Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kostka lodu25

odchodzi bo sie boi

Polecane posty

Gość kostka lodu25

pytanie glownie do mezczyzn, ktorzy odeszli po kilku latach zwiazku. Czy w jakims stopniu bylo to spowodowane strachem przed przyszloscia, monotonia, odebraniem wolnosci i swobody. czy to przerazenie kiedys znika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndfswre
mam 24 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
z reguly faceci to tchorze, boja sie angazowac, brac na siebie odpowiedzialnosci za inna osobe, dlatego wygodniej im odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka lodu25
ale czy to sie kiedys konczy, czy ten strach kiedys mija. Czy jestesmy skazani na ciagle uciekanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
nie wiem czy sie skonczy, wy macie to wpisane w genach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonieee
odemnie odszedł facet po 7 latach zwiazku, bardzo zgodnego zwiazku dodam, tylko dlatego ze chcialam slubu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola przeginasz Ja bylem znudzony, bylo mi zle i myslalem o odejsciu Tchozem to bylem dlatego, ze nie odszedlem. Ona to zrobila. Ja chcialem odejsc, bo nie nylo miedzy nami dobrze - bylo nudno. Zwiazek 5 lat. Po Jej odejsciu chcialbym wrocic. Moze dlatego ze jestem slabym facetem. Nie wiem. Tylko prawdziwy samiec alfa moglby rzucic kobiete ktora kocha ze strachu przed przyszloscia (no albo kompletny i calkowicie nie dojzaly dzieciak, ale kto z takim planuje przyszlosc) Posdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
wcale az tak nie przeginam, serio, wedle stytystyki, faceci sa bardziej bojazliwi niz kobiety, i po za tym szalenie wygodni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonieee
kobiety nie boja sie slubu po 5 latach zwiazku . to faceci zazwyczaj sie boja. marzeniem prawie kazdej kobiety jest slub z ukochanym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie. I wlasnie z tej wygody czesto wynika niechec do zmian. A zakonczenie zwiazku to chyba zmiana? Wiem w jakiej jestes sytuacji i nie mam bladego pojecia czy to ma zastosowanie w Twoim przypadku. W moim mialo. Do autorki watku: Faceci chyba nieiwele roznia sie od kobiet w tym, ze kazdy z nas chce rodziny i zwiazku do konca zycia. Inaczej do tego sie zabieramy, inaczej jest w trakcie i inaczej sie konczy. Poprostu myslimy roznie o tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonieee
czarodziej a chciałbys mnie zaczarować? masz takiego ladnego nica:) skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonieee
buuu to daleko ten wroclaw ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze. Bo jestem jakos tak swiezo po zwiazku i moglbym Cie uwiesc w ramach zapominania :-) A tak serio to jeszcze nie zdarzylo mi sie spotkac z nikim z sieci (fakt gg odpalilem dopiero po rozstaniu - a na forum to jestem calkowitym prawiczkiem). Net to net real to real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
a ja sie spotkalam z kims z neta, bylam wlasnie swiezo po rozstaniu, bylo milo, ale skonczylo sie na kawie, ja nie chcialam, a moze powinnam byla cos wiecej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to juz tylko Ty wiesz! Umowmy sie, kontakt w sieci to zadna wyjatkowa znajomosc - i od tej zasady nie ma wyjatkow. Po prostu jest to zbyt latwe, powszechne i nie ma tu miejsca na wyjatkowosc. Jedno spotkanie w realu to tez jeszcze nie wielka milosc. Na pewno nic nie stracilas. Ale nie znaczy, ze nie jest to sposob na przyszlosc (dla mnie chyba nie, ale dla innych?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
tak, ja wiem, ale wiesz co, ja myslalam tylko o moim bylym, wiec i tak bym nie mogla dalej tego ciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonieee
na peno jest to sposob na nude na pewno nie na smotnosć!!! to dlugo potrwa zanim ja bede gotowa na zwiazek. i tez nie chcialabym nikogo skrzywdzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×