Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

DG to najbardziej obciachowa firma pod sloncem!!!

Polecane posty

aaaa maja takie wielkie metki na kazdym podkoszulku wielki emblemat D&G na paskach spodniach okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ulubiona firma i wcale na wszystkim nie ma duzych napisow oczywiscie mam na mysle orginalne ciuchy.Uwielbiam ciuchy tych panow jak i perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne buble
nibys na orginal nie licznych stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi akurat chodzi o to w galeri krakowskiej otwarli butkik g&b i coraz czsciej widze pana lub pania z wilkim emblematem g&b na plecach czy na tylku nieprzecze niektore ciuchy sa fajne ale ten wielki znaczek mnie obrzydza!!! a akucje to wkleilam pierwsze lepsze. moze w galeri krakow akurat maja ostana kolekcje gd wlasnie z takimi wielkimi emblematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia gustu:P mi sie akurat te ciuchy (orygibalne tylko) podobają..oczywiscie trza dobierac z umiarem by nie byc oblogowanym od stop do glow...gdybym miala kase to bym sie m.in. tam ubierala... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DG MAYBE someone
gdybym miała kase to bym otwarła własna firme która projektowałaby ciuchy lepsze niz ich. Niestety pomysły bez funduszy są niczym... niczym koło ratunkowe na oceanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uwielbiam
D&G - moje ulubione perfumy. Kupuję zawsze oryginały. Są bardzo trwałe. Najbardziej lubię D&G Feminine oraz Sicily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm-ciekawe
Nibys - zdjecia ktore tu wrzucilas to (jak juz ktos wspomnial) to nedzne podroby, ktore nic wspolnego z ta firma nie maja. Poza tym jest roznica pomiedzy D&G a Dolce & Gabbana - ta pierwsza to tansza linia, powiedzialabym bardziej mlodziezowa i tutaj mozemy spotkac sporo ubranek z logiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djajda
ja w ogole nie przepadam za takim 'wloskim' stylem i jakos tez mi sie ta firma kojarzy z obciachem dla idacych po najmniejszej linii oporu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a róznie jest
raz mi się podobają, a raz nie. i nie piszę o tych podróbach z allegro. nie lubię odzieży z wielkim logo D&G a takie kolekcje to norma dla tej marki. skierowane są chyba do nowobogackich pań typu dzidzia-piernik. kobieta z klasą nie załozy na siebie czegoś takiego. ale są też naprawdę ładne, eleganckie ubrania. przejrzyj: http://eng.dolcegabbana.it/main.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×