Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Guci

Dentysta obiektem uczuć ?!

Polecane posty

Cała sprawa, brzmi jak jedna wielka paranoja...ale nadszedl czas zebym sama przed soba się do tego przyznała... Oszalałam na punkcie dentysty !Trafiłam do niego zupełnie przypadkowo, później piętrzące się wizyty, rozmowy nadprogramowe na różne tematy, niesamowite poczucie humoru i piękne niebieskie oczy sprawiły, że ....straciłam głowę! Ostatnio złapałam się na fakcie, że zamiast panicznie bać się wizyt, to podświatomie wyczekuję ich.. Ciągle o nim myślę, analizując nasze poprzednie rozmowy..Paradoksalnie wszystkie odbywały się na fotelu denstystycznym ;( Zastanawiam, się czy ma żonę, dzieci czy jest z kimś związny... Przykre jest to, ze wiem ze nigdy się z nim nie spotkam ;( Bo, żadne z nas nie może wyjść z inicjatywą.. Ja jestem strasznie wstydliwa, a jemu jako mojemu lekarzowi po prostu nie wypada... Załamka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki jeden dentysta
w Łodzi. piękny, uwodzicielski. byłam u niego wypełnić plombę. ale moja koleżanka robiła sobie szczękę od początku (nie jej wina, żeby po porodzie poszły w piz**!). oszalała tak jak ty na jego punkcie. ma na imię Jarosław. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki jeden dentysta
to wyliż! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się smiejecie...A gościu mi się na prawdę bardzo podoba... A jak leczy ząbki ... Bajka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guci i po co ci on
? jak zęby wstawi, spławi cie i jeszcze mu będziesz musiała słono zapłacić za to zaślepienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mamy plakac
ciesz sie, przynajmniej bedziesz miala porżadnie wyleczone zeby. Mam w rodzinie dentyste - bardzo przystojny - tez czasem mysle. ze kobiety na niego moga leciec. W kazdym razie ma mnostwo pacjenkek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie nie zapłaciłam u niego ani grosza.. A ząbki mi wyleczył już 3 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna dewiantka
za darmo to muchy sie łapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszkaaaaaa
a skad jest ten dentysta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOze nie calkiem za darmo bo na kase chorych ;) Prywaciarz dla którego pracuje ma podpisany kontrakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszkaaaaaa
wiesz to zapewne takie chwilowe zauroczenie-satyswakcja,z czasem Ci minie. Ja tez przezywałam coś podbnego,oczekiwałam kooljenych wizyt,kazde wypowiedziane zdanie analizowałam hehe. Potem bylo mi troche głupio bo dowiedziałam sie,ze ma zone i dzieci :-( ale zabki lecze nadal u niego :-) i wszystko jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitomanka
Guci, nie ma zony ani dzieci i jest niepoprawnym babiarzem. Jesli jest dodatkowo blondynem - to on. Uwazaj bo to nieprzecietny skurwiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×