Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

nie moge obejrzec tego drugiego z clips, nie mam odpowiedniego plugina do przegladarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjj no Kirus to były moje majtochy:-P jak by poszły z dymem, to na bank bym coś o tym wiedziała:-P happysad słucham od dawna....pierwszy kawałek sciagnęłam chyba ze strony biski mają tam sporo muzy, tzn mieli, bo wieki tam nie zaglądałam i nie wiem, czy nadal można ściagać od nich ze stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o której zacznie się przejaśniać? wie ktoś? już bym chciała iść do domku marzy mi się moje wygodne łóżeczko... hmmmmmm...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh no!!!! oasis !!! illa, widze ze jestes fanka oasis w takim razie musisz, powtorze MUSISZ zobaczyc shameless, w miare nowy serial, klasyka !!!! wlasnie odkrylem ze jakis skubaniec wrzucil sporo odcinkow do tuby :) http://www.youtube.com/watch?v=mBemC8Hn754 fanki oasis powinny to obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oasis.. piękne jak zawsze.... Kirus jak to możliwe, że nigdy wcześniej nie widziałam tego teledysku? dobry jest:-D a ja tutaj na tym kompie nie mam prawie żadnej myuzyki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shameless pokazuje zycie tam skad pochodzi oasis :classic_cool: klasyka, jeden z lepszych seriali w ostatnich latach, akcenty jak oasis ;) zdziwiony jestem ze to jest w tubie, pewnie wkrotce zdejma z uwagi na copyrights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus nie znałam tego :) Bardzo dziękuję!!! Jutro obejrzę sobie na spokojnie bo mam pewien problem teraz :)Tak więc ja już zmykam a Wam życzę miłego tubtubkowania ;) Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jeszcze wrocilam na chwilke! ulotna chwilo to jeden z moich ulubionych wlasnie ze wzgledu na muzyke!Emilie Simon uwielbiam ...Alll is white i song of the sea po prostu perfekcyjne :)mam jeszcze jej 2 plytki jest taki fajny utworek flowers o tym ze kobietka kupuje kwiaty mezczyznie ;) nie pamietam z ktorej plkytki ;) Emilie jest wspaniala :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ten o kwiatkach mam nagrany chyba na pięciu płytach, słucham go zawsze i wszędzie u mnie to było tak, że najpierw zdobyłam myzyke...a dużo duzo później film... muzyka jest piekna......trzeba przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim rannym ptaszkom i Dobranoc wszystkim nocnym markom moj \"warta\" dobiega końca:-D już niedługo znajdę się w swoim łóżku i będę dusić komara:-) ale zanim to nastąpi muszę poodsłaniać okna i wyłączyć tą diabelsą machinę:-D życzcie mi słodkich snów... zmykam...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pochwal sie bo za chwile spadam. jak bylo? co sie wydarzylo? tzn co pamietasz ze sie wydarzylo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam wszystko :P No wiec zadzwonila do mnie kumpela,zebym poszla z nia na impreze..poszlam..okazalo sie,ze maciek nie robi w ta sobote nic.. i taka zadowolona ide..a troche nie..bo mialam sie z moim bski ruskiem na tej imprezie spotkac...coz..ide po kumpele..i co sie okazalo..boski rusek mieszka w tym samym domku co moja kumpela...kolega polecial po niego..i poszlimy w 4 na impre do akademika :P kupilism sobie z ruskiem winko i piwko :P i tak sobie e pilismy :P w sumie to malo gadalismy...prawie wogole..on gadal z innmi..ja tez..ale co chwile spagladalismy na siebie :) no i boski rusek musial sie zmyc kole 12..wiec sie pozegnalismy :P..pokazalalm palcem na moj policzek..i dostallam pyszne buzi...w polika,of koz :) ech,,przyczepil sie do mnie taki walijczyk..malcolm..lat 25 :P..calkiem sympatyczny..a jak spiewa...ech... :P odprowadzil mnie do domku (dzieki bogu bo samam to bym sie bala..bo akademiki sa na takim wzgorzu..a ja mieszkam w dole..w miescie :P)..no i wprosil sie poniekad na herbatke :P..i tak gadalismy sobie..tylko gadalismy!!! zeby nie bylo..no i ok 6 sie zmyl..a ja pszlam do M,bo nie moglam spac..i tak sobie pogadalismy i poogladalismy fotki :P i ok 7...poszlam luli :) jesu..juz niemoge no...rusek jest boski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×