Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

malutka dziękuję za maila:-) no nie mam.....jestem raczej tradycjomalistką i wole rzeczy namacalne:-D ale postaram się cos skołować żebys się oszukana nie poczuła (w gruncie rzeczy nic nie obiecywałam coprawda, ale....pomyślę:-) ) i cieszę się bardzo ,że nie masz pojęcia:-D znaczy.........nie jestes jednak aż tak zdesperowana jak Ci się wydaje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka jak chcesz się rozpisywać na temat wibratorów to spiżdzaj na topik o masturbacji:-P my tu wolimy zdecydowanie napęd jądrowy:classic_cool::-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna..oki :) A nie mam pojecia...bo dlatego,bo ja sie nie wstydze tego,ze posiadam taka rzecz..i u mnie wibrator stoi na parapecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonsata baba
tak, mnie tez bateryjki ni einteresuja tylko potezny reaktor termojadrowy o mocy 6 terawatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonsata baba
ja ni euzywam wibratora okad mi zardzewial. niestety nasza stal na zakalkaziu jest kiepska wszytko z surowcow wtornych z przerdzewialych lad, wolg i moskwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wykorzystywać naturalne źródła energii-ekologia nadal w modzie,a taki reaktor choć groźnie brzmi, to nieszkodliwy dla środowiśka, a i co najważniejsze energia jest odnawialna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się wychodzi, to wypadałoby się pożegnać( nie mylić z przeżegnać:-O ) co za maniery😭 mam tylko nadzieję, że jesteście reformowalni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie....bo ja czesto wychodze na imprezy :P i jakos potem ide do siebie... a poza tym on od jakis kilku nocy gra w diablo i w dzien tez gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:-) właśnie dostałam bardzo dobrą wiadomość:-) w związku z powyższym nie będzie mnie tutaj wieczorem, nocka i jutro pewnie też przez czas jakiś ciekawe tylko, czy coś z tego wyjdzie.... nie tęsknić proszę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfklk/sf jr
ja nie spie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nad ekoomia (czarna magia..juyto mam seminarium..i musze odp na pytania...ale ni chu chu nie rozum iem ich! 😭 ale za to mam juz zrobiony accounting :/ jeszcze tylko go musze przepisac..ale to pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siemka, jak opanujesz ekonomie uczenia to reszta bedzie male piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfklk/sf jr
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba panowac ja...ona nie jest trudna..ale po angielsku...to czarna magia..jestem w stanie zrobic wszystko po polsku..ale po angielsku..masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×