Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
łyżkę dostałam rok temu za 1 zł przy aktywności 550 zł jest dobra, ale pamiętam jak ostatnio była w sprzedaży za 69,90 zł nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale komplet bazyli w promocji był kilka tygodni temu za 69,90 zł a teraz jest za 99,90 ..... (czyżby tak jakość się polepszyła, a może barwnik turkusowy jest droższy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do konsultantek tylko! Jeśli zrobiliście cel na garnek a inni nie a ktoś chciałby sobie kupić za kogoś w waszej grupie to za ile go sprzedajecie :) wiem że dziwne to pytanie ale widziałam kiedys u nas taką sytuację gdzie ta osoba co chciała zakupić mogła po cenie wyższej niż była w celu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na koleżankach nie zarabiam. Grupa zrobiła cel, a ktoś rezygnuje z garnka to konsultantka nie z mojej grupy może sobie kupić w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dodam jeszcze, że często kupuję sama i proponuję Paniom za zrobienie dwóch party, lub wejście do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź ! Mi osobiście było by nie zręcznie .U nas się to zdarza u starszych pań ,tak samo jesli czegoś nie mamy a chcemy dla klientki ona sprzedaje nam po cenie dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę prosić o info chodzi o tabelkę do celu stan grupy od jakiego tygodnia był podawany bo nie wiedzę żadnej informacji. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś już wie co będzie w promocjach lipcowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_r
Do gość z 23.06.2017 r godz.22.17 Jeżeli chcesz się podzielić praktycznymi radami,swoimi spostrzeżeniami, to ja przyjmę je z wielka wdzięcznością. Zapraszam też innych użytkowników Forum o napisanie praktycznych rad, ktore nasuną sie Wam w trakcie uzytkowania produktow Tupperware. Oczywiście jeżeli macie wolna chwilę. Ponawiam mój adres email: zofia_r@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocje w tyg. 27-31 OB07 Komplet miarek 33,90 zł S305 Nowa Fala Sito 3,5l 27,90 zł S306 Nożyce 89,90 zł S307 Zawsze Sypkie Plus 350ml 29,90 zł S308 Zawsze Sypkie Plus 1l 34,90 zł S309 Zawsze Sypkie Plus 1,6l 39,90 zł S310 Zawsze Sypkie Plus 2,2l 49,90 zł S311 Zawsze Sypkie Plus 3,4l 69,90 zł S312 Zestaw Zawsze Sypkie Plus 199,90 zł S313 Butelka Aqua 2l (z uchwytem niebieska) 49,90 zł S314 Maluszki (3 szt.) 24,90 zł S315 Owocowa Wyciskarka 69,90 zł (NOWOŚĆ) S316 Pojemnik uniwersalny fluo pomarańczowy 550ml 49,90 zł S317 Pojemnik uniersalny fluo różowy 1,1l 54,90 zł (Tydz. 27) S318 Transporter do wody 8,7l 159,90 zł S319 Pierożkomania 74,90 zł S320 Rogalomania 89,90 zł S321 VentOptima 4,4l 79,90 zł S322 VentOptima 1,8l 59,90 zł S323 Zestaw VentOptima 109,90 zł S324 Ryżowy Garnuszek light (550ml) + łyżka do ryżu 49,90 zł S325 Butelka Aqua 500ml + muszelka (kolor różowy) 39,90 zł (Tydz. 27-29) S326 Butelka Aqua 500ml + muszelka (kolor niebieski) 39,90 zł (Tydz. 27-29) S327 Tarka z pojemnikiem 74,90 zł (Tydz. 27-29) S328 Rozdrabniacz Plus (różowy) 114,90 zł (Tydz. 27) S329 Łyżka do ciasta (różowa) 10,90 zł (Tydz. 27) S330 (Tydz. 28-29) S331 Ryżowy Garnuszek maxi (2,2l) + Łyżka do ryżu 84,90 zł S332 Perła Stołowa Pojemnik na ciasto 109,90 zł S333 Pojemniki do mrożenia 1,1l (2 szt.) 39,90 zł (Tydz. 27) S334 Pojemnik do mrożenia 2,25l 69,90 zł S335 Ściereczka do okularów 12,90 zł S336 Jajeczny garnuszek 39,90 zł S337 Mini Silikonowa Łyżka 29,90 zł S338 Zestaw: Jajeczny garnuszek + Mini Silikonowa Łyżka 59,90 zł S339 (Tydz. 28-29) S340 Ściereczka do czyszczenia 34,90 zł (Tydz. 27) AT08 Butelka Aqua 310ml (różowa) 9,90 zł TG: 550 zł - komplet Perły Stołowej (kolor zielony) 1,1l; 2,1l lub Pierożkomania 750 zł - komplet Perły Stołowej (kolor zielony): 3,5l, 1,3l płaska lub Suszarka do Sałat (turkusowa) 950 zł - komplet Perły Stołowej (kolor zielony): 6l, 275ml, 450ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zapowiedź była wczoraj w dystrybucjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj na mitting jest dużo promocji niechce mi się pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dostałyśmy wczoraj biuletyn z zapowiedzią Jaką ilość ryżu można ugotować w garnuszku ryżowym light? Czy ktoś posiada i jest zadowolony? Owocowa wyciskarka? Któraś z was korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dzię kuję pani,która wypisała wszystkie promocje.:) W garnuszku light można ugotować 1/3 szkl.ryżu+ 2/3 szkl.wody.Gotować 12 min. Wyciskarka do cytrusów,podzielone zdania.Trzeba wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki szacunek dla pani,która wypisała promocje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ryżu sypkiego ugotujemy w garnuszku maxi ?czy kaszy taką samą ilośc?dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W garnuszkach ryżowych gotuję ( tylko wszystko bez soli, potem dodaję sól- z solą trwa to dłużej ): ryż 800W - 8 min ( + 3 min czekam po ), jeżeli ktoś lubi bardziej miękki, to wstawia jeszcze raz na 2-3 min; kaszę jaglaną ( zawsze jest stosunek 1:2, ale w przypadku jaglanki wlewam jeszcze dodatkowo pół szklanki- mocno chłonie ) - 800W - 9 min (+5 ); kaszę jęczmienną - 2 x po 8 min ( po pierwszych 8 min zostawiam na 3 min i wstawiam ponownie na 8 ). Ważne jest też to, że kiedy ten ryż zostawimy w tym garnuszku , to on cały czas jeszcze "pracuje", bo jest gorący, więc jak ja lubię aldente, to przesypuję ryż do innej miseczki lub od razu podaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ip kasu kasu baju baju idź naparty ty baraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego służy vent optima?do rozmrazania mięsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przechowywania w lodówce po to go sworzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wkład chłodzący jest zawsze w zestawie Vent Optima? Czy trzeba dodatkowo dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W VentOptima nie ma wkładu chłodzącego. Może być dodatkowo ale w Zestawie Optima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos mnie uswiadomi,ktore miski mozna uzywac do podgrzewania w mikrofali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie z serii: - Cristallo, - z przedrostkiem Mciro ( np. MAX, Cud, Grill, Nova), - wszystkie z przedrostkiem "garnuszek", - wszystkie Ultra Pro, + te które maja w opisie że można w mikrofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki.czyli zwyklych misek nie mozna,bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zostanie ci obiad bez pojemnika stopi sie bez zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie doznałam szoku - spwadzilam oznaczenie plastikow plastiki z nr 7 sa toksyczne - takie oznaczenie ma m.in ultra pro dlaczego tak drgie pojemniki sa szkodliwe dla zdrowia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda konsultantka ci powie, że pojemniki nie są szkodliwe a jakiekolwiek oznaczenia na pojemnikach są unikalne dla tupperware. Zatem nie mają nic wspólnego z normami i oznaczeniami międzynarodowymi. Tak samo konsultantka ci powie, że mikrofalówka to synonim zdrowego odżywania. Zresztą - co ma innego powiedzieć, skoro pracuje dla tej korporacji? Ale to nie zmienia faktu, że masz swój rozum. Ale chcesz coś kupić, albo nie. Twoje pieniądze i Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×