Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Proszę napisać mail'a to Pani prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napisać mail'a to Pani prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odstąpienia komplet 4szt kokilek wraz z przepisami. Jakby któraś z Pań była zainteresowana to proszę o podanie mail'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Pań miałaby na podmianę pokrywę do gusto - posiadam śliwkową / bakłażanową, czy zwał jak zwał a potrzebuję taką jaka teraz była za aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje menagerki znam jedną która mogła by tak powiedzieć/napisać ale w polsce nie brakuje "takich""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie od 2 godzin już nie jestem w tupperware. Nie jestem śmieciem ani służącą, aby ktokolwiek mógł mną rządzić i traktować mnie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cena i pojemność tych kokilek? Czy ewentualnie możliwa jest zamiana na coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra decyzja ,poprostu po przeczytaniu tego mnie przerosło jak tak można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy miały kilka tygodni temu rozmowę na temat jednej z managerek (zespół się wkurzył na jej ordynarne zachowanie i wręcz wyzywanie od k...) i dystrybutorka stwierdziła, że teraz są takie czasy, że kulturę zostawia się w domu, a w tupperware trzeba być przebojową, jak trzeba to chamską i po trupach dążyć do celu. I tylko takie osoby mają szansę coś osiągnąć. Wygląda zatem, że nie tylko promocyjnie i produktowo firma podupada. Zaczyna także mieć bardzo niską kulturę korporacyjną. Nie każdemu to odpowiada. Ja podziękowałam za współpracę, bo i tak mam inną pracę. Ale szkoda mi było pań które pracowały 10 i więcej lat. Po prostu nie wytrzymują i odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ciesze, ze takie słabe osoby odchodza z tupperware. będzie można więcej zarobić. liczy się kasa, prezenty i nic więcej. poszukajcie sobie pracy w urzędzie...tam jest kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokilki mają pojemność 250ml x 4szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 20:05 myśle ,że powinni wykupić ci wycieczkę do Egiptu w nagrodę bez biletu powrotnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, jakaś ty mądra...sama sobie pojedz w jedną stronę. zazdroscisz mi, ze jestem przebojowa i zaradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie... choć odrobina klasy... zaglądają tutaj nie tylko Konsultantki i Managerki Tupperware, a też Wasze Klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny cel do panelni grupa 9 osób ile powinno być aktywnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy grupie 6 osób do celu mam 3 aktywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to łatwo kimś sterować i go "kupić"...rzuca się patelnię jako przynętę i już ma się ludzie posłusznych sobie, którzy zaczynają zachowywać się jak myszy w laboratorium sterowane przez kogoś innego...Pęd ku patelni..cele...tylko nóg sobie nie połamcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10000% Aktywnosci Menadzerow .Czyżby tesotowali nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja patelni nie chce.Bardzo dziękuję za 120 zł tez kupię.jakby była za zlotowke to moze bym sie postarała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - smiechy sobie robia poszaleli z proocjami to im tez sie ukróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocj***ardzo słabe.:( A na katalog nie ma chętnych.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tupperware buduje dobrą atmosferę w grupach tym różnicowaniem cen patelni. Nie dziwię się, że takie teksty się na kafeterii posypały. Jak grupa zrobi cel, menadżer ma patelnię za złotówkę. Pogratulować pomysłu sztabowi. Za taką samą pracę, cena powinna być jednakowa. To ten sam konkurs!!! Jestem menadżerem i nie chcę "rozwalania" atmosfery w grupie. Przestańcie się w tej centrali miotać od ściany do ściany z tymi pomysłami. Stabilnie, pomału i z rozmysłem te oferty i konkursy proponujcie. Wyniki przyjdą same. I warto by się chyba zastanowić nad zbadaniem stanu psychicznego niektórych, bo to co tu jest prezentowane to trudno komentować. A klienci czytają... czytają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chcą wiecej Menadżerów i grup .Mi osobiście wstyd nacisakać na dziewczyny ,które niechcą patelni w takiej cenie.Wydaje mi się że zamiast motywować chcą porużnić Mr& konsultantki .TAKIM SPOSOBEM DZIEWCZYNY NIE CHCĄ PRACOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantki,musimy się same motywować. Przeliczmy ,czy nam się opłaci i zamawiajmy pod klienta,nie zawsze dla klienta. Klient jak zobaczy,dopiero kupuje.Mnie to się sprawdza.Pokazuje towar,opowiadam o nim i sprzedaję.Jak nie mam pieniędzy na magazyn,to pożyczam produkty od koleżanek ,pokazuję a potem zamawiam jak się spodoba.Robię to w momencie,gdy ulotka się zaczyna,żeby zdążyć zamówić. Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam wogole motywacji przy tych "zachetach" naprawdę patrzac lata wstecz to TG jest marne a ta cala aktywnosc miesieczna to jakis smiech - wypychanie na sile wszystkiego co sie nie sprzedalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam mikroszybkowar z przepisami za 200zł lub wymienie na ultra pro lasagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UPADEK FIRMY JUŻ BLISKI. Nadchodzi wielkimi krokami, uwierzcie mi... Czy naprawdę nikt tego nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×