Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli dla kogoś marża to nie profit, to ja tego nie rozumiem. Oprócz tego manager ma dodatkowe konkursy. Jestem managerem już 10 lat i nigdy nikt się na mnie nie wypiął. Nagradzam dziewczyny w grupie przynajmniej cztery razy do roku. Pracują i rekrutują. A ja mam z tego marżę. Dawanie wraca. Więc warto dbać o swój zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie ulotka świąteczna wiecie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tym turbo tygodniem?? w systemie w zasadzie nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykłe nikf nic napisze kijj wam w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ale nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ciekawego ulotka swiateczna nie powala - ceny wysokie -np. ultra pro 5,7 z pokrywa w cenie 499 - masakra jakas a za aktywnosc?? torba materiałowa z tej serii co parasol w cenie 19,9 i jeszce przy aktywnosci 750 czas szukac innego zajecia - w pazdzierniku nie zrobilam formuły - bo grupa nie pracuje - mysle ze przy tych cenach to sie nie zmieni jedyne co zacheca to nagrody za RE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka menedżerka taka grupa jak ty masz takie podejście jak tu to się nie dziwie mnie powala oferta jest dużo do wyboru ale ludzi trzeba zachęcić do pracy wyciąg coś z magazynu daj każdej będą pracować a nie 4 razy do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogadamy za miesiac ile sprzedałas - nie róbmy z klientek idiotek - zwłaszzcza z tych stałych - myslisz ze nie zauwaza ze ultra pro 5,7 w marcu kupowały w cenie 360zł w promocji a teraz 500 niech sztab sie puknie w głowe i przestanie robic wygłupy na scenach a wezmie sie za robote mysle ze takich osob jak ja jest wiecej - nie bez powodu sprzedaz wciaz maleje - podnoszeniem cen tego nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się.Ceny kosmiczne.Ja niemam juz zamiaru nic nikomu oferować .Za te pieniadze klientki nie takie rzeczy sobie kupią. Ja się juz wyłamuje.Ani nic nie idzie kupić,ani tym bardziej zdobyć za aktywność.Dziękuję za współprace.Niech firma podnosi obroty bezemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą napewno kazdy kupi ultra pro za 500zl,jak na allegro sa juz od 250zl,bo nie dawno byly za aktywność.One teź musza znaleźć klienta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawy u mnie w zeszłym tyg było z mna 5 osób aktywnych i 1 rekrutacja więc mi bajek ty nie opowiadaj ostanio ultra był za 399 zl jak już na siłę nikomu nic nie wciskam a mówię wrecz że lepiej poczekać na dobrą oferte z UP Dziwię się że jeszcze tu tkwicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja lubię swój pękający w szwach magazyn. Żal mi każdej rzeczy z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już chore poprostu jest jak lubisz to sobie trzymaj ja jak mam to daje i dziewczyny pracują bo co tydzień doceniane a nie 4 razy w roku Klientek mam co chwile nowe bo nie trzymam się rekami i nogami tych samych jak wy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wiecznie narzekanie co oferta to wam źle idzcie do innych firm może ktoś wam dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobimmy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się doczepił nagradzania 4 razy w roku. A ja pisząc, że tak nagradzam nie miałam na myśli czyszczenia sobie magazynu i dawania produktów tupperware. Cztery razy do roku zapraszam moją grupę na spotkanie np. obiad w restauracji, ognisko, w zimie kulig. A produkty to daję regularnie. Więc proszę się ode mnie odczepić. Chciałabym, aby każdy manager prawował tak z grupą jak ja. Jak się czegoś nie wie to proszę nie komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu strona nie przeskakuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam znowu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro podniesli opłaty - wiec te co duzo na tym zyskiwały tez sie pewnie wycofają??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilę mnie nie było, ale widzę, że co niektóre doczepiły się do mojego nagradzania 4 razy do roku. Więc odpowiem, cóż to za nagradzanie, jeżeli dajecie produkty tupperware, które Wam zbywają i każda konsultantka ma ich na pęczki. Ja pisałam o nagradzaniu cztery razy do roku, ale nie produktami, zapraszam swoją grupę do restauracji na obiad, organizuję ognisko, kulig. Bawimy się świetnie i efekty też mam. Więc wara ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilę mnie nie było, ale widzę, że co niektóre doczepiły się do mojego nagradzania 4 razy do roku. Więc odpowiem, cóż to za nagradzanie, jeżeli dajecie produkty tupperware, które Wam zbywają i każda konsultantka ma ich na pęczki. Ja pisałam o nagradzaniu cztery razy do roku, ale nie produktami, zapraszam swoją grupę do restauracji na obiad, organizuję ognisko, kulig. Bawimy się świetnie i efekty też mam. Więc wara ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakaś aktywność miesięczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to superr pewnie sa wniebowzięte wyślij ich do SPA jeszcze ale bajki piszecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz że opłaty podnieśli wystawiałaś tupperware :P bo chyba z tąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda was dobrze wyszkoliła zamiast pierd.. takie bzdury bardziej by docenili darmową reklame a nie 23 %% marże powinni podwyższyć a nie głupa udawać przed ludzmi na scenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" z tąd" - twoja polonistka jest z ciebie dumna nie nie wystawiam na allegro tupperków, ale na allegro kupuje wiele innych rzeczy i jestem czescia tego serwisu STĄD też otzrymałam maila z informacją o podwyższeniu opłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą zmiany na allegro od stycznia. Nie znam szczegółów, ale na pewno dotyczyć to będzie nowych produktów. Jeśli tak dalej będzie z promocjami, to problem się zmniejszy lub zniknie. Do konkursów śruba podkręcona. Promocje mało atrakcyjne. Z takimi cenami to startować można do 1% społeczeństwa. Tylko, że ten 1% mało tego potrzebuje, bo inny tryb życia prowadzi. Nie ma prawdziwych hitów. Takie popychanie i wypychanie. Co trochę to samo. Stali klienci upominają się o różne rzeczy. My przekazujemy.... I dalej to samo. Mają swój własny plan i własną wizję. Tyle, że nie sprawdza się w naszej rzeczywistości. Tą dwójką z "zaciągiem" w mowie trzeba potrząsnąć. Albo zaproponować pracę konsultanta. Zaczną od dołu, to poznają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×