Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Nie prawda, że wszystko drożej. I co ma piernik do wiatraka. Ceny tupperware rosną, bo spada sprzedaż a firma musi mieć określone przychody. To prosta matematyka. Powiedzcie klientom, że ceny w tupperware rosną, bo "wszystko rośnie", to was wyśmieją. No i będą mieli 100% racji. Cennik tupperware to decyzja tylko i wyłącznie Tupperware Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ceny nie są takim problemem, jak asortyment. Moje klientki już praktycznie wszystko mają. Nie ma żadnych nowości oprócz fatalnej serii fusion. "Wydmuszki" typu wyciskarka do soków nawet nie wspominam. Ja po prostu nie mam co zaoferować klientkom. A nowe ciężko znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma klientek, które wszystko mają, bo przecież my też nie mamy wszystkiego. Nie ma potrzeby, żeby mieć wszystko. Ile nas jest, tyle różnorodnych potrzeb. I dobrze. Drugą sprawą jest asortyment. Mało atrakcyjny i produktowo i cenowo. Patrzę czasem na katalogi i promocje w innych krajach, Jest i lepiej i gorzej. Zależy gdzie. Niestety, nie ma innej możliwości jak nowe środowiska. To nie kremik co się wymazgra i trzeba nowy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma konsultantek które wszystko maja . Widzieliście prezent za aktywność w systemie , katalogi letnie to chyba jakieś kpiny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ag -to aktywnosc w grupie?? a jakie warunki na spełnienie celu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpiny i lepiej nie bedzie.z tygodnia na tydzien coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maskara przydał by im się protest brak zamówień.!!! Gdzie niby sprzedaż spada jak do roku ubiegłego mamy 100% wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz kompletne bzdury z tym wzrostem. Tak.. 100%..:-) Pracuję z jednej z dystrybucji i dokładni wiem, jak wygląda sprzedaż w mojej dystrybucji ale także w innych. Leci w dół coraz szybciej. Dlatego też są takie słabe prezenty i promocje. Gdyby było tak cudownie jak piszesz, to sytuacja wyglądałaby inaczej. Poza tym, chyba w ogóle nie rozumiesz co to oznacza wzrost czy spadek w takich korporacjach. Zazywczaj, jak sprzedaż w ciągu roku wzrasta 5-8%, to wszyscy są szczęśliwi. A ty piszesz o 100%....Ech, jak nie wiecie, to nie piszcie głupot. Może jeszcze sprzedaż wzrosła o 1000%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ogłaszam wzrost sprzedaży 500% w tupperware. Tylko, że ja guzik z tego mam, bo oferty coraz gorsze, prezenty coraz słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ma ktoś do sprzedania TUPPERWARE MICRO GRILL w dobrej cenie? oraz poszukuję kompletu sztućców (dla 4 lub 6 osób) fioletowych (proszę nie mylić z tymi całymi stalowymi, bo na te nawet patrzeć się nie mogę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Micro Grill. Proszę napisać nr.tel.-zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Micro grill możesz kupić na allegro u jrules84. Cena bardzo wysoka bo 450 zł, ale za to dostaniesz fakturę i gwarancję. No i możesz spokojnie zadzwonić i jeszcze ponegocjować cenę. Tak samo ze sztućcami. Ta kobieta ma sztućce na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum ktoś napisał, że cena katalogowa micro grilla to 1700 zł. A tutaj proszę bardzo - 450 zł na allegro i od kilku miesięcy ta osoba nie może tego sprzedać. To tylko pokazuje, ile NAPRAWDĘ są warte te produkty. Jakby były takie super, już dawno by się sprzedały. Zresztą jak się przegląda katalog letni, to tam jest więcej takich hitów cenowych zwłaszcza związanych z serią fusion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w każdym sklepie ceny są zawyżone alby mieli z czego zrobić promocje taka podpucha , nie ma co wałkować jednego tego samago .Mi tam lotto czy im spada sprzedaż czy nie sami są sobie tego winni. A co to że niby gwarancja na allego z dużej G , bo na produkt na paty też masz gwarancje 30 lat w cudzysłowie bo są chaki .Na micro cud co tam jest takiego niby do wymiany ludzie nie dajcie sie nabrać na gwarancje allegro .A i rzeczy używane też są na gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Micro grill -399zł. Napisz lub zadzwoń.-786970593

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uzywacie pikantusa? Warto go miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T U P P E R W A R E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pikantus jest fajny do serwowania marynowanych warzyw.Do wyciskania namoczonej bułki na kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jkl9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pikantus na pikle jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuś się nudzi. Gwiazdą zjazdu bedzie Akcemt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można rozumieć program nowej konsultantki ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent za aktywność coraz droższa to już nie aktywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jaka bedzie miesieczna aktywnosc na ten tydzien nic poza ulotka nie ma prezenty liche, wszystko drozsze - czas sie zwijac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo trzeba będzie powoli się zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z aktywnoscia miesieczna?? mam nadzieje ze nie butelka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×