Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

Gość ruda ululana pomaranczka
:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra ...
juz Cie tu wszyscy znaja mmm757 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurcze...mmm...szkoda, że to nie Ty 😭, a może jednak:-D? a`props szkody moja Babcia zwykła mawiać...szkoda to jest jak krowa w zboże wejdzie :-D teoretycznie to jest możliwe, bo...mamy tu zboże, ale krowy brak :-D hehe] plote juz głupoty co? chyba trzeba mnie wyprostować tylko..obawiam się ,ze jest już za późno na tego typu działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za bardzo wiem na jaki temat jest dyskusja, ale chciałem sprawdzić ile mam postów pod tym nickiem, a nie chciało mi się szukać jakiejś starej wypowiedzi, więc postanowiłem wpisać jakiś post i wtedy... nie chce mi się już dalej tego opisywać, bo jak sie okazało jest to dość skomplikowana operacja. Już łatwiej sformatować komputer przy pomocy dyskietki startowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zainteresowanych podaję, że mam 24 posty i nick ten wśród moich czarnych nicków zajmuje niestety zaszczytne ostatnie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda ululana pomaranczka
ulotna chwilo pokaz swoja szyneczke w majtaskach w grochy to ja zjem, a potem sobie zapalimy po skreciku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow cold :-D jestem pod wrażeniem:-P hehe pomarańczko kofana..moje szyneczki objawić się mogą ino po przejsciu na wyższy poziom wtajemniczenia, potrzebne są do tego kody dostępu, więc albo sobie je jakimś cudem wygenerujesz, albo poszukaj w goglach solucji(niewykluczone, że Ci się uda) ale uwierz mi..daleka droga przed Tobą....dochodzą zaszczytów i szczytów jedynie nieliczni wybrańcy...wtedy to otwieram przed nimi wrota do krainy rajem zwanym... jeśli cechuje Cie wytrwałość i determinacja( w końcu stawka jest niebylejaka bo moje majtochy w grochy) to myślę, że masz szanse:-D aaaa to o palenie haszu chodzi..a ja myslałam, że o klasycznego głupa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i doczekalam sie czarnej
polewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej illa :) :classic_cool: wiesz, jakims cudem dzisiaj nie zagladalem do tuby ;) odwyk :classic_cool: jak sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy nabrali wody w usta jak zlote rypki ;) tak bedzie wygladac kafe po wybuchu nuklearnym, albo jak moderatorki zastrajkuja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znośnie ;) odpoczywam sobie i rozmyślam :) Chciałabym już sie położyć ale nie mogę bo zasypiam dopiero o 5 - tak sie organizm przyzywczaił :) Za oknem deszcze leją :(i listopad sie zbliża :P Nie lubię jesieni :) Chyba sama zajrzę do tubki w takim razie bo mnie z lekka nosi :P A na wyspach też mokro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×