Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PIELĘGNIARZ

Pielęgniarz - czy wypada studiować ten kierunek ...

Polecane posty

Gość PIELĘGNIARZ

facetowi ... No właśnie jak myślicie czy chłopakowi wypada wybrać taki kierunek studiów ? Czy któraś z Was kształci się na pielęgniarkę ? Czy są u Was na roku faceci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci...
Jezeli naprawde lubisz to robic, to czemu nie? W jakim kraju mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIELĘGNIARZ
No w Polsce ... ale planuje kiedyś wyjechać z granicę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skonczylam ratownictwo medyczne w polsce, w klasie przewazali chlopcy. Teraz mieszkam w niemczech i uwazam, ze pielegniarz to zawod z przyszloscia, tutaj jest wielu mezczyzn, na tym stanowisku! Radze sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarz
to bardzo dobrze oplacalny zawod .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesjonalista
Pielegniarstwo to bardzo ciezki kawalek chleba. Uwazam, ze nie ma znaczenia plec, a jesli masz sam w tym kierunku jakies obawy, to nim sie na to zdecydujesz, zastanow sie jeszcze raz. W calym swiecie spotkasz sie z mezczyznami w tym zawodzie, choc jak do tej pory jest zawodem zfeminizowanym. W USA zwraca sie ostatnio wiele uwagi na zachecenie mezczyzn do tego zawodu poprzez np reklamy. Posiadajac wyksztalcenie pielegniarskie masz wiele mozliwosci pracy zaczynajac od lozka chorego, poprzez stanowiska kierownicze, w edukacji, badaniach naukowych roznego rodzaju. Dla wielu pokrewnych dziedzin osoba z wiedza i umiejetnosciami pielegniarskimi jest ceniona, w Polsce dopiero sie to zacznie. Good luck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukbos
jestem na 3 roku pielęgniarstwa w polsce i na roku jest nas 5 facetów uważam ze za 5 -10 lat zacznie sie cenić ten zawód w polsce teraz narazie zanim wszyscy nie wyjadą nie jest za ciekawie ale nie żałuje ze to robie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypada
Wypada dziewczynie być kierowcą autobusy i chłopakowi być pielęgniarzem. KIEDYŚ według prawa nie było równouprawnienia a TERAZ jest a kto nie zgadza się z równouprawnieniem jest zacofany. Przykro mi Polska to piękny kraj ale jest trochę zacofany ale na zachodzie jest już OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypada
Może to głupie ale kręci mnie gdy chłopak wykonuje zawód który w przeszłości uchodził za zawód kobiecy więc pewnie chłopcy mają tak samo względem dziewczyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruccc
Podobno choć może to stereotyp lubią ten zawód chłopcy geje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×