Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Nowe zamówienie od 3.04. Teraz, że by zostać menadżerem trzeba zrobić w 13 tygodni 6 rekrutacji i w cztery tygodnie obrót 6.000. Menadżerka, żeby odebrać premię musi z grupą zrobić obrót 6000 miesięcznie, Według starych zasad składamy zamówienia do 29.03. czyli do czwartku nie do niedzieli. Każdy musi składać sam zamówienia online, zarejestrować się w nowym systemie. Menadżer musi mieć podpisaną umowę lub działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tymi co maja marże jeszcze nie wybraną??i do kwietnia noe zdążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszą wybrać do końca marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo działalność a co z tym idzie podatki i rozliczenie z Urzędem Skarbowym PIT 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprezentowali już katalog wiosna/lato? będzie katalog dodatkowy na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie więc to podoba miesiąc temu zrezygnowałam z menedżera i nie żałuję decyzji mam nadzieje że bedzie mniej kombinactwa jak do tej pory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skończ y się to ze jedna menadżer ma działalność a druga nie Wszystkie na równi - te co juz mają działalność się śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo umowa na zlecenie ja się nie śmieje ani nie zazdroszczę a od ciebie czuć pyche pewnie bijesz bravo z tego . Po pierwsze menadżerki i konsultanki robiły zamowienia na prezenty wcale nie ma tak dużej sprzedaży po cenach takich jak firma ma jak nie sprzedasz tanio to kwiczysz bo ludzie nie chcą kupować w takich cenach Zakładając działalność na tupperware to raczej straty niz zyski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie marnadzerki co mają po kilka tysięcy marzy i. Działalność nie maja- czysty zysk. Ja się nie śmieje. W zasadzie jest mi obojętne co dalej bo jestem konsultantka która zamawia raczej dla siebie niż dla zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z handlem na Allegro, czy innych portalach po cenach promocyjnych lub poniżej promocji? Czy ten temat był poruszany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy paczki towar będzie przychodził z dnia na dzień czy czas oczekiwania zawsze to kilka dni ? Jaka firma kurierska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma DPD. A co ma do tego allegro. Każdy może robić ze swoim towarem co mu się podoba. A teraz jak będzie działalność to tym bardziej można sprzedawać na allegro. A jakie będą ceny zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się przejmować.Wszystko wyjdzie w praniu. Na peewno będą plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam czegoś innego MLM co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbalife,forever living..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest też Duo life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak założę działalność to będzie mi się opłacało sprzedawać na allegro nawet bez marży. Dostanę premię i przynajmniej będzie na zapłacenie ZUS. A jeszcze trochę zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze ci,e ci trochę zostanie.Mi szkoda czasu na "trochę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukajcie nic nowego,bo wszędzie to samo.Trzeba zobaczyć jak będzie od kwietnia. Zmiana może wyjść na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i tak.W kazdym razie jak menadzerki to tylko dużych grup.Bedzie naturalna selekcja.Konsultantki raczej nie odczują,ze im na zle wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co będzie z programem 13 tyg nowego konsultanta jak sie zazębi o kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to było moje jedyne źródło utrzymania, na pewno myślałabym o czymś nowym. Ale jak się tylko dorabia, to nie ma co zmieniać. Małe grupy się nie utrzymają. Jeżeli do premii potrzebne będzie 6000 tysięcy to to jest 100% więcej. Na rozwój grup też nie ma co liczyć. Nowa konsultantka będzie miała tylko 20% od obrotu, a żeby zostać menadżerem to trzeba w 13 tygodni zrobić 6 rekrutacji. Ale skończy się kombinowanie. Zamówienia tylko online i samodzielnie. Dla mocnych grup jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukam wszedzie byle cos kupowac i polecac typowe mlm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co żle się nastawiać. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowajaa
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jako konsultantki to na pewno na plus że dostanę towar do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos juz dostal prezenty za sprzedaz w styczniu, chodzi mi powyzej 12.500? Z gory dziekuje za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×