Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

Haha no nie musiałeś wszystkim mówić o moim odwyku:P Mam jeszcze jeden nick ale tego to już nie zdradzę :P pozostawię sobię mały rąbeczek tajemnicy do skręcania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie zagladam do niektorych dzialow wiec zrobmy taka wymiane ... wpisz sie swoim nikiem a ja sie wpisze jednym z moich , okiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tu i teraz ... ale sie pospiesz bo zaraz zbieram zabawki ;) i jak wroce to zmienie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to jest mój drugi :P Teraz Twoja kolej ;) No ja też już idę od 10 minut do wyrka ;) Prosze mnie nie pospieszać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe i ja musze pierwsza :D Ale Ty jesteś niedobry ;) Oki to jest mój trzeci niczeq :P Właściwie pierwszy z jakim tu przyszłam ;) Laurenka go zna bo jesteśmy z jednego miasta ;)Teraz Twoja kolej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa .... kolejna sztetinianka ... na mnie pora bo trzeba rano wstac , dobranoc 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troche podszywek zalozonych ad hoc ale nie moge przypomniec sobie jak sie nazywaja, musialbym zobaczyc jakies normale czarne niki i poprobowac z haslami to moze bym cos znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz sie naprawde zmywam, dobranoc wszystkim zarowno ukladajacym sie jak i czuwajacym :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus...no wczoraj ja nie gralam w fife..ale chlopaki grali przez kilka h na zmiane :P , piwko...i tak dalej :P imprezka dobiegla konca,a my z M.poszlismy ogladac helsingi..no i zasnelam na 3 odcinku :P ok 4-5 :P Widzialm dzisiaj mojego ruska..jak on dzisiaj bosko wygladal! w takiej czarnej koszuli...bomba...lubie jak facet nosi koszule...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka 🖐️ uczysz sie rosyjskiego, no wiesz chociazby zwrotow typu: ty mienia oczien nrawiszsia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze..nie wiem :P ja rezygnuje z imprezy....jestem starsznie zmeczona..a na 8 do pracy jutro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje pracy w weekend ... ide ogladac ostatnie kilka minut eastendersow ... najti najt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou czarnym małym i Kiruson wielkim :-D co tu się tak zagęściło? kasujecie bilety? i kto zarządza kartami członkowskimi:-D? panujecie jeszcze nad tym? no to się butelka zdziwi po powrocie, że topik ma się dobrze i żyje swoim życiem. malutka jak tam wojna polsko-ruska? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no dobrze...dzisiaj widzia;amboskiego na wykladzie..siedzial sam..ale nie podeszlam i nie usiadlam obok..bo kolega mnie zachaczyl :P ale wygladal neiziemsko w tej swojej czarnej koszuli...uuuuhuuu a c o u Ciebie? jak kocica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciam ze spacerku, nie ma to jak się przewietrzyć i wykurzyć z głowy mysli od których człowiek robi się taki jakiś nie do życia....pomogło choć zapewne to nie długofalowe:-) jakiś ciężki dzień dzisiaj,miałam jechać na to wesele jutro, ale kompletnie nie mam ochoty, jakaś apatia mnie dopadła, poza tym wesela czasami bywają równie dołujące jak pogrzeby😭... więc postanowiłam zostać w domu (ku zdziwieniu i oburzeniu reszty rodzinki) futrzak wraca do żywych, dzisiaj już wdrapała się na szafę, zaliczyła też dobrowolne wietrzenie:-)więc wygląda na to, że wraca do zrowia. hmmmmmm.........man in black....miodzio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bomba :) siesze sie,ze kocica juz ma sie lepiej :) a mi M wyjechal....na jakas wycieczke z uczelni i nie mm sie do koo przytulic..a mi cholernie smutno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety malutka life is brutal😭 nie zawsze mamy to co chcemy a z tym M to jakiś chory układ jak dla mnie dobrze Ci z tym? pytam, bo mnie taka sytuacja by wykończyła psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...czemu wykonczyla by Cie psychicznie? jakos dziwnie fajnie sie zrbilo..juz dawno tak nie zartowalismy...gadalismy..i ogolnie..ale przytulic to bym sie chciala..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz malutka, ale jak dla mnie przyjaźń, czy koleżeńswo ofiarowane jako nagroda pocieszenia jest nieakceptowalne. człowiek się tylko męczy w takim układzie. no, chyba, że przytulasz sie do niego tylko i wyłącznie jako koleżanka i serducho w takich momentach Ci szybciej nie bije to ok. w innym przypadku uznaje to jako masochizm niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna!! :D to zes teraz dowalila :)..w zyciu...nigdy...to byla by samo zaglada...serducho mi szybciej nie bije..nie kocham sie w nim...aczkolwiek pozadam :P dziwne to jest...wiem..ale no co ja na to poradze..mamochote na niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×