Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdfgeqrfw

Co lepsze lakier bezbarwny do paznokci czy odzywka do paznokci?

Polecane posty

Gość hdfgeqrfw
w takim razie nie warto kupowac bezbarwnego lakieu, lepiej odzywke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy co chesz uzyskac. jezeli tylko polysk to lepszy lakier ale jezeli potrzebujesz utwardzena/odzywienia/zapobiec czemus to lepsze sa odzywki. zalezy do czego potrzebujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi__
ale połysk daje tez odzywka...wiec chyba logiczne ze lepiej uzyc odzywki niz lakieru bezbarwnego, bo odzywka wymaluje paznokcie tak samo jak lakier a dodatkowo działa jeszcze jako odzywka!Wiec bez sensu malowac lakierem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zgadzam się z poprzedniczkami, jak już to odżywka. Szczególnie, że jest ich teraz tyle, że można wybrać nawet jakiś kolorek. Ja mam teraz odżywkę która jest w mlecznym, różówym kolorze, wygląda świetnie i paznokcie mam coraz fajniejsze, same plusy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łe rety...
uzywasz tylko samej odzywki, czy na to lakier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze- ale jednak wydaje mi sie ze lakier bezbarwny na dłuzej daje połysk. odzywki szybciej matowieja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pomaluj pazurki odzywką na to lakier bezbarwny 2w1 a efekt wzmocnienia, odzywienia oraz błysku pazurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszek123
Zależy co chcesz osiągnąć w efekcie końcowym wyglądu pazurków: lakier - nadaje połysk, odżywka - wzmacnia i regeneruje płytkę paznokcia, również nabłyszcza. Ale pamiętaj - nigdy nie osiągniesz takiego nabłyszczenia odżywką jak lakierem do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana235
Ja używam Acrylic Top Coat on przedłuża trwałość lakieru, także tak jakby mamy manicure hybrydowy, bo jak nałożę kolor to się trzyma około 2 tygodni spokojnie. Duży plus że nie trzeba w tym wypadku używać lampy UV, która jako wiadomo jest niezdrowa dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×