale nie robiłam wg przepisu z torebki winiar tylko taki mój wymysł. ziemniaki pokroiłam na plasterki (cienko, użyłam do tego tarki z tupperware) na to surowe mięsko (marynowane w przyprawach jakieś 30 minut), do pojemnika wlałam ok 3/4 szklanki letniej wody, i to wszystko zapiekałam ok 50 minut, potem ściągłam pokrywę i kolejne 30 minut aby się mięsko zrumieniło. Nie wiem czy Wam konsultantka powiedziała, ale ultra wkładany do nagrzanego piekarnika, bo to skraca czas pieczenia a i ultra jest krócej w piekarniku (max to 2,5 godziny, potem trzeba go ochłodzić, bo inaczej może się stopić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaxxx
a ja po prostu wkładam cały obiad-pokojowe surowe pyry,warzywa no.marchew i brukselę na to klopsy z samego mięsa i przyprawy i np pałki z kurczaka i na 1h bez żadnej wody i tłuszczu w 200st.Przyprawiam tylko mieso. Zawsze się udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysj1
Zgadzam się z przedmówczynią. Ja również wkładam do ultra pro cały obiad (bez wody i tłuszczu) - ziemniaki, warzywa i na sam wierzch przyprawione mięsko. nastawiam piekarnik na 200 stopni i jak się nagrzeje wkładam jedzonko na ok 1 - 1,5 godz. Zawsze wychodzi pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cipciok21
No to ja chyba miałam jakieś dziwne te ziemniaki, bo mi za chiny nie chciały się ugotować, raczej się tak na rantach dziwnie zapiekły a środek twardy... trza poszukać innych pyrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaxxx
wydaję mi się że jak pokroisz w plastry to będzie ok.Takie 0,5-1 cm grubości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cipciok21
No właśnie miałam pokrojone w plasterki bo robiłam to na krajalnicy tupperware. coś mi się zdaje że to jednak zależy od ziemniaków, dzisiaj będę testować ziemniaki ze wsi od mojej mamusi, może te są jakieś lepsze. (bo wcześniej były takie z bazarku i mimo pokrojenia w plastry nie chciały się ugotować, smakowały jak taki nie dogotawy makaron ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjja
Witam,kto zna promocyjną ulotkę,która obowiązuje od 1.11.11r Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysj1
Hej Noszę się z zamiarem zakupienia mikro maxa. Czy ktos może mi przedstawić jego zalety bądź kilka przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×