Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ernstyk

uroda to kalectwo

Polecane posty

Gość ernstyk

która niszczy szanse na rozwój osobowościowy. Widać to po kobietach szczególnie ... ale po facetach też. Najfajniejsze są wiotkie babeczki z cycuszkami, zgrabne ale o przeciętnej urodzie. Takie dają w związku z siebie wszystko. Piękności są egocentryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho man
słusznie mówisz koleżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
wiotkie i jeszce duże cycki - myślenie gówniarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho man
każdy facet tak myśli jak ernstyk ! Każdy kto miał przynajmniej kilka kobiet w życiu wie, że to prawda najprawdziwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U NAS NA PODWÓRKU
PIĘKNA HELA DAJE SIĘ WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśko z bogdańca
nie uroda górna się liczy ale dolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyrtsh
a ja mysle ze cos w tym jest naskoczycie na mnie,ale sama uwaqzana jestem ,za ladna kobiete.tak bylo od zawsze.od najmlodszych lat. wydawalo mi sie,ze dzieki swojej urodzie moge wszystko! miec fajnego faceta,isc lekko przez zycie. wydawalo mi sie,ze uroda mi wystarczy.po co studia?!skoro i tak przyjeto mnie do pracy za "ladne oczy"!tylko brzydule musza sie starac... bzdury pisze,prawda?szkoda tylko,ze tak pozno sie o tym przekonalam... faceci,co z tego,ze najprzystojniejsi,z pieniedzmi-okazali sie zwyklymi chamami dla ktorych wazne bylo tylko pokazac sie z super lala.praca tez nie daje mi satysfakcji. na szczescie zrozumialam swoj blad.mam super meza,rozpoczelam studia i nie musze sie martwic ze uroda minie a ja zostane pomarszczona ,niedoksztalcona struszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwerciara
też tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu kobiety bez mózgu nie nadają się na żony, ale brać bez urody to czyste wyrachowanie ze strony faceta. Po prostu trzeba umieśc dostrzegać to co ważne i znaleźć najlepszy kompromis. Ja mam tylko prośbę do tych innych żeby dbały o siebie bardziej. Naturalne nie znaczy że musi być niejadalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilka
pięknym się jest albo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem piękna i inteligentna i zabawna w wogóle the best :) A jak staje rano przedlustrem to sie mi wogle mokro robi :P ..... ludzie co z wami. Niedługo co drugi post bedzie: jestem za piekna nikt mnie nie chce, co teraz. A kaleki to Wy jestescie emocjonalne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlonek
ale dupcia musi być cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×