Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PELARGONIA123

W JAKIM CZASIE MOZNA NAUCZYC SIE SZPAGATU?? ZNACIE JAKIES SPOSOBY ZEBY NIE ZASZK

Polecane posty

Gość sdvdgfgfg
SONIA-13 ja mam 13 lat i sama bez nikogo nauczyłam się w domu szpagatu i sznura oraz świetnie tańczyć.Co wieczur sie wtedy rozciągalam i prubowalam robic ...az w koncu sie udalo...... Szkoda, że nie nauczyłaś się ortografii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikitA - My Love (20:12)
a ja ćwiczyłam akrobatykę sportową;-) szpagatu się nauczyłam jeszcze w domu, 2 miechy mi to zajęło. ćwiczenia jak podają powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
witam - bedac nastolatkiem dochodzilem do szpagatu - czy tez wracalem po jakims czasie zastoju - w okolo 3 tyg cwiczac stretching co 2 dni... teraz po latach zauwazam ze nie przychodzi to juz tak latwo jak kiedys :) niestety. Co moge doradzic - rozciaganie tylko i wylacznie na rozgrzanym ciele - nigdy rozciaganie nie jest rozgrzewka !! to niemal najwazniejsze - bo uchroni Was przed bolem, kontuzjami... Najlepiej rozciagac nogi do szpagatu po aerobach - rowerek, bieganie itd - po takim wstepie rozciagamy czworoglowy uda, dwoglowy uda, lydki, pachwiny, dolny odcinek grzbietu a na koncu probujemy zrobic szpagat, sznurek - przechodzac ciutke granice swoich mozliwosci - do lekkiego bolu - oczywiscie nie przesadzajcie - nic na sile... systematyka i wytrwalosc i sukces gwarantowany... pozdrawiam www.zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak345
NIE MOŻNA NAUCZYĆ SIĘ SZPAGATU W 5 DNI. Najlepsze ćw na szpagat to rozciągnie do prawej nogi póżniej do lewej żabka itp. ŻYCZĘ POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neroli Flower
Czas osiągnięcie pełnego szpagatu to kwestia bardzo indywidualna, zależy między innymi od naszego wieku i predyspozycji. Szczególnie istotna jest regularność, a więc najlepiej jest ćwiczyć codziennie, choć przy częstotliwości 3 razy w tygodniu też nam się uda. W wieku 15 lat szpagat zrobiłam bodajże po 2 tygodniach codziennych ćwiczeń, teraz, 10 lat później czas ten wydłużył się 6krotnie, ale też żadziej ćwiczyłam, jakieś 2-3 razy w tygodniu. Na swoim blogu polecam proste zmiany, które przyspieszą osiągnięcie celu - zapraszam na Neroli Flower na blogspocie. Niesamowicie ważne jest też nastawienie i tą kwiestię też poruszam. Chętnie pomogę jeżeli macie jakieś wątpliwości. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się w każdym wieku np ja mam 11 lat umiem nauczyłam się go w 2 i pół tygodnia ale systematycznie ćwiczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibimbap

Rozciąganie z Kasią Bielecką, polecam 🙂

Ja mam 20 lat i trenuję pole dance, zawsze jednak byłam trochę takim drewnem mimo że wysportowana jestem od dziecka 😄 po kilku miesiącach rozciągania przynajmniej raz w tyg prawie robię szpagat w przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×