Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
No napewno.I dlatego siedzi na forum z gównianymi rzeczami i śledzi co nowego,g*******ego mozna kupić albo dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki piękny czas adwentu i święta się zbliżają a tu tyle jadu panie mają.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten nowy katolicyzm tak działa. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wyjątkowo nasiliło się wiele dobrych jego cech. A może po prostu ktoś umiejętnie je wyłuskał na zewnątrz z ludzkiej natury, bo głęboko ukryte były? W szczególności dobroć, życzliwość, wyrozumiałość dla innych poglądów i upodobań i chęć osądzania innych. Zaglądanie do szafek, kontrolowanie stanu umysłu, komplementowanie... Sama słodycz na forum. Modne to się stało no i przyzwolenie na to jest... Jak na ten patriotyzm z ONR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silikonowy król za aktywność w tym tygodniu,to okazja ,żeby go zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydz.50-silikonowa forma za aktywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forma czy mata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mata. Forma - silikonowy król był tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu strona się nie zmienia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie życia bez pojemników tupperware, zwłaszcza odkąd zaczęłam interesować się planowaniem posiłków - okazało się to niemożliwe bez posiadania dużej ilości pojemników w różnych rozmiarach (ciekawie się teraz zagląda do lodówki, która w większym stopniu zawiera tylko kolorowe pojemniki). ja swoje kupiłam na www.mylionshome.pl i już planuję dokupienie dodatkowych szklanych bo na razie w większości mam tylko plastikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pusta baba z ciebie żeby na takim forum czepiać się wiary robili Cię na lewo jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupować u konsultantek. Jeżeli nie macie żadnej-proszę pisać;proszę o kontakt z konsultantką z np.Radomia.I napiszemy jej namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie było czepianie się wiary. Tylko ludzi... słusznie jak widać. Czytać trzeba ze zrozumieniem. A post napisał mężczyzna. Faceci też zaglądają na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam w tupperkach od stycznia?? jest na co czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech warszawa da prezent za aktywność bo będą miec mniej zamówień a ja nie puszcze dopuki nie bedzie aktywnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie zależy a jak chcą mieć obroty to niech dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni już nie pracują. Nie zależy im na grudniu. Przygotowują się do party świata. Po prostu nie mają pojęcia, że gdyby w grudniu (przy tej słabej ofercie) były aktywności to byłyby zamówienia i umówione party na styczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w grudniu są prezenty za aktywnośc. :) Jeden tydzień tylko nie było.A tak to był silik.król,mata i tydz.51-silikonowy król.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tyg.nie ma nic.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe bardzo w 51 dla nowych czyli dalej nic ale byl szal powinny byc różne ale jak nie chcą to ich problem ja n8c nie działam na party totalny luzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbliża się koniec Roku 2017. Możemy podsumować pracę z Tupperware. Dla mnie był to ciężki rok,źle się współpracowało,pracownicy marketingu do bani.Kilka miesięcy zawalili,nie będę sięgać daleko pamięcią,ale grudzień,to położyli na łopatki całkowicie.A byśmy mogły dużo sprzedać. Styczeń -to Największe Party Świata w Tupperware.To wyprzedaże w całej Polsce,WYPRZEDAŻE w pełnym słowa znaczeniu,ceny tną na połowę.Czy Tupperware to zrobi???????Zobaczymy-jak nie puśc***erełek w dużej promocji,to leżymy.PEREŁKI to dla mnie: CHEESMARTY PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE 20NA20,OPTIMY DUŻE,MULTI ROZDRABNIACZE,śCIERKI DO SZYB,PRODUKTY DZIECIĘCE,NIEZBĘDNA TRÓJKA,VENT OPTIMA,JULKI,CHOCHLA,LAZANIA W DOBREJ CENIE,LILIANA,I NOWOŚCI:SŁOJ 3 LITROWY ITP. TAKIE PRODUKTY DADZĄ OBROTY.JESZCZE JEST JEDNA OPCJA -NA 1 TYDZIEŃ PARTY-25% na cały katalog i każdy by kupił,to na co czeka tyle czasu.Pozdrawiam.Życzę udanego NPŚW 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakże piękne życzenia... Ktoś wie na czym świat polega. Takie wpisy lubię. Powinny być również przekazywane dystrybutorom. Nie tylko grudzień położony... Cały czwarty kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkursy fajne w styczniu, ale oferta słaba moze w tygodniówkach cos dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ulotka jest na dwa tygodnie. I moim zdaniem oferta dobra: rozdrabniacz, mini cheesmart, obieraczka. A w pierwszym tygodniu maselniczka po 20 zł. Nie wiem czego więcej można oczekiwać. Ja już mam zamówienie na 11 rozdrabniaczy. Nigdy tak nie będzie, że wszyscy będą zadowoleni. Każdy ma innych klientów, i każda osoba ma inne potrzeby. Ważne, żeby była różnorodność. A aktywność w pierwszym tygodniu super. Wszystkiego dobrego w Nowy Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tamta paniusia wiecznie nie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwego Nowego Roku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za aktywność w pierwszym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co doszło na pierwszy tydzień poza ulotka? W systemie nic nie ma, W jakiej cenie jest rozdrabniacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×