Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Proszę o stare mopy i duże optimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o udzielenie mi informacji, co oznacza krzyżyk (x) na obrazkowej instrukcji stosowania wentyli, znajdującej się na ventsmartach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyżyk oznacza, że tych produktów nie trzymamy w lodówce, a wentylek ma być w pozycji zamkniętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że dodadzą jeszcze jakieś tg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest za REkrutacje kwalifikowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie znów dzbanek albo garnek luksus za 9.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 Julki 39.90; maselniczki Nowa fala duże 3 szt-69.9;cheesmart niski 64.90;miski allegro biało -czerwone różne pojemności osobno jak i w zestawie -319.90;ultra pro 3.5 l 319.9;silikonowa mata 99.9;zestaw świeża trójka i niezbędna trójka 125.9;zestaw misek fluo nowa fala 219;kuchcik 159.9 i multi rozdrabniacz 169.9 oraz zawsze sypkie Plus osobno i w zestawie 169.6 to oferta na luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seminarium wiosenne 8 marca, cała Polska, hotel Ossa, gdzieś między Łodzią a Warszawą. Cel dla konsultanki, menadżerki aby się zakwalifikować -1 Re kwalifikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki mały cel żeby się dostać. To pewnie dużo osób pojedzie. Ciekawe ile trzeba będzie zapłacić za prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jadę za "autokar i prezenty ""wyjdzie około 200 zl za to wole sobie kupić coś poza tupperware a nie wiecznie dokładać jestem z niższego rzędu z tych mało ocenianych więc mi to lottoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie te oceniane to co innego im się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Seminarium jadę nie ,ze względów finansowych,nie,dlatego,żeby mnie się zwrócił,tylko dlatego,żeby miło spędzić czas.Zobaczyć nowe miejscaNigdy nie byłabym w taki pięknych hotelach na weekendzie,czy na lanchu Dzięki Tupperware jestem.:) Mam wspaniałą grupę,jedziemy busem,możemy cały dzień spędzić z sobą,wymienić doświadczenia,pośmiać sięJest extra.Prezenty cieszą,ale to nie jedyny powód,żeby jechać.Jedźmy,zrekrutujmy tę jedną osobę.Mamy na to dużo czasu.:)Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No lunch to naprawde extra .Z bemarów jak postoisz godzinę w kolejce.Piękny hotel co komornik na nim siedzi,to myślę ze tam napewno tez cudowny lunch zjemy.A o innych atrakcjach nie bede wspominać.Dawniej to byly wyjazdy,nie ma co porównywać.A tak trzeba ze sobą jedzenia brać,zeby żołądek nie bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jak nas będzie 1000 to na prezenty nie ma co liczyć. Przy takiej kwalifikacji będzie nas bardzo dużo. Zresztą świadczy o tym wybór hotelu. Tylko w Ossie sala na taką ilość ludzi. Ale tak jak napisała poprzedniczka. Co tam prezent, ważna atmosfera i pobyt z fajnymi ludźmi. U nas imprezka zaczyna się już w autokarze. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalisz i Krosno co macie fajnego w ofercie na urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Bydgoszcz co na urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krosno,to widzę,że ma kilka produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cel na Seminarium Tupperware-1 Re Hotel Ossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też imprezka zaczyna się w autokarze.:) Żal mi takich ludzi,którzy tak piszą,co dadzą,słaby hotel,słabe nagrody,narzekają na wszystko.Kiedyś to były prezenty-piszecie. Ja pracuję 12lat-tak były większe prezenty,ale jakie były sprzedaże.A teraz 1 tg za 550 zł na miesiąc -konsultantka ma to super.A kiedyś 4000 w tygodniu,konsultantki miały prawie co tydzień zamówienie.Nie było tyle prezentów cząstkowych,za Re trzeba było 1200zł zrobić a konsultantka rekrutująca min.550.A teraz 550zł i kwalifikowana.Nie narzekajmy,nie jest tak źle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,że Seminarium jest w jednym miejscu,ponieważ spotkamy koleżanki ,kolegów z całej Polski.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacimy za seminarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tak bylo a czemu zmienili bo nikt by teraz nie pracowal za takie poziomy firma wszystko podnosi małymi krokami a gdzie są opusty 23 procent to śmieszne pieniądze i marża powinni się wstydzić Nie muszę opłacać pracowników mają darmową reklamę za darmo mogę to powiedzieć w oczy i nie zawaham się Mam dość tej chorej sytuacji mojej dystrybucji jest towarzystwo wzajemnej adoracji jedna powie tak to wszystkie mają robić to co ona chce strasznie mi się to nie podoba i nie myślę uczestniczyć w tej sytuacji jestem w tupperware już 5 lat i naprawdę już mam dość weszłam do firmy tylko żeby kupować dla siebie i wiecznie narzucanie coś z każdej strony Moje dziewczyny w mojej grupie powiedziały już stop tak samo weszło do firmy żeby kupować dla siebie bez zobowiązań A to wiecznie na początku jest pięknie fajnie obiecanki cacanki a później tyraszz za darmo taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×