Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarne oczy.

rycerz mi uciekł

Polecane posty

Gość czarne oczy.
masz konia, a go nie używasz, albo..nie dosiadasz?? :P a chciałam powiedzieć, że zima idzie a tutaj w komnacie, na najwyższej wiezy troche piździ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oczy.
koń w zimnice nie bedzie biegał, no włąsnie tu na dole tez piżdzi to co się dziwisz:P trzebabyło w sezonie jakoś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne oczy.
:D Ty się o swoj tyłek martwisz, a moj to ma marznąć?? :P a kiedy sezon?? u nas teraz jest. ile grzybków w lesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oczy.
No jak koń może, a teraz to co, wezmę go nawet na te grzyby i zeżre coś albo coś złapie i dopiero będzie "dupa zimna"/ Ja o Twoją dupę sie nie boję, podobno powiększyła objętość więc masz ochronę termiczną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne oczy.
:D świnia z Ciebie, nie odzywam się za tą dupę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oczy.
żal mi pośladki ściska z tego powodu:D Jeszcze przyjdzie"mój"sezon:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne oczy.
nic nie przyjdzie i się wypchaj :P takie coś kobiecie mówić, że przytyła!!! jak mozesz.to trzeba mowic, ze nie, ze wyglada wspaniale itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oczy.
no ja na swoje zielone oczy jej nie widziałem, a wiedzę mam jedynie z opowieści...byś sie pokazała od "dobrej" strony to bym może powiedział ,że Ona wspaniała......jak na razie moge powiedzieć ,że pewnikiem przeziębiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne oczy.
:P jak ci z tej strony sie pokazę, to jescze dodoam "pocałuj mnie gdzieś" i odejdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oczy.
sama się pocałuj😘 coś tam ostro piżdzi na tej wieży, zima idzie a ty jeszcze taka nie miła. Nawet dla własnego dobra Ci sie nie chce...coż będziesz marzła sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne oczy.
kto powiedział, że sama? :P no przecież po pantofel się zgłoszę. nawet zaraz. daj mi 5 minut na ogarnięcie się. ciepło u ciebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oczy.
Ty zmienna jesteś jak ten wicher co hula po Twej komnacie. Pewnie ,że ciepło i przytulnie, dupę ugrzejesz jak sie patrzy:P Uważaj na konia bo nadpobudliwe to zwierze strasznie a na dwór nie mam sumienia go wystawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne oczy.
zmienna, bo mnie z zimna przypyliło :P jaki koń?? boję się koni, zwłaszcza ogieów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oczy.
choć jedna konkretna sie znalazła:P bez woalu itd... Co się tego konia boisz, pomyśl o perspektywie zimy w swojej komnacie a teraz jeszcze raz pomyśl czy tak na prawdę boisz sie ogierów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne oczy.
boję się ogierów, ale ciekawość jest w przewadze :P to biegnę, jadę. bo szanowny rycerz nie podjedzie teraz po mnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechowe oczy
konie sa sliczne:> czego sie boisz Mala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne oczy.
no, pewnie że są śliczne, ale niektore groźne :P uciekam, rycerzyku 🖐️ szykuj miejsce w.... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oczy.
Zaraz po Ciebie na trakt wyjadę:P Mój groźny nie jest, czasem tylko kopnie w dupę:D Wszystko już przygotowane... Na koń!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×