Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

za taką cenę to ja też chcę tą mandolinę a garnki to wyprzedaż mają zniknąć z katalogu bo zajmują dużo miejsca a zainteresowanie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Garnki by dobrze schodziły, gdyby miały cenę adekwatną do ich jakości. Wtedy byłby to niezły interes. Zobaczcie, jak teraz szły Ultra Pro. Dzisiaj rozmawiałam z konsultantką od której kupuję mandolinę i powiedziała mi, że w ciągu 2 tygodni sprzedała prawie 80 zestawów Ultra Pro. Zresztą sama u niej kupiłem 5,7+1,2 pokrywę za 200 zł. I to jest dobra cena. A garnki? No cóż, może firma wyciągnie z tego wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupiłaś za 200 zł 5,7 i pokrywkę to konsultantka dołożyła do tego interesu 30zł to bardzo dobra sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
robi to dla tych 5 minut na scenie .Niektóre kobiety są dziwne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Klient kupuje za tyle, za ile sprzedawca sprzedaje. Poza tym, jak spojrzycie na allegro, to tam większość cen jest z rabatem 23% lub nawet mniej. A znam tam ludzi, którzy sprzedają ponad 2 lata. Zatem co? Latami dopłacają do interesu? Nie wierzę. Znam osobę od której kupiłam UP i na pewno nie dopłaca do tupperware. Od zawsze krytykowano na tym forum sprzedaż na allegro, a teraz same spójrzcie 1-2 strony wstecz. Ile już na tym forum pojawia się sprzedających oferujących tańsze zakupy. Takie życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Trzebska
Niestety, ale same sobie strzelamy w kolano. Ja miałam ostatnio party. Wszystko się podobało, ale ludzie powiedzieli, że wolą kupić na allegro zamiast ode mnie bo wyjdzie ich taniej, nawet dodając koszty przesyłki. Kiedyś straszony zakupy na allegro brakiem gwarancji a teraz już i na allegro i z tego co widzę także na tym forum, wystawiane są formularze zakupu. Ech...szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
nie wiem byc może żle mysle ale nie ma nic zlego w tym ze sprzedajesz z rabatem,natomiast ja to jestem ciekawa skąd niektorzymaja tyle rzeczy w tak niskich cenach...ja rozumie ze ktos sprzedaje prezenty ale w takich ilosciach?to jest problem bo znizka to znika kazdy powienien miec jednakową.......a tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
no a co do zakupów i party to moje klientki dobrze wiedza ze jak kupia na allegro to nie wybiora sobie prezentu a to też jest ważne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Z prezentami wszystko jest ok, dopóki taki prezent Ciebie interesuje. Powiem po sobie - wolę zapłacić mniej za towar który naprawdę potrzebuję, niż zaplacić więcej i dostać coś, czego nie chcę. Bo tak naprawdę, to prezenty nie są darmowe. Przecież to klient za nie płaci więcej wydając za towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuperka
Elizo czy mogłaby mi Pani dać namiary na konsultantkę od której można kupić mandolinę, bo jestem zainteresowana. Mój mejl agg79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zapytać ile kosztuje pokrywka do ultra plus 5.7dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Do: tuperka Nie chcę bez jej zgody rozpowszechniać jej danych, dlatego zapytam się i jeżeli będzie chciała, to wyślę mailem namiary na nią. Nie wiem też, czy ma jeszcze wolne mandoliny, bo udało się jej zarobić tylko na 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
ma ktoś odyseje na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Łycka
Trochę w nawiązaniu do ostatniej wypowiedzi Mario na temat garnków, to okazuje się, że chociażby w katalogu niemieckim, francuskim czy angielskim garnków nie ma. Widać zainteresowanie było tak olbrzymie, że szkoda było poświecić 2 kartki w katalogu. Za to firma próbuje znaleźć "jeleni" w Polsce oferując promocję...w cenach min. 2 x za wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
Paulinka 1 a jaką chcesz odyseje 07l czy 1,5 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gento
do paulinki 1. posiadam na zbyciu Odyseje 1,5 l w kolorze zielonym.podaj swoje namiary jeżeli taka Ciebie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Łycka co do garnków to chyba się zgadza ja tez jestem zainteresowany mandoliną proszę o kontakt na mejla m.dyba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
interesuje mnie odyseja 1,5 l, kolor bez znaczenia chociaż wolałabym fioletowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Czy wiecie o co chodzi z lutową akcją miseczek z niespodzianką? W broszurce aktualnej jest informacja ale nic więcej nie udało mi się poza hasłem dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
do prania szare mydlelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
mogę prosić o przesłanie nowej oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
oferta zapewne bedzie w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
dzięki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzz
a oferta bedzie juz w ta niedziele czyli jutro? A jak mozna zdobyc miseczke z niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
na fc pisza w jakim mieście sa z tymi miseczkami ale jak to ja niestety nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
z tego co słyszałam to miseczki dostaną te osoby co przyjdą na stoisko w CH i umówią się na Party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Mam pytanie...rekrutuję dziś swoją koleżankę i ma zamówienie na ponad 500 zł...Orientujecie się czy jej też przysługuje prezent za aktywność, tzn.pierożkomania?? Bo jakoś mi się nie wydaje, to chyba dopiero jak już jest się konsultantem...no ale wolę się upewnić zanim ja poinformuję, a niestety nie mogę się dodzwonić do mojej menadżerki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecik77
Mam prośbe o pomoc, poszukuje miseczki żeby przenieść do pracy i zagrzać w niej jedzenie w mikrofali. Czy może Panie coś polecą. Zastanawiam się nad piramidką lub miseczką 550 ml która teraz jest w promocji, czy nadająsię one do mikrofalóki. Dziekuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×