Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość samusiaija
poszlo.juz nie mam sil naprawde tyle osób nie ma oferty?to jest szoook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-ola22
dziękuje bardzo ale za bardzo to szału nie ma !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
szal byl w styczniu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
a może łatwiej by było napisać na forum co jest i będzie w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
nikt nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
samusiaija NAJlLEPSZEGO i duuużej sprzedaży :D Ps. A kto z was załapał się na Seminarium pod Palmami?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
Wszystkiego Naj Naj lepszego , dużo zdrówka i uśmiechu na co dzień . Oraz górę zamówień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
dzieks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygodnie 6-9: NF Maselniczka 26,90 zł Słodki Młynarz 54,90 zł Multi Rozdrabniacz 154,90 zł Dekorator z jedną końcówką 42,90 zł Rogalomania 76,90 zł Silikonowa Łyżka + Silikonowa Szpatułka 99,90 zł Pojemnik do Mrożenia 3l 64,90 zł Kolor Tęczy Zestaw 84,90 zł Mini Kolor Tęczy 22,90 zł Mini Kolor Tęczy 2 szt + Mini Kolor Tęczy wysoki 45,80 zł KKSK Rondel 1 litr cena 354 zł KKSK Rondel 2,8 litra cena 534 zł KKSK Garnek 3,8 litra cena 660 zł KKSK Garnek 5,7 litra cena 720 zł KKSK Sito do rondla 2,8 l cena 234 zł KKSK Patelnia do Naleśników cena 510 zł KKSK Patelnia 24 cm cena 450 zł KKSK Garnek 7,6 litra cena 810 zł KKSK Patelnia 20 cm cena 390 zł Każdy kto dokona zakupu w wysokości 60 PLN produktów katalogowych może dodatkowo kupić: Ryzowy Garnuszek Niebieski 44,90 zł TYLKO TYDZIEŃ 6: Neo Łopatka do Ciasta 29,90 zł Mikser Cappuccino 69,90 zł Miska Bella 550 ml 4 sztuki + Miska Bella 2,5 litra cena 103,60 zł Miska Bella 550 ml cena 25,90 zł Zawsze Sypkie 1,6 litra z Czerwoną Pokrywką 39,90 zł Jeśli kogoś coś interesuje zapraszam do zakupów: ewela551@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Welc
Widzę, że w promocji będzie patelnia. Co prawda malutka 20 cm za 390 zł. Zamierzam zainwestować w nową patelnię bo stara już jest zużyta. Czy generalnie patelnie tupperware są tak dobre, że opłaca się wydać bardzo wysoką kwotę? Raczej kupiłabym większą a to pewnie będzie 400-500 zł za patelnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Najlepsze życzenia dla Samusiaija!!! W regionie Piła możemy kupić perły tylko w tygodniu 6 Perły stołowe z czarną pokrywką miska 1,1l + miska płaska 2l + miska 3,5l cały zestaw w cenie 129,90 Dodatkowe promocje na tydz.6 Neo łopatka do ciasta-29,90 Mikser capuccino-69,90 Zawsze sypkie z czerwoną pokrywką 1,6l (pokrywka z 2 stron łamana)-39,90 Miska Bella 550ml-25,90 Zestw Bella 4szt x550ml + miska 2,5l gratis-103,60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw kolory tęczy mini zielony(kwadratowy) 450ml, mini niebieski (kwadratowy): 450ml, fioletowy (jest podłużny) 980ml i różowy wysoki 1,2l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
czy ktoś coś wie o akcji z miseczkami? 5000 misek w co dziesiatej niespodzianka?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co lepsze? Do Znawcow ;-)
Witam, zastanawiam sie nad czyms do rozdrabniania warzyw, etc. Slysze same ochy i achy nad rozdrabniaczem plus. Ale, sa tez na rynku elektryczne rozdrabniacze - ma je m.in. Bosch i Moulinex. Czym rozni sie reczny z TP ze ma takie branie? A moze to tylko marketing? Czy macie moze jakas wiedze w tym temacie? Z gory dzieki za podpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Ja mam rozdrabniacz kilka tygodni. Trochę posiekałam i już Teściowa mi go zakosiła. Czeka na swój, a mojego ciągle używa w pracy (jest na diecie więc moment sobie szykuje na świeżo). Prądu nie zużywa, nie ma kabli które się ciągle majtają po blacie), na wyjazd pod namiot, na grilla nad rzeką, z przyczepą wszędzie mam zamiar go ciągnąć. Posiadam Thermomixa - super urządzenie, ale żeby posiekać coś to go nie używam - mycie całego "dzbana", a z rozdrabniaczem myk myk i już w szafce. Nie wiem jak się sprawdza zabawa z ubijaniem piany (przystawka do dużego multirozrdabniacza) ale to jescze przedemną w szefie Kuchni (czekam na dostawę ;-) ). Mnie raczej zastanawia o co chodzi z garnkami KKSK - o one mają w sobie za taką cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Dla mnie rozdrabniacz tupper jest wygodny, kiedy chcę posiekać szybko niewielkie ilości. Wtedy raz, dwa i zrobione. I dlatego sprawuje się bardzo dobrze. Niestety, nie jest tani. A co garnków, to mogę powiedzieć na własnym przykładzie. Miałam wcześniej KSKK rondel 2,8 l i do tego sito. Sprawuje się dobrze, ale nie widzę (poza stylistyką) żadnej różnicy w stosunku do np. stalowego tefala. Tak samo wszystko się grzeje. Teraz kupując w promocji UP + trochę innych zaległości, miałam możliwość zakupu za 10 zł garnka mirage 2,5 l. Za taką cenę warto, ale gdyby kosztował np. 100 zł, to bym go nigdy nie kupiła. 10 minut na gazie i rączki są gorące jak diabli. Żadna rewelacja. Moim zdaniem, garnki tupper to średnica jakościowa. Niestety, cena jest zabójcza i myślę, że zestaw wychodzi droższej niż np. zepter, co jest po prostu wielkim nieporozumieniem ze strony tupperware. Dlatego rozdrabniacz jak najbardziej tak. Garnki za te pieniądze na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa towda
Ja też, kupując różne rzeczy tupperware za 500 zł, skusiłam się na garnek mirage 2,5l za 10 zł i po kilku testach, moim zdaniem to żadna rewelacja. Bardzo przeciętny garnek. Za 10 zł warto, ale jak widzę na allegro, że go sprzedają za 250 zł, to nie jest wart nawet połowy tej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
ja ma cały zestaw z browna i drugi z philipsa rozdrabniaczy i mam rozdrabniacz z tupperware nie powiem, ale mniej hałasu,bez kabli,moje dziecko uwielbia,kilka razy spadł na kafelki i nic......łatwo sie myje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
a czemu wy juz macie te garnki a ja nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Mam możliwość zamówienia (dostawa w ciągu 3 tyg) mandochefa. cena 200 zł. Czy Waszym zdaniem to dobra cena i warto brać czy raczej nie brać? Dla tych, co chcieliby jeszcze raz zobaczyć, jak to urządzenie pracuje, tutaj jest filmik: http://www.youtube.com/watch?v=rrhNwKL3ga0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samusiaija ja też jeszcze nie mam garnków. Mam tylko jeden garnek z KSK, kilka lat temu kupiłam 5,7l jest bardzo dobry, nawet jak coś się w nim przypali wystarczy zalać wodą, odstawić na kilka godzin, później podgotować w nim wodę i wszystko ładnie zejdzie, nie będzie żadnego śladu przypalenia. Według mnie ceny są wysokie ale teraz w promocji warto je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Samusiaija...no właśnie też czytałam o tej akcji z 5 tys. miseczek na facebooku, ale w sumie nic konkretnego tam więcej nie piszą :( Więc jak któraś z was wie coś więcej to ja również czekam na info :) Samusiaija jeśli Cię to pocieszy, to ja też nie dostałam jeszcze garnków :/ Pozostaje nam cierpliwie czekać na swoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Eliza_Michalik na twoim miejscu nie zastanawiałabym się ani sekundy i brała mandochefa!!! Genialne urządzenie!!! Moje klientki oglądały także ten filmik i cały czas zadręczają mnie pytaniem dlaczego mandolina nie jest w sprzedaży katalogowej...ehhhh...i co im na to odpowiedzieć, jak sama nie znajduje racjonalnego wytłumaczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Konsultantki to pewnie dostaną tą mandolinę za darmo a my ludziki musimy kupować :-). Skoro warto, to napiszę zaraz do konsultantki i zarezerwuję. Może jeszcze będzie miała, bo tylko jest 6 dostępnych u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy TW
witam, mam pytanie. osoba zamówiła u mnie ostatnio promocyjny zestaw "sypkich" i chcę wypisać formularz zamówienia (dla gwarancji) i moje pytanie brzmi: dane które muszę uzupełnić do góry to dane klienta czy moje? i zakupiony zestaw wpisuję na dole w okienku "inne/oferty specjalne" bo produkt był na promocji tak? z góry thx za odp, pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z Krakowa
do elinka90: Oj, słabo bronisz garnków. Ta super zaleta, o której piszesz, nie jest cechą tupperware, ale każdego garnka który kosztuje 10% ceny tupperware. Moim zdaniem, mimo aktualnej promocji, to się zupełnie nie opłaca kupować.18 elementowy zestaw philipiaka można kupić z pełną gwarancją za 2200 zł czyli znacznie taniej niż tupperware w promocji. A tupperware to znacznie niższa jakość i klasa niż philipiak. I jeszcze jedna rzecz, to co teraz dotyczy garnków to nie promocja ale wyprzedaż. Bo wygląda na to, że będą nowe modele i tych tupperware chce się po prostu pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Ewa z Krakowa Nie muszę bronić garnków, piszę tylko to co sądzę. Są tacy co za wszelką cenę zachwalają wszystko aby sprzedać ale każdy ma swoje zdanie. Nie piszę przecież, że każdy musi je kupić. Według mnie jakość jest taka sama, inny jest tylko wygląd. To jest wyprzedaż, i być może będą nowe tak jak piszesz. Konsultanci teraz mogli zobaczyć nową kolekcję i dostać kilka garnków za bardzo duże obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula+30
dajcie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×