Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

o..znalalz sie :) no...juz od kilku tygodni nie slyszallam zlego slowa na siebie :) szokowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie kosmatych snow :) no bywa..zwlaszcza,ze bylam zmeczona i cala sie trzaslam z zimna bo mnie burza zlapala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zostala sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welszmenek gdzies polazl...nie ma go od soboty...bylismy razem na imprezie..potem on sie zmyl...i od tej pory go nie widzialalm.. a nie...sorry..widziaialm go rano...o 7 jak do pracy szlam :) nikt nie wie gdzie jest :P wszyscy spia prawie...tylko kumpel obok co chwila przychodzi pogadac..teraz poszedl herbatke robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie chmury wiatr tutaj przywial ;) cos ostatnio znowu sie robi spokojnie w kafeterii o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmuchnal wiatr iprzylecialy do Ciebie :P a jak dzisiaj poszlam na spacer na promenade to takie fale by;y,ze az sie na promenade wlewal i musialam uciekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamienista :/ pelno jakis glazow..albo malych kamykow ;/ ale daje rade :) a no jasne ze chce pyfka :) a jakie masz? kumpel wczoraj zywca przytargal :) a wlasnie..gdzie Ty mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie..juz sobie przypomnialam ;p ze Ty na optokasz;p tyskie...taz chce..!!!!! o ja!! tyskie...mniam...a lecha nie masz? przypadkiem? u mnie nie ma tesco..nawet burdel kinga zamkneli 2 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaze wzglednie niedaleko, wiecej piasku niz kamieni na poludniowym wybrzezu przewaznie kamieniste chciaz sa male zakatki gdzie trafi sie troche piasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to polewam tyskie, tez mi galy wylazly jak zobaczylem i to za jedyne 1.29 za flaszke :) a do tego wiecej alcohol niz tzw \"wife beater\" stella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za tyskie.. mniam! jeszcze jak bym teraz znalazla sie nad odra na walach z kims..i z psem..to normalnie jak w polsce ;) hmm..do Brighton masz przeciez niedaleko..a tam piaseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w brighton plaza kamienista i do tego igly porzucone przez narkomanow, dawno tam nie bylem, owszem na rozrywke tam mozna sie wybrac ale raczej nie na plaze, z mojej strony jest southend zreszta sparowane z sopotem, lepsze piaszczyste plaze mam troche dalej w clacton albo frinton z tym ze frinton to jedyne miejsce w anglii gdzie nie ma pubow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piaszczysta, chyba ze piachu nawiezli odkad tam bylem ostatni raz, wprawdzie dawno to bylo, zreszta wiekszosc plaz ktore odwiedzilem na poludniowym wybrzezu to ma duzo kamieni, ale jest taka jedna bardzo ladna plaza z tym ze chodza tam nudysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie bylem na poludniowym wybrzezu, ostatni raz bylem w southend, miejscu taniej rozrywki, w brighton pewnie bylem jakies moze 10 lat temu, w weekend korki z londynu, jest jedna rzecz kuriozalna w brighton warta zobaczenia, royal pavilion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×