Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PELARGONIA123

W JAKIM CZASIE MOZNA NAUCZYC SIE SZPAGATU?? ZNACIE JAKIES SPOSOBY ZEBY NIE ZASZK

Polecane posty

Gość PELARGONIA123
zeby nie zaszkodzic sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłącze się
zna ktoś jakiś dobry sposób na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuch15
Ej mam pytanie???...............czy zrobienie szpagatu moze zatrzymac wzrost kosci????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena x
gdy jest się w miarę sprawnym fizycznie, to do szpagatu można dojść w ciągu tygodnia:) oczywiście ceną systematycznych ćwiczeń^^ wiem, bo sama przechodziłam (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia14
nawet w dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinQa
ja szpagatu nuczyłam sie w 5 dni i ćwiczyłam po 10 minut jak ktoś chce to potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ym..
no nie wiem czy da sie w 5 dni nauczyc szpagatu to nie wiem ile dziennie musialas sie rozciagac...to jest bzdura!! Wiesz po co oszukiwac?/ to chyba jakis swoj zmyslony szpagat..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabcia_sn
Szpagatu każdy może się nauczyć, ale trzeba systematyczności i cierpliwości. Idiotyczne jest to co mówicie m.in że szpagatu można nauczyć się w 5 dni. To nic nie da. Najlepiej jest ćwiczyć ( jeśli chcesz naprawdę szybko uzyskać wyniki) co drugi dzień. Trzeba pozwolić zregenerować się ścięgnom. Efekty widać już po kilku treningach. Pamiętajcie zawsze o rozgrzewce!!! Bez niej nabawicie się poważnych kontuzji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, nie każdy moze się nauczyć. chyba ze poruszamy się w kręgu szkoła podstawowa-gimnazjum (w sumie, po co komuś "starszemu/dojrzalszemu" takie głupoty jak umiejętność robienia szpagatu:P ). każdy ma genetyczne uwarunkowania, budowę ścięgien i ich maxymalną długość i tego nie przeskoczy - w skrócie - nie każdy moze (nawet w młodym wieku) zrobić szpagat, bo jego miesnie i ścięgna mogą się tak nie rozciągać (mimo ćwiczeń). nie mówiac o wieku trochę wiecej niż 14lat, gdzie już ogólnie "rozciągalność" ciała jeśli nie jest ćwiczona, spada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna i gabula
mamy po 14 lat czy w tym wieku da sie nauczyc szpagatu jak tak to strasznie trudno dajcie nam jakies rady plis najlepiej pocieszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula203
Ja powtarzam ćwiczenia drógi dzień i zajmuje mi to 30 minut....Robie te ćwiczenia które śą tam wyrzej...Troszke sie martwie żebym sie nie nabawiła kontuzji...Ale wierze w to że mi sie uda...Trzymajcie kciuki...To moje gg 3922304...Piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesi
Ja mam 13 lat nie zabardzo jestem rozciągnięta. Ile moze mi zając nauczenie się szpagatu? Robie dopiero pare dni te cwiczenia co są u góry. Jak ktoś ma jakieś ciekawostki to niech pisze na moje gg o to numer 7959672

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia*
Jak zobaczylam ze moje kolezanki umieja szpagat, tez tak chcialam:) wiec po powrocie do domu sprobowalam... na drugi dzien na sali gimnastycznej sprobowalam i mi wyszlo... to moze dlatego ze jestem rozciagnieta... w koncu trenuje gimnastyke artystyczna i to bez trenera... wiec jak ktos ma jakies pytania to moj nr gg 13942746:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbest123
Siemka bardzo bym prosił o ćwiczenia na temat dojścia do szpagatu moje gg to 5158652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaNa
Ja się nauczyłam szpagatu w dwa tygodnie osoby grube wiadomo że się nie rozciągną bo nie dadzą rady ale,tak to każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co wam to ? zrobienie szpagatu to jakieś osiągnięcie życiowe ? Ja nie ćwiczę, ponieważ nie lubię, może gdybym musiała walczyć z nadwagą to łatwiej byłoby mi się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulitekxD
Własnie spytalam o to moja pania od w-fu powiedziala ze w tydzien mozna sie nauczyc pod warunkiem ze cwiczysz 4 godziny w domu :/ I to tak musisz sie rozciagac ze.... szkoda mowic .Osobiscie bardzo mi zalezy zebym umiala szpagat poniewaz zajmuje sie tancem mam 14 lat... Bylabym bardzo zadowolona gdybym go umiala Dlatego tez probowalam tak jak powiedziala mi pani . Po pierwszym dniu bylam strasznie zmeczona cwiczylam przez 4 godziny i w miedzy czasiee pilam i cos przekasilam. Poszlam pozniej bardzo zmeczona spac a rano jak sie obudzilam to wstac nie moglam poniewaz mialam takie zakwasy takze prosze o dalsze i łatwe rady na nauke szpagatu :) Z gory dziekuuje :0 Bede wdzieczna . Wszystkim innym zycze powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna812
dzieki tym poradom na dole zrobilas szpagat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiT MaN D
Mam Pytanie w jakim czasie chlopak moze sie nauczyc szpagatu bo mam zamiar czwiczyc kickboxing a szpagat jest przydatny dlatego przed zaczeciem trenowania chce sie tego nauczyc ...... jbc mam 14 lat .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusia -
najlepszym ćwiczeniem jest motylek wiem bo sama moja koleżanka nauczył się w tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslaw
jak czytam takie bzdury, że ktoś nauczył sie szpagatu w drugi czy trzeci dzień treningu to poprostu pękam ze śmiechu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaszek..
JAK sie NAuczyc szpagatU?? mam 12 lat i chce sie nauczyc szpagatu pomozecie mi?:):):):);}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OolUsIa
ja szpagat uczyłam sie 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiciulka
szpagatu można sie nauczyć nawet gdy sie chodzi do przed szkola - bardzo łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskor
jak czytam te bzdury ze ktos sie nauczyl w 2 dni szpagatu to mysle ze to jakis kretyn ................... ja sie rozciagam 4 dzien i efekt widac golym okiem ale w dwa dni to jakis mul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×