Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shock29

doceniajmy to,co mamy...

Polecane posty

Witajcie:)) Postanowiłam wprowadzic ten temat,bo...czasem naprawdę nie doceniamy tego,co posiadamy:dom,rodzine,pracę itp.Niby zwyczajne sprawy,ale co jesli by ich nie było-prawda? Zapraszam do pisania- co Wam daje powody do radości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja doceniam to co mam, kim jestem, doceniam ludzi z otoczenia, tych dalszych, bliższych i najbliższych sercu...tylko czasem ciężko, gdy ktoś z nich mnie zdołuje i wtedy zaczynam się użalać ;) No ale staram się jak mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super temat
ja doceniam wszystko co mam , tylko sama czuje sie niedoceniona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mamy tak samo
moje dziecko mój Dom moja praca mój kotek ja sama siebie doceniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie,że ktos zajrzał:)) Witam:)) Zgadzam sie z kolezanką-to,co dzieje się dookoła jest czasami tak okropne,a my martwimy sie jakimis pierdołami(przepraszam)),to przesłania namprawdziwe szczęście,które jest tak blisko. Bo to,że dziecko zdrowe to norma,że pracujemy-standard,itd itp. Wyjdzmy z kokonów i cieszmy się z...życia:)) Dzisiaj u mnie np pięknie słoneczko świeci od rana,przyjemnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Super temat>>>dlaczego czujesz sie niedoceniona?Wypisz swoje cechy(zalety)-zobaczymy:))Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk >> po prostu za skromny jesteś ;) u mnie też słonko świeci, aż weselej :D proponuję, żebyśmy się tu pozytywnie nakręcali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko numer
Nakręcajcie, chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Stańczyk>>>skoro czujesie nie doceniona,to pewnie jest ku temu powód.A jesli nam się \"pokaże\"to z pewnoscia bedziemy mogli docenić w niej to,co warto docenić. Blondi>>>i o to chodziło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie dołączę:)) Doceniam wszystko co posiadam:zdrową córeczkę,w miarę dobrą pracę,od niedawna własne mieszkanko,kochanego mężczyznę-kolejność może pomieszałam,ale to nie istotne. Jesteśmy zdrowi,szczęśliwi-i naprawdę jeśli nie będzie gorzej,to wystarczy nam to,co jest:)) Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powód do radości dają mi bliskie osoby przyjaciele i znajomi na których ZAWSZE mogę liczyć a Oni na mnie, że wytrzymują ze mną a łatwo nie jest oj nie :D szczególnie jak czasem złapię doła (bardzo żadko ale wtedy mają ze mną przechlapane hehe) i te moje zmienne nastroje :P, doceniam każdy dzień i staram się z niego wyciągać wnioski na przyszłość.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:-) Doceniam ZDROWIE MOJE I MOJEJ RODZINY!!!!! Doceniam szczerosc,wiernosc,milosc,zaufanie mojego meza i radosc moich dzieci:-D Doceniam przyjazn,przyjaciol,kontakty z ludzmi:-) Doceniam prace!!!!! Pozdrawiam :-) LENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie o to chodzi żeby nie doceniać jak się straci, tylko doceniać, że mamy to tu i teraz :) Pomyśł na temat super! Od jakiegoś czasu staram się tak patrzyć na życie, szklanka do połowy pełna a nie pusta. Doceniam: - jestem zdrowa - moi bliscy są zdrowi - mam pracę - mam przyjaciół, niewielu ale sprawdzonych - mam czas na swoje zainteresowania - jutro pojadę na wycieczkę rowerową hehehe czasami bardzo cieszą małe rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air>>>świetnie to ujęłaś\"szklanka do połowy pełna...\"- Wspominacie o przyjaciołach-no własnie....czasem ich nie doceniamy:(( Ale przyjażń to też pewien rodzaj związku między ludżmi....tez trzeba o siebie dbać,dawać,szanować-w czasach,gdzie nie wiadomo komu ufać,no sami powiedzcie-przyjaciel jest na wagę złota:)) Podnosząca-ja się udzielam na 2 innych topicach,ale...chyba wiem kim jesteś:)Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Temat naprwdę fajny i na czasie. Niestety żyjemy w czasach kiedy :w miarę jedzenia rośnie apetyt...ciągle nam mało, mało ciągłe narzekania i gadanie że chciało by sie to i tamto i co innego. a jak już dostanuiemy to znowu mało i mało i taka to jest kwadratura tego koła :P Ale macie racje trzeba zacząć doceniać to co mamy!! i dziękować za to co mamy...przecież mogło być gorzej...więc nauczmy się dziękować - nie wiem ja wy ale za wszystko dziękuję Bogu - więc nauczmy się dziękować Bogu za to co nam dał:)) a jest tego sporo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnosząca>>>przez chwilę pomyślałam,że jesteś moja koleżanką ze wspomnianego wczesniej jesdnego z topiców,moge sie mylić:)) A Tobie z kim się kojarzę? Sarenia>>>witaj.Ja tez jestem osoba wierzącą,więc dziekuję za wszystko Bogu.Ale moge tez dziękować bliskim,ropdzinie,przyjaciołom np mojej przyjaciółce,która pomogla znależć mi pracę,ktorą mam,a byłam w naprawdę koszmarnej sytuacji zyciowo-finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shock zgadzam się. Ogólnie rzecz biorąc dziękujmy wszystkim którzy się przyczynili do tego co mamy. Przecież bardzo duzo zadzięcza się rodzicim, przyjaciołom. Nigdy się nie osiąga wyżyn będąc samemu:)) przynajmnioej ja tak mysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super temacik warty dyskusji i cieszę się zę przyleciałam na niego:P narazie was opuszcze bo ide z pracy do domciu bede wieczorkiem pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominasz mi kogos z realnego swiata:) taka nazwa występuje na szyldzie w moim miescie i przez moment sądziłam, ze ją wykorzystałas tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenia>>>miłego popołudnia-ja jeszcze trochę i też zmykam-napewno w domku znajdę chwilkę dla Was. Ja tez doceniam wszystko,co dostałam(czytaj:uczucie)od mojego ukochanego,nie mielismy łatwo,a jednak...udalo się nam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×