Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonkaaaaaa

dziwny system../

Polecane posty

Gość sonkaaaaaa

chlopak z ktorym spotykam sie od 2 miesiecy, odzywa sie tylko w tygodniu.. spotykamy sie tez tylko w tygodniu.. czy to nie jest dziwne? dlaczego nie widzimy sie w weekendy? czyzby nie myslal o mnie powaznie? (dodam,ze w weekendy nie pracuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Unitrą.Musi miec ten koles kogos na boku:-/.Ja sobie nie wyobrazam nie widziec się z chłopakiem w weekendy.Dziewczyno pogadaj z nim a jak to nic nie pomoze to lepiej dac sobie z takim człowiekiem spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to przeżyłam...
...i zerwałam...na bank ma kogoś oprócz Ciebie...(co za bałwany ci faceci)...daj sobie z nim spokój dziewczyno póki się głębiej nie zaangażujesz, zerwij pierwsza i nie oglądaj się za siebie...poboli 5 minut i przestanie...z każdym następnym dniem będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to nawet ty mozesz byc ta druga... kurcze ale to porabane... zadna z was nie wie tak naprawde teraz ktora jest ta druga ... hmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh.........
"dlaczego nie widzimy sie w weekendy?" To pytanie powinnaś zadać JEMU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafiarenka
A mój facet spotyka się ze mną tylko w weekendy bo w tygodniu pracuje po 10 godzin.Więc czasem nawet w tygodniu nie zadzwoni . I co mam o tym myśleć? Że nie bierze mnie na powaznie? Jestesmy razem już 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkaaaaaa
Kafiarenka -> to,że widzicie sie w weekendy, bo on pracuje tygodniu, to raczej normalne i nie powino budzic zadnych watpliwosci. Gorzej jak jest odwrotnie - weekendy ma wolne a mimo to i tak widzimy sie w tygodniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh.........
Czemu jeszcze nie zapytałaś o to swojego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafiarenka
To nie jest normalne. Bo cały tydzień usycham z tęsknoty za nim i jego głosem. A czasem jak nie dzwoni to umieram z niepokoju czy wszystko dobrze, czy nic mu nie jest, czy o mnie myśli. Męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkaaaaaa
oj,wspolczuje Ci, Kafiarenka :( Ale pociesz sie ze weekendy spedzacie razem.. Moj luby ostatno 2 weekendy spedzil za granica,wiec nie moge sie o to czepiac..nio ale jak wrocil to nastpne 2 weekendy tez spedzil beze mnie :( najgorsze jest to, ze dzwoni tylko przed spotkaniem..np. odzywa sie dzien przed spotkaniem. a po spotkaniu nie mamy kontaku..az do nastepnego spotkania :( teraz np nie wie ze wyjechalam na weekend..a ja ja nie wiem co on robi :/ wszystko to zaczyna mnie meczyc. W sumie nie ustalilismy ze jestesmy ze soba itd. nio ale spotykanie sie od 2 miesiecy jakos zobowiazuje.. przeciez milo byloby gdyby sie odezwal nie tylko po to by zapytac sie kiedy mam czas albo co dzisiaj robie wieczorem..ale tak po prostu - by zapytac sie co u mnie, jak mi minal dzien... Chyba nic nie bedzie z tej znajomosci :( co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh.........
Jeny, ale jesteś głupia! Po prostu powiedz mu to wszystko, co mówisz tutaj i zapytaj czemu nie widujecie się w weekendy. Skoro to facet na którym Ci zalezy, to czemu z nim nie ROZMAWIASZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nikogo na boku
to ty jestes ta na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flore
nie spotyka się w weekendy, bo ten czas spedza z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×