Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

nie szklarnia a ventsmart 800 ml kiedy to był ,dla mnie oferta super to czego moje gospodynie właśnie potrzebują i jeszcze w zestawach będzie lepsza sprzedaż ,kto nie zdążył ma jeszcze szanse zakupić a myśleli że będą długo czekać bo przegapili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Nowym Sączu to zawsze wszystko wiadomo? u nas zawsze drzwi otwarte więc i biuletyny mamy i wiemy na czym stoimy szefostwo nigdy o nas nie zapomina i ogólnie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
W Nowym Sączu tez super. Zgrzeszyłabym gdybym na dystrybutorkę narzekała. Ale co do góry mam wiele zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Dzięki za info o promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam.Są tak rewelacyjne prezenty za aktywność,że gdy je sprzedamy,to nasza marża nie wynosi 23% a 50 %.Są tak drogie np.teraz za zamówienie 700zł-mamy kuchcik(rewelacja).I dodatkowa nagroda-ten kto w tym tyg.złoży zamówienie za 700zł -jedzie na ZAPOWIEDŹ PARTY ŚWIATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze mi doradzic ,czy warto kupic rogalomanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Jeżeli pieczesz to warto. Rożki super. Możesz robić kruche, drożdżowe, z ciasta francuskiego, są jak z obrazka równiutkie. Ja często robię z gotowego ciasta francuskiego na słodko lub na ostro. Rozmrażam ciasto i zawijam jabłko, brzoskwinię, albo ser i szynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Rogalomania pozwala nam zrobić szybko i równiusieńko rogaliki,paszteciki ,duże rogale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lena
Dziękuję Wam za podane przepisy na moje pierwsze Party. Moja menager zrobiła sałatkę z brokułów z kurczakiem i majonezem w Cudzie Kuchennym, ciasto drożdżowe i ten likier z kawy+mleczko z puszki- wszystko pycha! Goście mile zaskoczeni że w takich miskach można wyczarować tak pyszne dania. Udało mi się zostać konsultantką z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję,że uda mi się w tym tygodniu zakwalifikować na zapowiedź największego Party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Cieszymy się z Tobą.Gratulacje.A skąd jesteś Lena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Gratulacje Lena i powodzenia w dalszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1266
a czy ktos moze wyjasnic co to jest ta ,,zapowiedz najwiekszego party swiata,, i czy warto na to jechac ,bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
W styczniu firma organizuje tzw. największe party świata. Są wtedy super rpomocje, prezenty dla gospodyń i podziękowania dla nas, a zapowiedż tego co będzie właśnie teraz. Można sie zakwalifikować i jechać. Jest to również fajne spotkanie połączone z kawka, obiadem i upominkami dla tych którzy jadą. Warto chociaż raz pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lena
Jestem z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Lena warto jechać na każdy wyjazd tupperware,a jak jest wymagany obrót tylko 700zł,to warto.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, możecie zdradzić co jest za aktywność w tym tygodniu i jakie doszły promocję??? dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam AC-500 zestaw pojemników bingo-1,1litra ,1,7li,2,4li. 700- Nóż Santoku Uwaga 2w cenie 1 Perły stołowe 1,1 litra- 69,90 Quatro 4 sztuki 160ml -39,60. Obieraczka i Ventsmart -59,90 . Zestaw Multi rozdrabniacz z tamtego tygodnia został i bazyl owalny 1,7 litra za -29,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Skąd jesteś Wanda?,na pewno został multi rozdrabniacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Tak multi rozdrabniacz został na ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Tarnowa ,w poniedziałek na mitingu było że jest rozdrabniacz a dziś właśnie dostałam sms-a że jednak nie ma,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Ja też dostałam takiego sms. Jednak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się dlaczego nie ma tych wiadomości na stronie Tupperware powinny być wtedy gospodynie by były na bieżąco i nie musiały byśmy się tłumaczyć a tak tracimy my i ludzie nie chcą u nas zamawiać już raz tak miałam trochę przykro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lena
Dziękuje Wam za wsparcie. Zakwalifikowałam się i jadę na zapowiedź z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję,że zabawa będzie super bo dziewczyny (konsultantki) które ostatnio poznałam są fantastyczne. Firma rozpieszcza upominkami, jestem pod wielkim wrażeniem. Serdecznie pozdrawiam Konsultantki i klientki Tupperware:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad0108
Witam, drogie Panie mam pytanie. Od dobrych paru lat mam produkty tupperware i cały czas poszerzam asortyment. W październiku moja konsultantka powiedziała mi, ze mogę przystąpić do grupy i ze jak zrobię zakupy na 500zł dostanę maszynkę do mielenia mięsa, teraz nagle okazuje się ze jej nie dostane bo muszę sama kogoś wciągnąć. Juz nic nie rozumiem. Bardzo proszę o informacje, bo wychodzi na to ze moja konsultantka po raz kolejny ściemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja konsultantka nie ściemnia ponieważ jest to dla konsultantki która zwerbuje nową dziewczynę do współpracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli za zwerbowanie Ciebie Ona dostała maszynkę do mielenia, a Ty jak zrobisz to samo to maszynka jest Twoja oczywiście przy obrocie na party za minimum 500zł.(taki jest warunek aby zostać konsultantką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad0108
Dziękuję za informację, poprostu została prze z nią wprowadzona w błąd przy pierwszej rozmowie, ale to już nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×