Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

Gość KazikS_
Nie musze przedstawiac pana kazia drugiego tego od siemienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co obstawiacie
Czy dzis na imprezce dojdzie do romansu malutkiej z Rosjaninem? A moze do czegos wiecej? Czy Rosjanin pojdzie z malutka na calego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
no Sz.P. podszywacz . chodziło o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka będzie kokietować, rozpali faceta do białości, a potem nagle go odstawi i będzie udawaął niedostępną a na drugi dzień...facet nie wytrzyma i sam do niej przyjdzie :-D może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co obstawiacie
Nie przyjdzie a przyczolga sie na rzesach z duzym bukietem czerwonych roz i butelka irlandzkiego likieru czekoladowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma inny scenariusz? qurcze...chyba coś żle obliczyłam..przecież malutka jest na głodzie.... a jak człowiek głodny...ojjj.. to się będzie działo... ciekawe czy poematu się nauczyła hihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak to... pilnuję mieszkanka na drugim końcu miasta miałam się stąd zawijać nad ranem, ale zapomniałam,że czasowstrzymywacz w nocy będzie działał więc mam dodatkowo godzinę z którą nie mam co zrobić po nocy się nie będę szwędać po mieście, bo to nigdy nic nie wiadomo... no i jestem uziemiona😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na glodzie to zerznie rusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy ojcie rudy dziadek
Rudy ogon to moj spadek Bo ja jestem rudy lis Jak zaczernisz mnie to bede gryzl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dobrze, ale ten net to też już wali na głowe:-D poza tym...dzisiaj ch ***m na kafe wieje.... aaaaaa bbbuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭 qurcze, nie mogę znaleźć słuchawek do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokąsana mogę być nie zaszkodzi rudy lis niech pokizia rudą kitą byle by nie poszedł w żyto bo jak pójdzie przez to zboże sam Teodor nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorycznie prawda
rudy lis dawno szynki nie jadl wiec tej nocy na surowe mieso poleci, moze tez byc baleron jesli nosisz stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka dot underwear
Jak patriotycznie. :P Wciagnijmy majtochy na maszt i poplynmy stepem akermanskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurcze....mmm75 to Ty jesteś tym moim kochasiem?!!!:-D no nie wytrzymam uhahałeś się więc chyba to Ty uuuuulalala:-D patriotycznie empirycznie eterycznie budziem razgawarywac budziem rjebjata pradukować budziem crazy budziem fun, becikowe kaczki dają więc się chwile rozmnażają nie ma co dumać trzeba bachwile pomnażać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×