Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

Dobry wieczór:-) No pięknie...nie było mnie 5 dni i nawet nikt nie zatęsknił..to obużające:-P Powiem Wam jedno - było miło, że aż miło:-D Muszę częściej wypuszczać się w teren. a Śpiochy już śpią....ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam na jakis czas z tego forum... jestem przemeczona...ledwo chodze krwawie dolem i gora ;/ pozdrowionka 3majtasie i piszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ......
czy naprawdę wszyscy śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam...jaka gadzina z tego foruma(bo na bank stąd) przysyła mi na maila jakieś łańcuszki szczęścia boshe.........jak ja tego nie cieprię! niech no dorwę......;-) wrrrrrrrr............. Droga butelko...........czas spędziłam w tak miłym towarzystwie, że aż mi piwo lepiej smakowało:-D - to chyba o czymś świadczy, prawda? znowu neo misie zbiesiło i znowu stukam nie od siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nakupilem tyskiego w tesco za jedyne 1.03 funciaka za flaszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, żę porażająca większość jest w stanie spoczynku....😭 w takim razie nie będę sie rozpisywać, bo nie lubie monologów.... ps. szukam JAŚKA...policzek chciałby się przytulić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że nie wszyscy
ja tam pije piwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie! kogo ja widzę?! no ładne kwiotki.... jesteś w sieci i nawet nie zastukałeś na gg jak mogłeś Fernando vel Butelko😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulotna to powinno przmieć \" boże spraw ,żeby mi sie nie chciało0 tak jak mi sie chce\"\"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wszyscy w kafeterii sa ulozeni jak pierwszoklasisci pierwszego dnia w szkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej godzinie , a jakie mam miec . facet śpi obok niewykorzystany ,(bo nie chciał) , to sie wyżywam na was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×