Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

Ojej..idziesz juz? Szkoda Ten na e...to jakis hmm...brak slow..zakompleksiony dzieciak :P idziesz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę zawsze przy Tobie:-D jak to aniołek ale się ubawiłam hihi kiedys na wp z dziewczynami zalogowałyśmy sie jako jakiś facet i nakręcałyśmy laski,ale to było chyba w 2000roku:-D, potem tyeż nam czasami palma odbijała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymawia sie Basza..ale nie wiem jak sie pisze:P rusek..och tak..musze skapinowac jego fotki...to wysle :) strasznie mi sie podoba jego imie Kolorowych snow :) aniolku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie nie zagaduj! spać trzeba nie mogę sobie pozwolić na spanie do 17,30 tak jak dzisiaj, bo z futrem idziemy dziś do weta na zdjęcie szwów:-D no to zmykam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję całkiem dobrze, nawet coś mi się śniło:-) tyle, że się przeziębiłam, bo nie włączyłam ogrzewania na noc a teraz na dokładkę zatarłam sobie oczka-wyglądam jak królik hehe, oczy pieką, a ja dalej siedze przy kompie... i jak na złość nie mogę znaleźć kropli do oczu😭 dzizas ale jestem pociągająca.........wrrrrrrrrrrrrr(żeby nie powiedzieć smarkata):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znowu sama
no jestem...blam w sklepie :) butelka..co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce znac twoja plec...bo nie wiem jak odmieniac :P ogolnie co slychac? pracujesz,studjujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou:-D!!!! jak tam malutka? nadal kombinujesz co by tu zrobić?/ hihi butelka opowiadaj jak było:-) normalnie się za Tobą stęskniłam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna...a stwierdzilam ze nic nie bede robic..ma wyjsc to wyjdzie :P pozostawiam jemu cala inicjatywe ;p bosz..impreza znowu..nie wyrabiam..nie poszlam..ale z tego co mi sie o uszy obilo maja tu sie przeniesc..wiecsila rzeczy..zejde na dol i wypije za zdrowie kumpla bo ma urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×