Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Oprucz tych maszynek to jest ok jest duzo wszystkiego u mnie powodzeniem cieszą się chlebaki to wiadomo ale Vensmarty to jest hit!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie wstyd wam walić takie błędy? Wiem, że to świadczy tylko o osobie piszącej (zaraz pewnie oberwę od tej wyedukowanej osoby), ale "oprócz" to nie jest jakieś trudne słowo....Naprawdę łatwo to zapamiętać, droga Pani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie Ventsmarty to jest HIT. Jak sprzedajesz,co mówisz,żeby sprzedać? Podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest forum o ortografii, a co chwila ktos sie czepia kolezanka sie wypowiedziala na temat, a Pani zrozumiała o co chodzi - wiec w czym problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 15:32 dziś rano się budzę i czuję, że coś mnie uwiera w du...ie wyciągam patrzę a tu twoja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym rejonie ciężko,ale się sprzedaje,klienci bardzo mili,konsultantki wspaniałe.Spotykamy się co tydzień.Tęsknimy za sobą jak nie ma spotkania.Doradzamy sobie.Nie ma zazdrości,zawiści. Lecz mamy problem,zarozumiała,zimna,wyrachowana,skąpa pani dystrybutor. Chcesz-pracuj,nie-to nie musisz.:(. Szef powinien stworzyć taką atmosferę,żeby się chciało być na każdym mitingu,ale musi on kochać ludzi i im ufać. Moja zasada na sukces w obecnych czasach; -dzielić się z innymi, -sama nie zagarniesz wszystkiego,bo się udławisz, -nie posmarujesz-nie pojedziesz, -temu dasz,tamtemu dasz i masz, -dobro powraca. Miłego dnia życzę wszystkim tupper maniakom .:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a może podzielicie się jakimiś fajnymi przepisami, przy obecnych promocjach co robicie na party? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na party robimy sorbety,wyciskamy soki,osuszamy truskawki na deserek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka narzedzi, choc nie są szczegolnie nadzwyczajne wiec rzadko ich uzywam. Sa zbyt drogie jak na takie mozliwosci, gdzie w rownym stopniu spelnią je naczynia za 2 zl. Z jednego jestem zadowolona chocna poczagku nie byłam przekonana, ale dzieki mojemu mezowi naczynie gosci u nas w domu. To pojemnik do siekania. Okrągly przypomina pudeleczko na bizuterie srednica moze z 10cm nie wiecej. Dosyc okazale, lekkie, posiada trzy ostrza na jednym slupku. Zaleta jest to ze nie musze kroic cebuli lub siekac ziół. Wystarczy (uwaga: duze, grube czesci trzeba pokroic samemu) wsadzic mniejsze czastki np cebuli by ciagnac za sznureczek i im szybciej sie pociaga tym drobniej posiekane. Tak kroje cebule i ziola. Rowno posiekane i nic nie jest brudne. (y) Ale do naczyn przekonana nie jestem. Wystarczy ze jest logo i 3/4 ceny w gore niz zwykle narzedzie z marketu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie pisz takich rzeczy, bo zaraz konsultantki Ciebie "zjedzą". Dla nich tupperware to symbol boskości. To ideał. To wzór do naśladowania dla innych (zresztą niedościgniony). Tutaj nie można niczego złego napisać na temat tupperware. Bo tupperware jest naj, naj, naj...pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pech to kupuj w markecie nikt nie karze tupperware dziwie się że kupiłaś rozdrabniacz taki drogi skoro w sklepie gospodarczym można kupic za 16 zł .Widać po wypowiedzi że jesteś młodą paniusią z lewymi rączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co znowu takie osądy? Same krzyczycie, jak ktoś Wam zwróci uwagę. A jak się same zachowujecie? Skoro ktoś nie używa tupperware, to od od razu "paniusia z lewymi rączkami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Typowa polska konsultantka tupperware nie może znieść faktu, że ktoś może nie chcieć używać tupperware. I od razu zaczynają się wyzwiska. No, ale jak ktoś wyżej zwrócił uwagę, że wypadłoby choć odrobinę znać język polski i ortografię, to od razu atak. No bo jak można coś powiedzieć konsultantce tupperware? Przecież to kulturalne i uprzejme kobiety, które nie mają lewych rączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie pseudo konsultantki się tak brzydko wypowiadają. Prawdziwa konsultantka zna zalety i wady naszych produktów.Choć pracuję w Tupperware kilkanaście lat nie polecam wszystkiego. Przeznaczenie produktów jest różnorodne i nie wpycham klientkom produktu do gotowania,jak ona nie gotuje itp. Ale każdemu klientowi potrafię zaproponować taki produkt,który będzie mu odpowiadał.Moim celem jest zadowolony klient,a nie taki,który kupi i rzuci w kąt i drugiemu powie ,że nie używa. Lubię klientów z polecenia,to najlepsza reklama. Lubię produkty Tupperware za ich dobre tworzywo,są mocne,trwałe.Niektóre się rysują,ale innych firm rysują się,łamią,pękają.Kupiłam ostatnio pojemniki do mrożenia innej firmy i przy otwieraniu popękała pokrywka. Nie krytykujmy ludzi,którzy mają inne zdanie.A już niedopuszczalne jest obrzucanie błotem.To tylko świadczy o kulturze danej osoby.Miłego weekendu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo. Trafnie i na temat napisane :) Sa rozni ludzie i rozne konsultantki... Zastanawia mnie cos innego: po co ktos kto nie lubii Tupperware i nie kupuje, bo ma cos, ale nie jest zadowolony, zaglada na takie forum? Ja osobiscie jesli czegos lub jakiejs firmy nie lubie badz nie jestem z jakiegos produktu zadowolona, nie zagladam na tego typu fora, bo nie interesuje mnie to.... a tu widze duzo takich osob sie udziela, ktorzy sa jak najbardziej przeciwni...czy ktos wytlumaczy mi po co??? Narzucaja tylko swoje zdanie innym czy dzialaja na korzysc konkurencji? Nie jestem konsultantka, ale lubie te produkty i nie rozumiem tych ktorzy maja np jeden produkt, nie sa zadowoleni z ceny lub jakosci i a wyszukuja informacji na takich forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę....nie można napisać nic krytycznego, bo narzuca się swoje zdanie innym i zniechęca do tupperware.....To jest po prostu chore. każde forum z definicji jest miejscem wymiany opinii. To nie jest forum wyłącznie dla uwielbiających i kochających bezwarunkową miłością tupperware. Nie widzę żadnego powodu, aby nie pisać o bardzo wielu porażkach tej firmy, ale i o produktach dobrych. Bo firma ma produkty różne a nie tylko idealne. I każda uczciwa konsultantka to potwierdzi. A skoro np. maszynka do mięsa jest bublem, to nie widzę powodu, aby to ukrywać. Można i trzeba o tym napisać chociażby po to, aby ludzie oszczędzili sobie rozczarowania do tej firmy kupując jeden i do tego kiepski produkt. Spotkania motywacyjne i uwielbiające firmy i jej produkty macie na wewnętrznych szkoleniach i meetingach. To MLM, który rządzi się swoimi prawami. Nikt Wam nie zagląda na meetingi i nikt nie krytykuje tego, co tam się dzieje. Ale forum jest otwarte. Nie róbcie sobie tutaj kółka wzajemnej adoracji tupperware, bo nie taka jest rola każdego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są już jakieś braki jakiegoś produktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twierdzicie,ze nie warto kupowac maszynki do mięsa?poproszę o wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że WARTO sobie DAROWAĆ to forum gdyż czytając ostanie 100 wpisów nie ma NIC wartego do przeczytania. Same hejty i bzdury. Jak ktoś chce się czegoś prawdziwego dowiedzieć to niech się umówi na rozmowę w 4 oczy z osobą zajmującą się produktami i sam sprawdzi wszystko na własne oczy. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda,konsultantki można znaleźć wszędzie.Wystarczy na fb.napisać ;poszukuję konsultantkę np.z Błędowa i się odezwie. Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli "prawdziwe" są tylko zdania i wpisy zachwytu na tupperware. Każdy inny wpis, to już hejt....Czyli jak piszemy same dobre i wspaniałe rzeczy o tych produktach, to super i tak ma być i tylko takie wpisy mają być. A jak ktoś napisze coś krytycznego, to już hejt. Masz rację. Skoro to forum mam być wyłącznie dla ślepych fanatyczek tych produktów, to lepiej sobie to odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami wchodzi na nasze strony ktoś z konkurencji i opluwa. Ale nie odgrywajmy się. Najlepszy sposób,to zignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są nowe promocje na ten miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w tym tygodniu będzie jakaś aktywność specjalna? a aktywność miesięczna co będzie? jak już coś wiecie to proszę napiszcie pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy o aktywnościach już coś wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doszy noze uniwersal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielicie sie opiniami o maszynce do mielenia? W systemie doszly dodatkowo noże do promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wiecie już jakie będą aktywności w czerwcu i czy w tym tygodniu będzie aktywność specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×