Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

u mnie jest sucho, jak tak dalej pojdzie to bede musial podlac rosliny aby nie uschly ;) posadzilem krzak 3 miesiace temu, od tej pory kwitl 2 razy, pigwa kwitla chyba ze 3 razy w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:-D no co??????? nikt nie chce polać niczego mocniejszego😭 nie lubie czerniny 😭 dajcie jakieś tabsy na walnięcie śpiocha!!!!! plisssssssssssss:-D czym zagłuszcuć buzującą we krwi kofeinę? pomocy!!!!!!!! ps. a jednak to prawda.............:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalem tej piosenki, mam duza luke w pamieci jeslichodzi o rodzima muzyke, jak alkoholik z zespolem korsakowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku drzewa nie posadzilem a wrecz przeciwnie, fachowcy zminiejszyli mi moje najwieksze drzewo, a choinka mi uschla :( nie przetrwala suszy, jak sie na wiosne nie ozywi to bede musial cos posadzic na jej miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze kafe ucichla z powodu zmiany czasu, wszyscy co wpisywali sie pomiedzy 2-ga a 3-cia dostaja wiadomosc ze musi uplynac minuta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus bo ty nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic ;) Buzu ma jeszcze fajny kawałek \"Kocie sprawy\" , bradzo lubię bo takie optymistyczne :) To ty jesteś takim zapaleńcem jeśli chodzi o roślinki :) Ja też planuję kiedyś mieć własny ogródek :) może bez tęgich drzewisk ale na pewno z wielką ilością kwiatów :) biegałabym po rosie bez sandałek i opędzała od brzęczących bączków haha stylistyka rodem z harlequin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas........do czego to doszło?! picie w palarni palenie na melinie sex w kuchni kuchnia z gazem w sypialni... o maj gad świat zwariował😭 bosz......co jeszcze????? :-D????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym bieganiem boso to trzeba uwazac bo jak nie inwazja slimakow to inwazja mrowek :) ale numer !! zobacz co odkrylem w tubie, program kucharski ktory namietnie ogladalem po nocach w tv gdzies w 91 roku, jedyny program kucharski ktory jestem w stanie ogladac, myslalem ze dawno przestali robic, a tu widac video niby z 2006 roku !!!! http://www.youtube.com/watch?v=U7seeajKPKs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyka :) gdyby w UK byl sanepid to pozamykaliby wiekszosc kafeterii ;) dzieki get stuffed poziom higieny kulinarnej sie wyraznie podniosl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe fajnie sie ogląda tylko te potrawy takie mało skomplikowane :D Chyab bardziej tam chodzi o nich niz o gotowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy już można pisać? hmmmmmmm......... jak to jest, że Kirus pisał, a inni nie mogli? no jak? zamknęli knajpę na godzine i nawet kartki "przerwa techniczna" nie wywiesili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus to nie przez fajki, tylko przez majtochy w grochy:-P ale fakt choć palaczem byłam biernym, to jak nic coś tam wędzili, bo normalnie mam dziurę w pamięci!!!całą godzina mi wyparowała😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna, pewnie ktos podpalil majty i jakis cyjanowodor sie wydzielil ;) wiesz, nastepnym razem zapytaj sie mnie to ci powiem jak odzyskac glos :) illa, dobre to video happysadu a zwlaszcza spodobal mi sie nastepujace wers: milosc to nie pluszowy mis ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×