Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhh

juz nigdy nie pokocham

Polecane posty

a może jest poza netem ?? tzn. nie ma do niego na razie dostępu. Zaczekaj jeszcze - mało kto odpisuje po paru godzinach =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja Jej teraz wyslalem tego
mejla tzn przed chwilką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziwisz się, że nie odpisuję ?? w miarę stabilni emocjonalnie i \"normalni\" śpią jeszcze :P p.s. no chyba, że pracujący 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła to moja dziewczyna
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opętana czy to prawda że masz
173 CM WZROSTU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ona jest wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższa ode mnie
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla odezwij sie kochanie
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D dobra, pochlapałam cały monitor kawą; jak się nazbiera ok. 666 pytań to zacznę odp. :D szkoda mi tak na raty :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi wielbiciele :D ??? tutaj pomarańczki z reguły się do kogoś przyczepiają; jednak przed powrotem na kafe; byłam na innym - dość specyficznym forum obecność tam - mnie zahartowała :D:D także tutaj mnie chyba już nic nie ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk>> zawstydzasz mnie =/ żadna odp. nie jest poprawna: szukam opętanego :P /czyt. podobnego sobie/ na stracenie dziewicta miałam mniej więcej okazje od 17 r.ż. ale to bardziej złożona sprawa :] jestem trochę nieśmiała i \"głupia\" bo sobie ubzdurałam, że będę mieć Jednego Mężczyznę- więc trwam tak - aż Go znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek >> TY nie jesteś brzydki :] zainteresowanie chłopakiem - to zainteresowanie i jego uosobieniem, sam \"dobry\" * wygląd na dłuższą metę - to za mało * tj. w naszym guście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam Cię opętana
że masz jeszcze siły z nimi dyskutować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek >> 24 lata to pierwsza młodość dopiero- przed Toba więcej, niż za Tobą :] tym bardziej, że Twoje studia w toku :] to właśnie tam zawiązuje się najwięcej par!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak; ale studia dopiero się zaczęły i pewnie oceniasz w pierwszej kolejności \"tak prowizorycznie\" - tylko wizualność; no a w czasie ich trwania-wiele może się zmienić; któraś może Cię zafascynować osobowością itp. /oczywiście ze wzajemnością/. p.s. a jaka dziewczyna mogłaby Ci odpowiadać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szczupła dalej milczy
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Ty raczej też gustujesz w obiektywnie rzecz ujmujących - ładnych :) więc to tak na hipokryzję trochę zakrawa :P p.s. a swoją drogą, nie oszukujmy się - kobieta/mężczyzna daną osobę też musi w jakimś stopniu pociągać fizyczynie; nieeeeeee, to nie znaczy że ma być wysoki i przystojny - tylko w GUŚCIE :P konkrentego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Tomaszek teraz nie ma żadnej koleżanki ?? tj. dziewczyny , która mija na co dzień, z którą zamieni parę zdań itp. - bo chyba \"to\" definiowane jest mianem koleżanki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×